Προς το περιεχόμενο

Πρόωρη εκσπερμάτωση... Τρόποι αντιμετώπισης?


GiorGhino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 226
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
τεο, βεβαίως. Ο αυνανισμός προκαλεί το γνωστό ανεμογκάστρι.

 

Ανεμογκαστρι? :rolleyes: Σόρρυ αλλα δεν κατέχω αυτόν τον όρο

 

Gio, μη τους ακούς, είναι ρομαντικοί.

:-D Είπα και εγώ.

 

Μπορεί να σε επηρεάζει ο οργασμός της, αλλα όχι και να πρκαθορίσει τον δικό σου χρόνο. Έτσι μου φαίνεται δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν αναφερθηκε αλλα μια περιτομουλα θα μειωνε στην ευαισθησια σου :-) λογω της συνεχους τριβης του επιμαχου σημειου... ;)

Κοψτο-Κοψτο :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι σοβαρα το λεω... Δεν ξερω αν οντως ισχυει για προωρη εκσπερματωση αλλα μειωνει την ευαισθησια σιγουρα αρα αντεχεις περισσοτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, από πότε πρέπει κάποιος να νιώθει κομπλεξικά αν είναι καψερός?

 

Φίλε GiorGhino, τα πράγματα είναι απλά. Συμμετέχεις στο ντουέτο χωρίς άγχη κτλ. Έστω ότι τελειώνεις γρήγορα. Κανένα πρόβλημα. Συνεχίζεις να ερωτοτροπείς μέχρι να βαρέσει το καμπανάκι για τον δεύτερο γύρο, που σίγουρα θα κρατήσει παραπάνω. Αν μετά τον δεύτερο γύρο έχεις ακόμα ορέξεις, πάς και για τρίτο κτλ. Ποτέ καμιά γυναίκα δεν θα σε κατηγορήσει, εκτός αν κάνεις την δουλειά στο 2λεπτο πάνω και ύστερα την πέφτεις για ύπνο.

 

Περαιτέρω μπορείς να ψαχτείς με σφύξιμο του "σωλήνα" με το χέρι κατά την διάρκεια της εκσπερμάτισης για να κρατήσεις τα "σκάγια" μέσα. Αυτή η τακτική κάνει θαύματα και χαρίζει επιδόσεις τσόντας, αλλά δεν ξέρω τι επιπτώσεις έχει η κατάχρησή της στον προστάτη μετά από μερικά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω λιωσει με το ποστ του ομνι...απλα..

 

Gior εχεις τακτικη σεξουαλικη δραστηριοτητα; ποσο συχνα; και ποσο κραταει το σπορ;

 

{σε βλεπω πολυ αγχωμενο βρε αδερφε}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπάσε το κουμπαρά σου και ψάξε για το σπίτι με το κόκκινο φωτάκι.

Εκεί θα κάνεις εξάσκηση,και αναλόγως βλέπεις ποιες θα είναι οι επόμενες κινήσεις σου.

 

Είμαι ο σούλις και μόλις τελείωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, από πότε πρέπει κάποιος να νιώθει κομπλεξικά αν είναι καψερός?

 

Φίλε GiorGhino, τα πράγματα είναι απλά. Συμμετέχεις στο ντουέτο χωρίς άγχη κτλ. Έστω ότι τελειώνεις γρήγορα. Κανένα πρόβλημα. Συνεχίζεις να ερωτοτροπείς μέχρι να βαρέσει το καμπανάκι για τον δεύτερο γύρο, που σίγουρα θα κρατήσει παραπάνω. Αν μετά τον δεύτερο γύρο έχεις ακόμα ορέξεις, πάς και για τρίτο κτλ. Ποτέ καμιά γυναίκα δεν θα σε κατηγορήσει, εκτός αν κάνεις την δουλειά στο 2λεπτο πάνω και ύστερα την πέφτεις για ύπνο.

 

:-D

 

 

Περαιτέρω μπορείς να ψαχτείς με σφύξιμο του "σωλήνα" με το χέρι κατά την διάρκεια της εκσπερμάτισης για να κρατήσεις τα "σκάγια" μέσα. Αυτή η τακτική κάνει θαύματα και χαρίζει επιδόσεις τσόντας, αλλά δεν ξέρω τι επιπτώσεις έχει η κατάχρησή της στον προστάτη μετά από μερικά χρόνια.
Μπα... γιατι να το ριψοκινδυνέψεις? Χάθηκαν τα προφυλακτικά?

 

Gior εχεις τακτικη σεξουαλικη δραστηριοτητα; ποσο συχνα; και ποσο κραταει το σπορ;

 

{σε βλεπω πολυ αγχωμενο βρε αδερφε}

:o

 

Δεν είμαι άγχομένος ρε αδερφέ. Απλά τολμάω να θίγω ζητήματα που πολλοί ομοιοί μου χέζονται και κρύβοντα πισω απο μια μάσκα *******.

 

Λυπάμαι αλλα η υποκρισία δεν ήταν ποτέ ούτε το φόρτε μου ούτε το αγαπημένο μου πράγμα.

 

Δεν συμφωνέις poscaman?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...