Προς το περιεχόμενο

Πρόωρη εκσπερμάτωση... Τρόποι αντιμετώπισης?


GiorGhino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 226
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ που έχω ακριβώς το αντίθετο πρόβλημα δηλ. καθυστερημένη εκσπερμάτιση πως το λύνω;Στη γκόμενα αρέσει αλλά μέχρι ενός σημείου απο κει κ μετά καταντάει μαρτύριο.Όταν χειρηλάζω δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα.Όλα κανονικά...Μήπως παίζουν ρόλο τα 3 χρόνια σχέσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω και σε 2 μηνες απ τη στιγμη που εκανες την πρωτη σου σχεση μπορεις να ελεγχεις αποτελεσματικα την διαδικασια εκσπερμα΄τωσης και να γνωρίζεις τα επι μέρους της τμήματα.

 

ουτε με σφαιρες αυτο που λες ομως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω ακριβώς το αντίθετο πρόβλημα δηλ. καθυστερημένη εκσπερμάτιση πως το λύνω;Στη γκόμενα αρέσει αλλά μέχρι ενός σημείου απο κει κ μετά καταντάει μαρτύριο.Όταν χειρηλάζω δεν υπάρχει αυτό το πρόβλημα.Όλα κανονικά...Μήπως παίζουν ρόλο τα 3 χρόνια σχέσης;

 

Ε ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!

 

ΑΥΤΟ ΤΟ THREAD ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΦΩΝΟ!

 

Αν και τωρα που το λες μπορει μετα απο πολλές εμπειρίες στην σεξουαλικη ζωή, να συμβέι ακριβώς το αντίθετο... :rolleyes:

 

Υ.Γ.

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως στα 2 χρονια καλα στεκομαι.. ε evabb?

 

ναι μια χαρα.... deathlord μπορει να ειναι αυτο που λες αμα δεν εχει ποικιλια το πραμα μετα σε παιρνει ο σεξουαλικος και ο κανονικος υπνος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις πρώιμες περιπτώσεις ( σαν την δικιά μου ), αυτο μπορεί να συμβέι μόνο μετά από 4-5 απανωτές φαντασιώσεις :mrgreen:

 

Κοίτα πως μπορουν να γυρίσουν τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ πότε πρόλαβε και πήγε τόσες σελίδες το topic? Γενικά συμφωνώ με τα περισσότερα που έχει πει η evabb .

 

Παίζουν πολλοί παράγοντες ρόλο, ειδικά όμως πιστεύω στο πόσο καλά ξέρει ο ένας τον άλλο. Πρώτη φορά( εννοοώ γενικά πρώτη φορά ανάμεσα στο ζευγάρι) και ευχαριστημένοι ( ειδικά να μείνει ευχαριστημένη η γυναίκα) δε παίζει:-D. Το να τελειώσει γρήγορα ένας άντρας (ειδικά το πρώτο χρονικό διάστημα) δεν είναι κάτι αξιοπερίεργο, αλλά καλό είναι να μην αργεί η δεύτερη φορά, αλλιώς ξενερώνει η γυναίκα. Ε αν δεν ακολουθήσει δεύτερη φορά και πέσετε για ύπνο τότε θα έχετε σοβαρό πρόβλημα:devil::devil::devil:

 

Μην κάνετε κατάχρηση με το αλκοόλ, είπαμε να χαλαρώσετε, μην αποκτήσετε και καμία "μπιροκοιλιά " μετά:-D

 

Γενικά το πρόβλημα που αντιμετωπίζει ο χρήστης που άνοιξε το topic σε μικρές ηλικίες και σε αρχικά στάδια της σχέσης δεν είναι τόσο ασυνήθιστο, απλά οι άντρες μεταξύ σας ειδικά λέτε πολλά ψέμματα για τις επιδόσεις σας:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γενικά το πρόβλημα που αντιμετωπίζει ο χρήστης που άνοιξε το topic σε μικρές ηλικίες και σε αρχικά στάδια της σχέσης δεν είναι τόσο ασυνήθιστο, απλά οι άντρες μεταξύ σας ειδικά λέτε πολλά ψέμματα για τις επιδόσεις σας:lol:

 

+15,000,000 εγω το ενα εγω το αλλο και πουλαν μουρη και στις γκομενες.... να θυμηθω ποσες φορες μου εταξαν λαγους με πετραχιλια και τελικα εγω τους εδειχνα τι πρεπει να κανουν:cry::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ζήσεις 1000 χρόνια Black_Widow!

 

To 2o καλύτερο post μετα της Evabb

 

και τελικα εγω τους εδειχνα τι πρεπει να κανουν:cry::cry::cry:

 

αθλια και ταυτοχρον γελοια σαν ιδέα:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+15,000,000 εγω το ενα εγω το αλλο και πουλαν μουρη και στις γκομενες.... να θυμηθω ποσες φορες μου εταξαν λαγους με πετραχιλια και τελικα εγω τους εδειχνα τι πρεπει να κανουν:cry::cry::cry:

 

Koίτα εγώ γενικά προσανατολίζομαι σε μεγαλυτερους άντρες ηλικιακά (8-10 χρονάκια). Είναι πάγια τακτική μου από την αρχή γενικά των εμπειριών μου.Δε λέω , θα προτιμούσα να κάνω σχέση με κάποιον κοντά στην ηλικία μου, να μην υπάρχει χάσμα απόψεων,ενδιαφερόντων , γενικά τι σχέση να κάνεις με έναν τόσο μεγαλύτερο, αλλά βαριέμαι να εκπαιδεύω τους συνομίληκους, ας τους εκπαιδεύσει κάποια άλλη.:X:X Τι να κάνουμε οι συνομίληκοι δύσκολα συμβαδίζουν σε αυτόν τον τομέα:-D:-D

 

Να ζήσεις 1000 χρόνια Black_Widow!

 

To 2o καλύτερο post μετα της Evabb

 

Τhanks, ε τόσες σελίδες topic καιρός ήταν να ποστάρει και άλλη γυναίκα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...