Προς το περιεχόμενο

Πρόωρη εκσπερμάτωση... Τρόποι αντιμετώπισης?


GiorGhino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 226
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εχμ... παιδιά...

 

Ντάξει είχα την τόλμη να ανοίξω τέτοιο θέμα αλλά ... να...

 

μετα την παρέμβαση της eva... και ολα τα συναφη δασκαλεματα...

 

πως να το πω...

Αρχίζω καπως.... να ντρέπομαι... :o η να αισθάνομαι αβολα τελος παντον...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχμ... παιδιά...

 

Ντάξει είχα την τόλμη να ανοίξω τέτοιο θέμα αλλά ... να...

 

μετα την παρέμβαση της eva... και ολα τα συναφη δασκαλεματα...

 

πως να το πω...

Αρχίζω καπως.... να ντρέπομαι... 000200B8.gif η να αισθάνομαι αβολα τελος παντον...

 

 

 

ειπες οτι τα λες ολα.... ποσο χρονων εισαι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπες οτι τα λες ολα....

 

Είμαι ο Ghiorghino, έχω 8 μήνες εδω μέσα και 400 post, (δεν ειναι πολλά αλλα αρκετα για να με γνωστος σε αρκετα άτομα), αλλά μ'αρέσει να τα λέω όλα στη φόρα!

 

Γιατι το πα;!!!! :cry: Γιατι;!!!

 

 

ποσο χρονων εισαι;;

 

18 (το χω αναφερει σε προηγουμενο Post) εσυ; Τι σημασια εχει...

 

edit:

:rolleyes:

Ντάξει μπορει να χει καποια σημασια αλλα...

Τελος edit

Υ.Γ.

Πάντως soturin είσαι για τα μπαζα... Εδω έχω γυναίκα να μου κανει μάθημα και συμβουλες στο θεμα και εσυ νομίζεις πως έχω όρεξη να δοκιμαζω smilies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Υπαρχει το "πρόωρο" και υπαρχει και το "πριν την γκομενα". Η διαφορα ειναι υπαρκτη και καθαρα ψυχολογικη. Οσο το σκεφτεσαι τοσο σουρχεται(σαν το χεσιμο). Αν ομως, ακομα και αν εισαι ετοιμος να ποτισεις το γκαζον, ξαφνικα η αλλη τραβηξει ενα οργασμο, ξαφνικα σαν να πηρες αλλα 5-10' παραταση(πραγμα που δείχνει οτι αντεχες απλα ηταν στο μυαλο σου)

 

2. 2-3 ποτακια, ισα-ισα για να ζαλιστεις σπερνουν(νομιζω ειναι το καάλληλο ρημα ε?). Προσοχη, ισα να ζαλιστεις και να κανεις focus στο σεξ για να μην το σκεφτεσαι τα credits τελους. ΑΣΕ ΠΟΥ κανεις και γαμω τα κρεβατια μετα. BTW αυτο με το ποτο οπως εχω πει παλια δουλευει και στο διαβασμα(με 1-2 ποτακια ψιλοθολωνεις, ισα-ισα για να αφοσιωθεις στο διαβασμα χωρις να σκεφτεσαι κατι αλλο)

 

3. BY FAR η καλυτερη λυση για μας τους Παναθηναικους. Δεν πιανει για πολυ(δηλαδη αμα η αλλη θελει λιγο ακομα και εσυ πρεπει να κρατηθεις) σκεφτειτε την 11αδα. Μιλαω σοβαρα

Α. Ετσι οπως ειμαστε δεν ξερεις ποια ειναι η εντεκαδα οποτε κρατας περισσότερο χρονο

Β. Ανα 2 παικτες ριχνεις μεσα σου καντηλια "Γαμω τον Καραγκουνη μου γαμω" και αφαιρεισαι

 

Μιλαω σοβαρα, δεν κανω πλακα, ειναι δοκιμασμενο και πιανει. Ειναι ομως λυση της στιγμης, αν το σκεφτεις πολυ αρχιζεις μεσα τους γαμωσταυριδια και ξενερωνει ο φιρφιρικος

 

ΥΓ. Η γνωστη "μια για το δρομο" δουλευει μονο σε περιπτωση που υπαρχει καιρος απο την προηγουμενη φορα οπότε κατι σωματικο θα παιζει, παντως "δεν το κρατας το αλογο μωρεεε". Εαν εισαι νορμαλ κατασταση, η μια πριν παιζει και να σου κοψει την ορεξη και να γυρισεις να δεις Τσελσυ-Γουεστ Χαμ

 

Ρε συ, το 2 το έχεις δοκιμάσει όταν είχες να γράψεις; πτυχιακή, αναφορά κλπ κλπ...

 

 

όπως καταλάβατε το έφερα εδώ, για να γίνεται η σύγκριση με την +evabbb

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

18 (το χω αναφερει σε προηγουμενο Post) εσυ; Τι σημασια εχει...

 

 

ε καλα στα 18 ολοι κοκορια το παιζουμε και τελικα δεν ξερουμε την τυφλα μας.... αμα εχεις κοπελα και κανεις εξασκηση θα σου περασουν αυτα... ασε που οταν εισαι καιρο με το ιδιο ατομο νιωθεις πιο ανετα δεν σε τρωει η αγωνια και ξερετε και οι δυο πως να ικανοποιησετε ο ενας τον αλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα στα 18 ολοι κοκορια το παιζουμε και τελικα δεν ξερουμε την τυφλα μας.... αμα εχεις κοπελα και κανεις εξασκηση θα σου περασουν αυτα... ασε που οταν εισαι καιρο με το ιδιο ατομο νιωθεις πιο ανετα δεν σε τρωει η αγωνια και ξερετε και οι δυο πως να ικανοποιησετε ο ενας τον αλλον

 

+1 !!!

 

μαζί σου έυα μπι μπι

 

 

άσχετο, αλλά η δήλωση του φίλου

 

 

Τι να το κάνετε ρε παιδιά;Εγώ στην πρώτη κρατάω πάνω απο ώρα πάντα, αλλα εφόσον δεν έχω γκόμενα άχρηστο είναι... Αααααχ. Τα πάντα εν σοφία ποίησε ο πούστης. Εκεί που είναι τζετ τους είναι άχρηστο, και εκεί που χρειάζεται δεν τα δίνει... Giorghino είναι καλό κόλπο δοκίμασε το. Ένα επίσης καλό κόλπο αλλά θέλει λίγο προσοχή, είναι όταν βάζεις την καπότα να μη τραβάς το πετσάκι κάτω. Έτσι θα μειωθούν οι τριβές στη βάλανο και θα γίνεις λίγο πιο αναίσθητος. Αλλά πρόσεχε με ποιά το κάνεις μην κολλήσεις τίποτα.

 

μου έφερε στο μυαλλό τον απίθανο διάλογο:

 

Ακάλυπτος: Νίκο, δεν με νιάζει τι απάντηση θα δώσεις, πες μου ψέμα, πες μου ό,τι θες, μόνο απάντα μου, έχεις πάει ποτέ με παρθένα ;

Νίκος: πολλάκις

Ακάλυπτος: Είπαμε να πούμε ένα παραμύθι, αλλά εσύ το ξεφτίλησες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα στα 18 ολοι κοκορια το παιζουμε και τελικα δεν ξερουμε την τυφλα μας....

 

Έχουμε μεταβεί σε πρωσοπικό επίπεδο πάντως, βασικά είναι ακριβώς αυτό με εμένα.

 

Σε αντίθεση με άλλους καταλαβαίνω ότι δεν ξέρω την τύφλα μου...

 

Πρέπει να παρα είσαι κοκκορι για να μην μπορεις καταλάβεις οτι δεν ξερεις την τυφλα σου όταν μονο και μονο με μια φαντασιωση εκσπερματώνεις σε 5 λεπτά :-( :eek:

 

αμα εχεις κοπελα και κανεις εξασκηση θα σου περασουν αυτα... ασε που οταν εισαι καιρο με το ιδιο ατομο νιωθεις πιο ανετα δεν σε τρωει η αγωνια και ξερετε και οι δυο πως να ικανοποιησετε ο ενας τον αλλον

 

:-) (:o)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα στα 18 ολοι κοκορια το παιζουμε και τελικα δεν ξερουμε την τυφλα μας....

 

Χωρίς να διαφωνώ και έχοντας πολύ αργά συνειδητοποιήσει πως η ποσότητα δεν συνεπάγεται εμπειρίας, από τα 18 σου, 2 χρόνια δεν έχουν περάσει; =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να διαφωνώ και έχοντας πολύ αργά συνειδητοποιήσει πως η ποσότητα δεν συνεπάγεται εμπειρίας, από τα 18 σου, 2 χρόνια δεν έχουν περάσει; =ρ

 

:P 3 αλλα μαθαινω γρηγορα, ειμαι της ποιοτητας οχι της ποσοτητας και γτ μου χαλας τον μυθο;:P:p:p:p:p:p:p:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν ειναι αρκετα για να συνηθησεις?

 

Ποτε θα συνηθησεις δηλαδη, πρεπει να φτασεις στα 30?

 

Πιστεύω και σε 2 μηνες απ τη στιγμη που εκανες την πρωτη σου σχεση μπορεις να ελεγχεις αποτελεσματικα την διαδικασια εκσπερμα΄τωσης και να γνωρίζεις τα επι μέρους της τμήματα.

 

Υ.Γ.

Μην μασας Εβα, εχουν κομπλάρει και αυτοι μου φαίνεται... :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...