Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Vodafone


ArisG88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Να σε ρώτησω φίλε ξέρεις αν μπορώ να κάνω φορητότητα και από wind 180 να πάω στο αντίστοιχο της vodafone ,χώρις όμως να έχει περάσει 1 χρόνος από την σύνδεση στην wind ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρώτησω φίλε ξέρεις αν μπορώ να κάνω φορητότητα και από wind 180 να πάω στο αντίστοιχο της vodafone ,χώρις όμως να έχει περάσει 1 χρόνος από την σύνδεση στην wind ?

 

Θα πρεπει να πληρωσεις την επιδοτηση που ειχες παρει αρχικα απο την wind σαν προστιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά ασέ το τότε ,γιατί μάλλον θα πλήρωσω 200 ευρώ όποτε δεν συμφέρει..Βασικά το είχα πάρει με την επιπλέον επιδότηση από τα saturn 100 ευρώ ,το κινήτο κανονικά νομίζω έκανε 250 ευρώ και εγώ έδωσα 43 ευρώ για να το πάρω.Σκέφτομαι να το πουλήσω κανα 190 αρι και να πάρω την επιδότηση της vodafone.Θα δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά ασέ το τότε ,γιατί μάλλον θα πλήρωσω 200 ευρώ όποτε δεν συμφέρει..Βασικά το είχα πάρει με την επιπλέον επιδότηση από τα saturn 100 ευρώ ,το κινήτο κανονικά νομίζω έκανε 250 ευρώ και εγώ έδωσα 43 ευρώ για να το πάρω.Σκέφτομαι να το πουλήσω κανα 190 αρι και να πάρω την επιδότηση της vodafone.Θα δούμε...

 

Δεν ξερω τι παιζει στην περιπτωση σου με την επιπλεον επιδοτηση αλλα πιστευω οτι μονο 100 ευρω θα ζητησουν πισω. Φυσικα μπορεις να ρωτησεις σε ενα καταστημα. Ισως να γινεται και καποιος διακανονισμος με την Wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος επιβεβαιώσει την προσφορά ας μας ενημερώσει. Εγώ το βλέπω δύσκολο να γίνεται τέτοια προσφορά και να μην έχουν μπει ακόμα οι "κράχτες" στο site της vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρεπει να πληρωσεις την επιδοτηση που ειχες παρει αρχικα απο την wind σαν προστιμο

 

Θα πληρωσει αναλογικα το αναποσβεστο μερος της επιδοτησης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος επιβεβαιώσει την προσφορά ας μας ενημερώσει. Εγώ το βλέπω δύσκολο να γίνεται τέτοια προσφορά και να μην έχουν μπει ακόμα οι "κράχτες" στο site της vodafone.

 

και την προηγούμενη φορά είχαν αργήσει λίγο. πρώτα το είδα στο ινσομνια και μετά στο σαϊτ τους/ τηλεόραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα τηλεφωνικά με κατάστημα vodafone. Ισχύει επιδότηση της τάξεως των 300€ ανά φορητότητα, με πάγιο άνω των 30€. Δεν γνωρίζουν διάρκεια του προγράμματος αλλά πιθανότατα μέχρι τέλος της εβδομάδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα τηλεφωνικά με κατάστημα vodafone. Ισχύει επιδότηση της τάξεως των 300€ ανά φορητότητα, με πάγιο άνω των 30€. Δεν γνωρίζουν διάρκεια του προγράμματος αλλά πιθανότατα μέχρι τέλος της εβδομάδας.

 

[καλημερίζω τον φίλτατο Ακίλις]

 

300; δεν χάσαμε τίποτα δηλαδή... ανάσα αλέκο... ανάσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόμοια προσφορά ισχύει και στα καταστήματα wind για φορητότητα (μπορεις και με καρτοκινητό) και απο οσο ξέρω είναι μέχρι 17 του μηνός.Παρήγγειλα το HTC cruise και με πάγιο 30 ευρώ η επιδότηση είναι 412 euro.

 

φιλε μου εχω την εντυπωση οτι η προσφορα ισχυει μονο για την συγκεκριμενη συσκευη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...