Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Vodafone


ArisG88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το πρωί που πήγα σε Voda η πωλήτρια μου είπε οτι ισχύει κανονικά η επιδότηση των 300 Ευρώ. Όμως μου είπε οτι τα 300 Ευρώ είναι στάνταρ ανεξάρτητα απο συσκευή. Δηλαδή όποια και να πάρεις θα σου αφαιρέσουν 300 Ευρώ και το ποσό αυτό δεν αυξάνεται. Δεν επέμεινα σε αυτό διότι παίζει να ήταν κι αυτή γιωτού.

Μετά πήγα σε πλαίσιο και μου είπαν οτι δεν έχουν καμία ενημέρωση απο Voda , δηλ. οτι δεν μπορείς να επωφεληθείς της προσφοράς αυτής κάνοντας τη φορητότητα στο Πλαίσιο (που έχει καλύτερες τιμές). Και γι' αυτό πάντως επιφυλάσσομαι γιατί ως γνωστόν: ο γιωτάς είναι ανίκητος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωί που πήγα σε Voda η πωλήτρια μου είπε οτι ισχύει κανονικά η επιδότηση των 300 Ευρώ. Όμως μου είπε οτι τα 300 Ευρώ είναι στάνταρ ανεξάρτητα απο συσκευή. Δηλαδή όποια και να πάρεις θα σου αφαιρέσουν 300 Ευρώ και το ποσό αυτό δεν αυξάνεται. Δεν επέμεινα σε αυτό διότι παίζει να ήταν κι αυτή γιωτού.

Μετά πήγα σε πλαίσιο και μου είπαν οτι δεν έχουν καμία ενημέρωση απο Voda , δηλ. οτι δεν μπορείς να επωφεληθείς της προσφοράς αυτής κάνοντας τη φορητότητα στο Πλαίσιο (που έχει καλύτερες τιμές). Και γι' αυτό πάντως επιφυλάσσομαι γιατί ως γνωστόν: ο γιωτάς είναι ανίκητος!

 

2 παραδείγματα:

Ν96 360€, Ν85 345€. Παίζει από 300 μέχρι και 380 όπως είπε και ο ArisG88.

 

Μια λεπτομέρεια: Ισχύει για σχεδόν όλα τα προγράμματα της vodafone εκτός από τα surf and talk lite και plus. Στα συγκεκριμένα ισχύει μόνο αν πάρετε κάποιο εκ των iphone και κάποιο blackberry (δεν θυμάμαι ποιο μοντέλο). Αλλιώς μόνο 75€ επιδότηση (αλλά μπορείτε να μεταφερθείτε σε αυτά με την έλευση ενός τριμήνου ;)).

 

 

Ο Θεός να σε φυλάει από γιωτά. :-D

Αν και έκανες clopyright από την υπογραφή μου. :-D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια λεπτομέρεια: Ισχύει για σχεδόν όλα τα προγράμματα της vodafone εκτός από τα surf and talk lite και plus. Στα συγκεκριμένα ισχύει μόνο αν πάρετε κάποιο εκ των iphone και κάποιο blackberry (δεν θυμάμαι ποιο μοντέλο). Αλλιώς μόνο 75€ επιδότηση (αλλά μπορείτε να μεταφερθείτε σε αυτά με την έλευση ενός τριμήνου ;)).

 

ισχύει δηλαδή και για σύνδεση στο Vodafone οικονομικό 20 (με πάγιο 20e); :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει δηλαδή και για σύνδεση στο Vodafone οικονομικό 20 (με πάγιο 20e); :X

 

Όχι βρε. Αν διαβάσεις τα αρχικά ποστ θα δεις πως το αναφέρουμε. :-)

 

Πάγιο > 30€

 

Ίσως θα έπρεπε να το αναφέρω ξανά. Έχεις δίκιο για την επισήμανση. Να μην μπερδέψουμε τους συνφουρίτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Touch HD ειναι στα 330 ευρω!

Εγω τσιμπησα το diamond με 95 ευρουλακια απο 600!!!

(στα 30 ευρω παγιο)

 

storm --> 76 euro

omnia 16gb --> 259 euro

touch pro --> 359 euro

Αυτα ρωτησα...

Ευχαριστουμε το παληκαρι που το σφυριξε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει λάβει κανείς απο εσάς που επιλέξατε την προσφορά αυτή μήνυμα για την έγκριση της αίτησης φορητότητας; Ειναι 5 εργάσιμες από την ημέρα της αίτησης;

 

Ρωτάω γιατί έκανα την αίτηση στις 17 και δεν έχω λάβει ακόμα κάτι. Να ανησυχώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 μέρες πέρασαν... περίμενε λίγο ακόμα. Πάντως εγώ πρώτα είχα ενημερωθεί από την Wind που έφυγα (με πήραν και με ρώτησαν γιατί φεύγω κτλ) και μετά από την Vodafone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ χτες άλλαξα εταιρεία μετά από 10+ χρόνια, αλλά τι να κάνουμε... Το Νοkia 5800 με 49€ ήταν πολύ δελεαστικό.

 

Αναμένω βέβαια για την έγκριση, αλλά δεν πιστεύω να πάει κάτι στραβά.

 

Στο κατάστημα της cosmote στη Ν.Σμύρνη πάντως, υπήρχε χτες (σήμερα δεν κοίταξα) ανακοίνωση που έλεγε ότι για σύνδεση (νέα, για φορητότητα δεν ξέρω) από το C180 και πάνω, έχει 300€ έκπτωση.

 

Άντε, ας φαγωθούν μεταξύ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...