Προς το περιεχόμενο

Προσφορα Vodafone


ArisG88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επικοινώνησα τηλεφωνικά με κατάστημα vodafone. Ισχύει επιδότηση της τάξεως των 300€ ανά φορητότητα, με πάγιο άνω των 30€. Δεν γνωρίζουν διάρκεια του προγράμματος αλλά πιθανότατα μέχρι τέλος της εβδομάδας.

 

Να συμπληρώσω λίγο στα γραφόμενά μου, καθώς μόλις γύρισα από vodafone:

 

Ισχύουν όλα τα παραπάνω, απλά για τις πολύ ακριβές συσκευές η επιδότηση ανεβαίνει και άλλο. π.χ για Nokia N96 φτάνει τα 360€. Άρα ο ArisG88 είχε απόλυτο δίκιο. Και τον ξαναευχαριστούμε.

 

καλημερα achilles!για ξυπναμε λιγο γιατι εχω πηξει με μοστορους σπιτι.:fear:

 

Ωχ, μαστόρια. Καλό κουράγιο...:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ευχαριστω παιδια ,θα το κοιταξω το συντομοτερο,αν και στην τελευταια προσφορα που εκαναν κοσμοτε-βονταφον ουδεποτε εφεραν την συσκευη που ηθελα.htc-hd.μολις τελειωσε εμφανιστηκαν ως δια μαγειας.:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει και ισχυει στο ακεραιο που λεει και ο Καραμανλης! Πηγα και ρωτησα! Κοβουν τουλαχιστον 300 ευρω ποσο το οποιο ανεβαινει αναλογως με τη συσκευη! Πολυ καλη προσφορα! Φευγω απο Wind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει και ισχυει στο ακεραιο που λεει και ο Καραμανλης!

 

 

Ωχ...Παλι μια απο υποσχεσεις ανεξαρτητου χρωματος !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει για νεα συνδεση η μονο απο φορητοτητα ??

 

Από φορητότητα, που σημαίνει ότι μπορεί να έχεις ενα τηλεφωνο με καρτα και να το κανεις με συμβολαιο. Τι πιο ευκολο να βρεις ενα καρτοκινητο πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από φορητότητα, που σημαίνει ότι μπορεί να έχεις ενα τηλεφωνο με καρτα και να το κανεις με συμβολαιο. Τι πιο ευκολο να βρεις ενα καρτοκινητο πλεον

 

κι αν έχεις ήδη σύνδεση να είσαι με δύο συνδέσεις μετά

προφανώς το πρόβλημα δεν είναι το να βρεις καρτοκινητό:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέα στο φόρουμ σας!

 

Να σας ενημερώσω και εγώ, μόλις παρήγγειλα το Ομνια 16 gb από Vodafone με τη συγκεκριμένη προσφορά. Το τελικό ποσό διαμορφώνεται ανάλογα με το πρόγραμμα που θα επιλέξεις όπως και όταν κάνεις νέα σύνδεση ή ανανέωση συσκευής. Οσο πιο μεγάλο το πάγιο τόσο ανεβαίνει η επιδότηση.

 

Σας ευχαριστώ γιατί μέσα από το φόρουμ έμαθα για την προσφορά και ήταν ευκαιρία για μένα γιατί η αλήθεια είναι πως ~600 ευρώ δύσκολα θα έδινα για κάτι τέτοιο.

 

Συνολικά 260 για τη συσκευή και 120 ευρώ για την αύξηση παγίου, γλύτωσα 220 ευρουλάκια!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήρα σήμερα στη vodafone και μου είπαν ότι η προσφορά "έχει λήξει". Πότε υπήρξε, πότε ξεκίνησε και πότε έληξε χωρίς ούτε ένα διαφημιστικό μήνυμα, δεν το κατάλαβα...

 

Εκτός αν ήταν γιωτάς ο τηλεφωνητής που μίλησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήρα σήμερα στη vodafone και μου είπαν ότι η προσφορά "έχει λήξει". Πότε υπήρξε, πότε ξεκίνησε και πότε έληξε χωρίς ούτε ένα διαφημιστικό μήνυμα, δεν το κατάλαβα...

 

Εκτός αν ήταν γιωτάς ο τηλεφωνητής που μίλησα.

 

αν σε ενδιαφέρει πολύ κάνε μια προσπάθεια ακόμα... μου φαίνεται δύσκολο να τελειώσει Τετάρτη μια προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε gdp77 μάλλον έχεις δίκιο, γιωτάς πρέπει να ήταν. :-D Πάνε σε κάποιο άλλο κατάστημα vodafone.

 

Εγώ πήγα περίπου στις 12 το μεσημέρι και την έκανα την φορητότητα. Απλά όπως μου είπε η κοπέλα, δεν ξέρουν μέχρι πότε θα ισχύσει, πιθανόν μέχρι τέλη της εβδομάδας, αλλά μπορεί να κόψουν και ξαφνικά γιατί το συνολικό ποσό που υπολογίζουν ότι δόθηκε είναι τεράστιο. Από 70-75€ που είναι κανονικά το πήγαν στα 300+.

 

Πάντως στο συγκεκριμένο που πήγα είχαν μια στοίβα αιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήρα σήμερα στη vodafone και μου είπαν ότι η προσφορά "έχει λήξει". Πότε υπήρξε, πότε ξεκίνησε και πότε έληξε χωρίς ούτε ένα διαφημιστικό μήνυμα, δεν το κατάλαβα...

 

Εκτός αν ήταν γιωτάς ο τηλεφωνητής που μίλησα.

 

 

Καραγιωτάς ήταν....

 

Πριν 20 λεπτά έκλεισα το τηλέφωνο και ισχύει κανονικά ,θεωρώ πως τουλάχιστο για σήμερα αύριο δεν θα υπάρξει πρόβλημα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...