Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
btw ο Μαρας γιατι παιρνει πρωτιες στα Ευρωπαικα και τα Παγκοσμια αλλά στις Ολυμπιαδες μονιμα πατώνει;;; Πολυ αγχος αυτο το παιδι...

 

θα γίνω κακός αν πω ότι το μυαλλό μου πάει σε απαγορευμέναι ουσίαι ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα,

χαζευα λίγο αθλητική κυριακή,βγήκε σε απευθείας σύνδεση ο πρόεδρος του πανιονίου κ. Τσακίρης και διαμαρτυρήθηκε για την ελληνική αστυνομία δηλώνοντας οτι έδειρε τους οπαδούς της ομάδας του.Να πω οτι απο τις κάμερες ασφαλείας του γηπέδου καταγράφηκαν οπαδοί να σπάνε καθίσματα και να πετάνε καπνογόνα.Απέφυγε να σχολιάσει την συμπεριφορά των οπαδών και δήλωσε μόνο οτι χτυπήθηκανε γυναίκες αλλα και φορέας του ερασιτέχνη.Επίσης ανέφερε οτι σε μια περιοχή έξω απο την λάρισα δέχτηκε επίθεση το πούλμαν της ομάδας και η αστυνομια δεν τους προστάτευσε.Αντι να βγει και να πει επιτέλους κάναμε ένα βήμα μπροστά,επιτέλους ο γαμ....νος ο νόμος εφαρμόστηκε βγαίνει, κράζει και πουλάει οπαδιλίκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αστυνομία ήταν απλά α-π-α-ρ-α-δ-ε-κ-τ-η.

 

Ξεκινάει ο αγώνας και κάπου στο 25' αρχίζουν και μπαίνουν οι οπαδοί του Πανιωνίου. Και υπάρχει μια νεκρή ζώνη ανάμεσα στους οπαδούς της Λάρισα και του Πανιωνίου, η οποία ήταν ΕΝΤΕΛΩΣ αφύλαχτη!

 

Ε, οπότε μπαίνουν και οι του Πανιωνίου και αρχίζουν να κάνουν ντου, να μας πετάνε καρέκλες, φωτοβολίες, τέτοια. Προφανώς δεν ήταν κάτι προσχεδιασμένο (φάνηκε και από κάποιες συμπεριφορές που δεν έχω όρεξη και βρίσκω περιττό να σχολιάσω - αναμεταδώσω), αλλά όταν μπαίνεις και βλέπεις τους άλλους απέναντι, δε θέλει πολύ. Ένας να κάνει την αρχή, οι άλλοι θ' ακολουθήσουν, γιατί φυσικά θα υπάρξουν αντίποινα στον έναν, οπότε οι άλλοι θα πρέπει να τον υπερασπιστούν κτλ κτλ

 

Δηλαδή, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ;!

 

Άσε, τα είχαμε πάρει όλοι στο κρανίο. Τους βρίζαμε να πάνε εκεί, για να μην πάνε τα δικά μας τα "καλόπαιδα" και γίνουν χειρότερες ιστορίες. Μας κοιτάγανε σαν χαζοί, λες και τους είχαμε πει τίποτα απίστευτο. Μετά από κανένα 5λεπτο (δεν ξέρω τι περιμένανε εντωμεταξύ, ίσως προσπαθήσουν να καταλάβουν ποιο είναι το πρόβλημα ή τι τους λέγαμε), πήγανε.

 

Πραγματικά, τζάμπα καυγάδες, χωρίς λόγο. Για μια μαλακία δηλαδή, κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το ξέρω. Απλά πήρα αφορμή.

 

Γενικά έναν άλλο του Πανιωνίου που άκουσα στη nova, μίλησε αρκετά σωστά. Είπε ας πούμε ότι στη Λάρισα γίνεται μια πολύ καλή προσπάθεια καταπολέμησης τέτοιων φαινομένων, το οποίο θεωρώ πολύ σημαντικό ν' αναγνωρίζεται, αλλιώς θα την πάθουμε κι εμείς, όπως η ΑΕΚ.

 

Γι' αυτά που γίνανε έξω από το γήπεδο, δεν μπορώ να έχω γνώμη. Ξέρω μόνο ότι πραγματικά έγιναν κάποια πράγματα και πριν τον αγώνα. Τώρα, τι έκτασης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, απίστευτο γκολ. Και η περιγραφή όλα τα λεφτά.

 

Πολύ γέλιο σ' αυτό το παιχνίδι είχε επίσης που στο τέλος ο προπονητής της Wolfsburg έκανε αλλαγή τον τερματοφύλακα, για δούλεμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...