Προς το περιεχόμενο

Το Καφενείο των Φιλάθλων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε τον καημένο τον Τσιάρτα... προσπαθεί τόσο πολύ ο φουκαράς να μην φανεί πόσο ψωνάρα είναι, αλλά δε γίνεται. Έχει μεγάλο κόλλημα με τον εαυτό του, δεν μπορεί να τον ξεπεράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AHAHAHAH ε την bayern. Ετοιμαστητε για νέα 5άρα μέσα στο camp nou

 

Με τέτοια άμυνα που έχει η μπάγερν και με την επίθεση που έχουν οι άλλοι δεν είναι καθόλου απίθανο.

 

έχει και κάτι πλάγια μπακ η μπάγερν που μαρκάρουν με τηλεσκόπιο.

 

 

ρε την Μάντσεστερ.κρίμα και είχα μια ελπίδα να την δω τελικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν λέει την αλήθεια ή όχι, δεν τον πρόλαβα πολύ σαν παίχτη, αλλά για μένα είναι πολύ σημαντικό για την εικόνα ενός ανθρώπου το να μην περιαυτολογεί. Δεν μπορώ να συμπαθήσω άνθρωπο που δεν είναι σεμνός. Μάλιστα όσο πιο σπουδαίος είναι, τόσο πιο σεμνός πρέπει να είναι κατ' εμέ.

 

π.χ.

 

συμπαθώ Μέσι, Κουτσιανικούλη, Σαλπιγγίδη

δε συμπαθώ Κ.Ρονάλντο, Ζιντάν, Τζόρτζεβιτς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάνουελ γενικά συμφωνώ... αλλά τα παραδείγματα σου για μένα είναι όλα άσχετα με το θέμα Τσ(ι)αρτας...

 

Από παλιά το είχε αυτό το βελουδένιο πόδι από την Νάουσα... το κορυφαίο όμως το είχε πει ο Μητσικώστας όταν έκανε τον Τσ(ι)άρτα... "μια φορά είχα κάνει μια μπαλιά που είχε αλλάξει εντελώς το ματς... από ΑΕΚ- Πανιώνιος το έκανα ΑΕΚ- Καστοριά"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάνουελ γενικά συμφωνώ... αλλά τα παραδείγματα σου για μένα είναι όλα άσχετα με το θέμα Τσ(ι)αρτας...

 

Ε, έναν τον έχουμε!

 

Ναι, τα παραδείγματα είναι λίγο άκυρα.

 

"μια φορά είχα κάνει μια μπαλιά που είχε αλλάξει εντελώς το ματς... από ΑΕΚ- Πανιώνιος το έκανα ΑΕΚ- Καστοριά"...

 

Χαχα! Κορυφαίο!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από τα σημερινά ματς ειλικρινά δεν θέλω να ξαναδώ Ελληνικό πρωτάθλημα.

 

Το μπαρτσελόνα - Μπάγερν θα μπορούσε πολύ άνετα να ήταν 6,7 - 0 από το ημίχρονο.

 

Το Λίβερπουλ - Τσέλσι το περίμενα για σούπα αλλά βγήκε ματσάρα.

 

Βλέπω τελικό Πόρτο-Μπαρτσελόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματσάρα πραγματικά το Λίβερπουλ - Τσέλσι, κι ας έχασε η μεγαλύτερη συμπάθεια μου από τις αγγλικές ομάδες.

 

Αν υπάρχει μια ομάδα πάντως, που θα μπορούσε να γυρίσει τέτοιο αποτέλεσμα, αυτή είναι μόνο η Λίβερπουλ (λέμε τώρα). :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ το γούσταρα που ξεφτιλίστηκε... εν το μεταξύ μιλάνε τώρα όλοι για τακτικές κτλ... μπήκε ο πιτσιρικάς τον οποίο στα κόρνερ μόνο με αλυσίδα και βαρίδια συγκρατείς και τους έκανε μάγκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θα γούσταρα εχτές ήταν να μην σταματήσει η Μπαρτσελόνα στα 4 γκολ.Γούσταρα να την ξεφτιλίσει και να της ρίξει όσα περισσότερα μπορούσε.Αλλά βλέπεις αυτοί είναι και λίγο επαγγελματίες όχι σαν τους άλλους που έριξαν 7 σε μικρότερη ομάδα.

 

Θα τους άρεσε αυτούς να τους έριχνε 7-8 τεμάχια έτσι για πλάκα όπως έκαναν αυτοί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε! Ήταν εντελώς αντισυναδελφικό αυτό που είχαν κάνει τότε στον Δημητράκη. Η Μπάρτσα όμως είναι πραγματικά μεγάλη ομάδα, και φάνηκε και με σας που είχε σταματήσει στα 5.

 

Αυτό το Μέσι όμως ρε γμτ ντεν μπορεί να καταλάβει.... Υπάρχει αυτό το παίκτη? Ή μόνο εγώ το βλέπω με την φαντασία μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που θα γούσταρα εχτές ήταν να μην σταματήσει η Μπαρτσελόνα στα 4 γκολ.Γούσταρα να την ξεφτιλίσει και να της ρίξει όσα περισσότερα μπορούσε.

 

Άσε ρε τους καημένους, μόλις είχανε φάει και την πεντάρα από την Wolfsburg, όπου τους έκανε και δούλεμα ο αντίπαλος προπονητής (αλλαγή τερματοφύλακα) για να μη μιλήσουμε για το 5ο γκολ του συγκεκριμένου αγώνα. Αφήστε τους τους καημένους, δε χρειάζεται. Πιο κάτω δεν πάει.

 

Παίζει και ο Λούκα Τόνι εκεί πέρα... (μεγάλη μου συμπάθεια και αυτός).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...