Προς το περιεχόμενο

ΠΑΟΚ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Διπλό στην Ξάνθη και όλα καλά ! Θα κάνει και ο ΠΑΟ καμια γκελίτσα εδώ στα Σέρρας και πάμε πάλι δεύτεροι !!!

 

Την επόμενη φορά, θέλω να νούμερα του joker please :lol::lol::lol:

 

Όπως φαίνεται θα πάμε με αβαντάζ ενός βαθμού στα play off, ελπίζω να τα καταφέρουμε καλύτερα εκεί απ'ότι στα ντέρμπυ κατά τη διάρκεια της χρονιάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επόμενη φορά, θέλω να νούμερα του joker please :lol::lol::lol:

 

Όπως φαίνεται θα πάμε με αβαντάζ ενός βαθμού στα play off, ελπίζω να τα καταφέρουμε καλύτερα εκεί απ'ότι στα ντέρμπυ κατά τη διάρκεια της χρονιάς

 

7 <> 9 <> 12 <> 25 <> 30 & Τζόκερ το 22 !!!

 

Κι εγώ αυτό ελπίζω και θα είμαι παρόν σε όλα τα εντός !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι πηρε το αυτι μου αν παει 5ος ο αρης θα ξεκινησουμε και ΠΑΟΚ και παο με 3

 

Λογικά ισχύει...

 

Με Λάρισα έχουμε 14 βαθμούς διαφορά, άρα 14/5 = 2.8, δηλ. 3 βαθμούς

Ο Παο έχει 12 βάθμους, άρα 12/5 = 2.4, δηλ 2 βαθμούς

 

Με Άρη τώρα:

 

Εμείς 16/5 = 3.1, 3 βαθμούς

ο Πάο 14/5 = 2.8, 3 βαθμούς

 

Αυτά με την προϋπόθεση ότι Πάοκ και Πάο κερδίζουν και η Λάρισα φέρνει Χ, ή χάνει η Λάρισα και κερδίζει ο Άρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όντως μεγάλη μαλακία τα play-offs ! Καθόμαστε και μετράμε τους πόντους και χαζομάρες...

 

Θα τελειώναμε σε 2 κυριακές, θα πήγαινε ο ΠΑΟΚ Ch. L. ο παο η αεκ και η λάρσα ουέφα και τέλος... Τώρα θα πάει η ΑΕΚ Ch L και οι υπόλοιποι UEFA... σνιφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη πεσετε να με φατε αλλα εγω δεν θελω να βγουμε CL.

Διοτι κακα τα ψεμματα, δεν ειμαστε για τοσο ψηλα ακομα, ας μην περνουν τα μυαλα μας αερα.

Χωρια που εφοσον μπαινουμε απο 2ο προκριματικο γυρο, αμα κατσει η στραβη και αποκλειστουμε, δεν εχει ουτε ουεφα μετα.

Οποτε καλα ειμαστε με ενα ουεφακι σιγουρο και απο του χρονου τα καλα...(CL :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε πως πάει:

 

1)Play Offs:Ο ΠΑΟΚ δεν βγαίνει CL,μάλλον θα βγει ο ΠΑΟ χωρίς Κ

 

2)Χωρίς Play-Offs:Ο ΠΑΟΚ δεν βγαίνει CL,μάλλον θα βγει η ομάδα που θα συναντήσει στα προκριμματικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάξτε πως πάει:

2)Χωρίς Play-Offs:Ο ΠΑΟΚ δεν βγαίνει CL,μάλλον θα βγει η ομάδα που θα συναντήσει στα προκριμματικά

 

E οταν λεμε CL τα προκριματικα εννοουμε :P . Με οποιες πιθανοτητες εχουμε...

 

Παντως μου αρεσει που μερικοι ακομα περιμενουν να "ξεφουσκωσει" ο ΠΑΟΚ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμήθηκαν να βάλουν τα Playoff γιατί ξέραν ποιά ομάδα θα τερματίσει 2η φέτος ... Οι κουμπάροι μας έχουν αποδείξει οτι στο ελληνικό ποδόσφαιρο τίποτα δεν είναι τυχαίο και καθαρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flame bait?

 

Όχι ρε δεν ήταν,αυτό πιστεύω απλά,ούτε η ΑΕΚ πχ πιστεύω ότι θα βγει CL,δεν πρόκειται να περάσει τα προκριματικά.

 

Θυμήθηκαν να βάλουν τα Playoff γιατί ξέραν ποιά ομάδα θα τερματίσει 2η φέτος ... Οι κουμπάροι μας έχουν αποδείξει οτι στο ελληνικό ποδόσφαιρο τίποτα δεν είναι τυχαίο και καθαρό

 

Μπομπόλια πρωτάθλημα :P

Ώρες ώρες πιστεύω ότι ζείτε σε άλλο πλανήτη,παντού οχτροί και φαντάσματα,μπρρρρρρρρ

 

Τα play offs ίσχυαν και περυσι,μάλλον ξέραν ποιά ομάδα θα τερματίσει 2η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To σίγουρο είναι ότι ξέρουν ΠΑΝΤΑ ποια ομάδα θα τερματίσει πρώτη... Πιστεύω ότι τα playoffs θεσπίστηκαν καθαρά για οικονομικούς λόγους, σκεφτείτε 2 ακόμα soldout, δεν χαλάνε κανέναν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μΠΑΟΚια σοβαρα τωρα, τι πεσιμο κανατε στον Σαλπι?

 

Τοσο μΠΑΟγΚ ειστε μερικοι? Ουτε εναν καφε δεν μπορει να πιει?

Την χειροτερη στιγμη της ιστοριας σας τον μοσχοπουλησατε και σωθηκε ο ΠΑΟΚ, ακομα λεφτα του Σαλπιγγιδη τρωει ο Ζαγορ και ας οψεται που τα τσεπωσατε απο Λαζαρο και Μελισση.

Αλλα βλεπεις τωρα ειναι όλα καλα στα αγωνιστικα οποτε ποιος Λαζαρος και ποιος Μελισσης

 

Εμας ο Λυμπε, που στο φιναλε εφυγε και τσαμπα, και ακομα τον θυμομαστε νοσταλγικα, εσεις τι κολλημα εχετε φαει με τον Σαλπιγγιδη οτι "εφυγε, δεν τον εφυγαν"??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μΠΑΟΚια σοβαρα τωρα, τι πεσιμο κανατε στον Σαλπι?

 

Τοσο μΠΑΟγΚ ειστε μερικοι? Ουτε εναν καφε δεν μπορει να πιει?

Την χειροτερη στιγμη της ιστοριας σας τον μοσχοπουλησατε και σωθηκε ο ΠΑΟΚ, ακομα λεφτα του Σαλπιγγιδη τρωει ο Ζαγορ και ας οψεται που τα τσεπωσατε απο Λαζαρο και Μελισση.

Αλλα βλεπεις τωρα ειναι όλα καλα στα αγωνιστικα οποτε ποιος Λαζαρος και ποιος Μελισσης

 

Εμας ο Λυμπε, που στο φιναλε εφυγε και τσαμπα, και ακομα τον θυμομαστε νοσταλγικα, εσεις τι κολλημα εχετε φαει με τον Σαλπιγγιδη οτι "εφυγε, δεν τον εφυγαν"??

 

Καταρχήν δεν είμαστε μΠΑΟγΚια, είμαστε ΠΑΟΚσήδες... Κατά δεύτερον, φυσικά και εκμεταλλευόμαστε τα deal που κάνουμε με την ομάδα σου... Κατά τρίτον, εννοείται πως ήταν ανοησία να τον ενοχλήσουν, αλλά να σου θυμίσω πως αντιμετωπίσατε εσείς τον Νικοπολίδη όταν τον πυροβολήσατε με πιστόλι φωτοβολίδας.

 

Και δεν έχει κανείς κόλλημα που έφυγε, μαγκιά του, απλώς δεν θέλουμε να ξαναφορέσει τον δικέφαλο. Άσχετα από το αν έφυγε ή τον έφυγαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...