Προς το περιεχόμενο

ΠΑΟΚ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να μπαινουμε στη λογικη του να υποστηριζουμε απο την μια ο,τι κανει μεριδα "οπαδων" της ομαδας μας και απο την αλλη να φερνουμε προ των ευθυνων καποιον που υποστηριζει π.χ. τον παναθηναικο για κατι που εκαναν "οπαδοι" της δικης του ομαδας..

 

δεν ξερω αν με πιανετε.. ειναι και αργα και δεν ξερω αν εγινα σαφης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
σιγα μην ηταν και καλασνικοφ

 

Δεν είμαι ειδικός στα όπλα, δεν ξέρω τι ήταν, κι αυτό για το φωτοβολιδοπίστολο από "φτασμένο" συνδεσμίτη το άκουσα να το διηγείται ως ανδραγάθιμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν δεν είμαστε μΠΑΟγΚια, είμαστε ΠΑΟΚσήδες...
Όσοι κάνουν τέτοια πράγματα ειναι μΠΑΟγΚια οπως οσοι δικοί μας κανουν αναλογες μαλακιες ειναι βαζελοι
Κατά τρίτον, εννοείται πως ήταν ανοησία να τον ενοχλήσουν, αλλά να σου θυμίσω πως αντιμετωπίσατε εσείς τον Νικοπολίδη όταν τον πυροβολήσατε με πιστόλι φωτοβολίδας.

1. Στον Νικοπολιδη κανεις δεν την επεσε γιατι εφυγε. Ισα ισα τον Βαρδινογιαννη βριζαμε. Στον Νικοπολιδη τα πεσιματα γινανε οταν αρχισε να γκρινιαζει για διαιτησια, να πεταει γαντια, να γινεται μελος, να κοιμαται με την αφισα του Κελεσιδη. Καμια σχεση με Σαλπιγγιδη δλδ. Σε κανενα παικτη που πηγε στον γαυρο δεν εγιναν πεσιματα πλην Νικοπολιδη. Για μενα περιπτωση Σαλπι ειναι ο Λυμπε που ολοι οι Παναθηναικοι με τα καλυτερα λογια μιλαμε ακομα

 

2. Σχετικο αλλα και ασχετο. Εχω βαρεθει στην Ελλαδα σε οτιδηποτε πραγμα, απο μπαλα μεχρι πολιτικη να πρεπει να φτανουμε καθε φορα στην Επανασταση του 21 και στον Πελοπονησιακο πολεμο. "Ναι, ηταν μουφα το πεναλτυ αλλα και εσυ την περασμενη αγωνιστικη...-ναι, καιγω την περασμενη αγωνιστικη αλλα πριν 3000 χρονια ενας προγονος σου..." κτλ

Οκ, εγω ειμαι μαλακας. Αρα αυτο τι σε κανει, λιγοτερο μαλακα?(δεν παει προσωπικα σε σενα φιλε, αφορμη πηρα απο το ποστ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο πατέρας μου και ο ξάδερφος μου που είναι ΠΑΟΚτζήδες, δεν έχουν κανένα απολύτως πρόβλημα με τον Σαλπιγγίδη. Το εντελώς αντίθετο μάλιστα.

 

Κι εγώ μαζί τους (είναι από τις συμπάθειές μου, γιατί είναι καλό παιδί), ποτέ δεν κατανόησα την συμπεριφορά των οπαδών του ΠΑΟΚ. Ο άνθρωπος είναι φανερό πως είναι ΠΑΟΚτζής όσο δεν πάει, έφυγε ολοφάνερα γιατί του το ζήτησαν ώστε να βγει η ομάδα από το οικονομικό αδιέξοδο ενώ θα μπορούσε να φύγει νωρίτερα και χωρίς οικονομικά ανταλλάγματα, όταν τέλειωσε νωρίτερα το συμβόλαιό του, κάτι που θα συνέφερε και τον ίδιο, γιατί πιθανότατα θα μπορούσε να διεκδικήσε καλύτερη μεταγραφή, καλύτερους όρους κτλ. Παρόλα αυτά, έκατσε στην ομάδα και έφυγε μόνο όταν η μεταγραφή ήταν συμφέρουσα γι' αυτήν, θυσιάζοντας ένα μέρος της καριέρας του.

 

Και τι ευχαριστώ πήρε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο πατέρας μου και ο ξάδερφος μου που είναι ΠΑΟΚτζήδες, δεν έχουν κανένα απολύτως πρόβλημα με τον Σαλπιγγίδη. Το εντελώς αντίθετο μάλιστα.

 

Κι εγώ μαζί τους (είναι από τις συμπάθειές μου, γιατί είναι καλό παιδί), ποτέ δεν κατανόησα την συμπεριφορά των οπαδών του ΠΑΟΚ. Ο άνθρωπος είναι φανερό πως είναι ΠΑΟΚτζής όσο δεν πάει, έφυγε ολοφάνερα γιατί του το ζήτησαν ώστε να βγει η ομάδα από το οικονομικό αδιέξοδο ενώ θα μπορούσε να φύγει νωρίτερα και χωρίς οικονομικά ανταλλάγματα, όταν τέλειωσε νωρίτερα το συμβόλαιό του, κάτι που θα συνέφερε και τον ίδιο, γιατί πιθανότατα θα μπορούσε να διεκδικήσε καλύτερη μεταγραφή, καλύτερους όρους κτλ. Παρόλα αυτά, έκατσε στην ομάδα και έφυγε μόνο όταν η μεταγραφή ήταν συμφέρουσα γι' αυτήν, θυσιάζοντας ένα μέρος της καριέρας του.

 

Και τι ευχαριστώ πήρε;

 

οντως φιλε ετσι ειναι...να μην τα ξεχναμε.. εχουμε μαθει να ξεσπαμε σε οποιον βρουμε μπροστα μας... απο το ποδοσφαιρο, στο παρκινγκ στην οδηγηση μεχρι την πολιτικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι κάνουν τέτοια πράγματα ειναι μΠΑΟγΚια οπως οσοι δικοί μας κανουν αναλογες μαλακιες ειναι βαζελοι

 

1. Στον Νικοπολιδη κανεις δεν την επεσε γιατι εφυγε. Ισα ισα τον Βαρδινογιαννη βριζαμε.

 

 

Ε οχι ακριβως στην φιεστα το 2004 εφαγε μπολικη γιουχα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το έλεγα. Μισα-μισα ηταν και αυτα τα μισα ηταν γιατι πηγε στον γαυρο οπως λεγανε απο νωρις(οτι ειχε συμφωνησει 6 μηνες πριν)

 

ο κοσμος μια χαρα λογικη σταση ειχε. Αλλο η γιουχα μερικων(για τους οποιους πηγες Ολυμπιακο=θανατος) και αλλο το πεσιμο στην καφετερια. Οι καφεδες στο κεφαλι στο Mall ηρθανε πολυ μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι, kaiser, και του ΠΑΟΚ o κοσμος μια χαρα λογικη σταση εχει.Καθημερινος, απλος οπαδος του ΠΑΟΚ ουτε προβλημα εχει, ουτε τον γιουχαρει ουτε του επιτιθεται. Το οτι οι συνδεσμιτες κρατουν τετοια σταση δε σημαινει οτι την υιοθετουμε ολοι μας. Οκ, οι συνδεσμιτες ειναι ενα μεγαλο κομματι των οπαδων, αλλα δεν ειναι καν η πλειοψηφια ωστε να γενικευουμε.

 

Εγω προσωπικα θα γουσταρα να γυρισει γιατι και παοκι ειναι και πολυ καλος για τα δεδομενα του ΠΑΟΚ.

Το τι εγινε τοτε που εφυγε ειναι αλλη ιστορια, εφυγε, τον εφυγαν οτι κι αν εγινε, αν η ομαδα ηταν στα καλα της αυτος δεν υπηρχε περιπτωση να φυγει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τρελενεσαι, αν δεν εχετε τετοια αποψη ολοι πασο.

Απλα στους υπολοιπους τα ΜΜΕ βγαζουν προς τα εξω συνεχως περιστατικα πεσιματος στον Σαλπιγγιδη κατι που το θεωρω πανμεγιστη βλακεια, σαν να βριζαμε εμεις τον Λυμπε ή τον Σαραβακο που εφυγαν(ενω η αληθεια ειναι οτι ΤΟΥΣ εφυγαν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αυτο ακριβως. Θα βγει τωρα ο καθε κατα καημενος αθλητικογραφος και θα πεί: τα ΜΠΑΟΚΙΑ την επεσαν στον Σαλπιγγιδη, και τι πραγματα ειναι αυτα και διαφορες αλλες παπαριες.

Για να μην πουμε για τους αλλος που λενε ο Σαλπι... μια ζωη ΠΑΟΚ. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρέ τώρα οτι να ναι συζητάτε ;) Αφήστε τον σάλπι στην ησυχία του. Το απέδειξε το ποιόν του. Δεν χρειάζεται ούτε μπινελίκια ούτε τίποτα. ΠΑΟΚ ΕΙΣΤΕ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρέ τώρα οτι να ναι συζητάτε ;) Αφήστε τον σάλπι στην ησυχία του. Το απέδειξε το ποιόν του. Δεν χρειάζεται ούτε μπινελίκια ούτε τίποτα. ΠΑΟΚ ΕΙΣΤΕ :)

 

Σωστος!Δεν νομιζω να μας τον φερουν και να περιμενουν να τον 8ελουμε να παιζει κιολας...Εγω δν 8ελω να διω τον pablο contreras...Kατι ακουστικε οτι τον 8ελει ο βαζελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...