Προς το περιεχόμενο

PTC sites Μια μεγαλη Απατη ???


Dafnousaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα φίλες και φίλοι,,

Παρακολούθησα τα αρνητικά σχόλια των περισσότέρων απο εδω και απλά σας λυπαμαι. Βέβαια στην Ελλαδα ζούμε και αυτες οι απαντήσεις που δίνετε θα έπρεπε να τις περιμένω.

Βλέπω άτομα εδώ μεσα, να κριτικάρουν και να βρίζουν τέτοιες προσπαθειeς (για τα PTC μιλάω και συγκεκριμένα για το Neobux), χωρίς καν να δοκιμάσουν. Μόνο από αυτό καταλαβαίνεις τι Ελληνάρες είστε ορισμένοι! Φοβάστε φίλοι μου, φοβάστε να μην επιτύχει ο άλλος και σας φέρει σε δύσκολη θέση. Ξέρετε τι λενε στο χωριό μου; Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Ασχοληθείτε με τα κρεμαστάρια σας, και αφήστε εμάς να ασχολούμαστε με τα PTC sites. Εξάλλου δεν έχουν όλοι το μυαλό να βγάζουν κέρδος!

Την καλημέρα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλες και φίλοι,,

Παρακολούθησα τα αρνητικά σχόλια των περισσότέρων απο εδω και απλά σας λυπαμαι. Βέβαια στην Ελλαδα ζούμε και αυτες οι απαντήσεις που δίνετε θα έπρεπε να τις περιμένω.

Βλέπω άτομα εδώ μεσα, να κριτικάρουν και να βρίζουν τέτοιες προσπαθειeς (για τα PTC μιλάω και συγκεκριμένα για το Neobux), χωρίς καν να δοκιμάσουν. Μόνο από αυτό καταλαβαίνεις τι Ελληνάρες είστε ορισμένοι! Φοβάστε φίλοι μου, φοβάστε να μην επιτύχει ο άλλος και σας φέρει σε δύσκολη θέση. Ξέρετε τι λενε στο χωριό μου; Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Ασχοληθείτε με τα κρεμαστάρια σας, και αφήστε εμάς να ασχολούμαστε με τα PTC sites. Εξάλλου δεν έχουν όλοι το μυαλό να βγάζουν κέρδος!

Την καλημέρα μου!

 

Εγω΄αντίθετα λυπάμαι αυτούς που δεν εχουν την κριτική σκέψη/ικανότητα να καταλάβουν την απάτη και ακόμα περισσότερο λυπάμαι αυτούς που δεν εχουν ηθικους φραγμους και αρχές και κάνουν οτι μπορούν να βάλουν και αλλους σε πυραμιδικά σχήματα.

 

Ρε ουστ! Πυραμιρατζήδες!

 

Άσε μας εμείς να παίζουμε με τα δικά μας κρεμαστάρια και εσύ παίξε με τα δικά σου στη δική σου παραμυθο-κοσμάρα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα φίλες και φίλοι,,

Παρακολούθησα τα αρνητικά σχόλια των περισσότέρων απο εδω και απλά σας λυπαμαι. Βέβαια στην Ελλαδα ζούμε και αυτες οι απαντήσεις που δίνετε θα έπρεπε να τις περιμένω.

Βλέπω άτομα εδώ μεσα, να κριτικάρουν και να βρίζουν τέτοιες προσπαθειeς (για τα PTC μιλάω και συγκεκριμένα για το Neobux), χωρίς καν να δοκιμάσουν. Μόνο από αυτό καταλαβαίνεις τι Ελληνάρες είστε ορισμένοι! Φοβάστε φίλοι μου, φοβάστε να μην επιτύχει ο άλλος και σας φέρει σε δύσκολη θέση. Ξέρετε τι λενε στο χωριό μου; Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Ασχοληθείτε με τα κρεμαστάρια σας, και αφήστε εμάς να ασχολούμαστε με τα PTC sites. Εξάλλου δεν έχουν όλοι το μυαλό να βγάζουν κέρδος!

Την καλημέρα μου!

 

Καταρχας φιλε μου.. ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΊΝΕΣΑΙ

Εγκω ντεν ειμαι Ελληνα.. Το ντοσει το πεναλτι το ντιετιτι ειμαι.

 

Κατα 2ο.. Φοβαμαι να πετιχω κατι ο αλλος??? Γιατι να φοβαμαι..

 

Εξάλλου δεν έχουν όλοι το μυαλό να βγάζουν κέρδος! = ΚΛΕΜΕΝΟ ΑΠΟ WV!!!

ΚΑΡΑΜΕΛΑ.. Δεν ειναι για ολους μπλα μπλα μπλα.. τι βγαζεις εσυ ρε κρεμασταρι? 10$ το μηνα?

Επεξ/σία από newtech
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

στις πραγματικες πυραμιδες καποιοι ειναι κερδισμενοι. οι πιο γρηγοροι και πρωτοι στην σειρα.

 

στα ptc sites οπου νοικιαζονται bots αντι για πραγματικα referals, εκτος απο τους ιδιοκτητες νομιζω δεν ειναι κερδισμενος κανεις. καπιοι μονο ειναι στα λεφτα τους. τα bots ειναι ρυθμισμενα σαν το κινο.

 

το neobux πληρωνει. ειναι δεδομενο και αδιαμφισβητητο. οποιος πει οτι δεν πληρωνει απλα δεν ξερει τι του γινεται.

αν μπορεις να συντηρηθεις με referals που ειναι δικες και οχι αγορασμενες τοτε εχεις κερδος. ομως το neobux επαιξε τη πουστια πριν χρονια και οι δικες σου referals που εγγραφηκαν απευθειας απο το λινκ σου σου δινουν ελαχιστο κερδος. αναγκαζοντας το κοσμο να νοικιαζει ακομα περισσοτερες referal και περιοριζοντας το καθαρο κερδος που μεχρι προτερον ειχαν οι καλοι ψαγμενοι χρηστες και μαλιστα χωρις επισφαλεια απο τα κλικ των αμεσων referal τους. οποτε πλεον ειναι χαμενος εκ προοιμιου. οι νοικιασμενες referal θα κανουν τοσα κλικ ωστε να σε προβληματισουν αναγκαζοντας σε να νοικιασεις και αλλες για να μειωσεις τη χασουρα. αφου πλεον οι αμεσες referals δεν ειναι μαξιλαρακι ασφαλειας αφου το κλικ τους αξιζουν ψιχουλα

Επεξ/σία από SpirtouLisS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τα λες φιλε.. θεωρουν οτι εχουν βρει κατι.. και χαλιουνται οταν σε καποιο σιτε λενε κατι αλλο γιατι ολοι για αυτους ειναι πιθανοι χρηστες και ισως κερδος για αυτους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλες και φίλοι,,

Παρακολούθησα τα αρνητικά σχόλια των περισσότέρων απο εδω και απλά σας λυπαμαι. Βέβαια στην Ελλαδα ζούμε και αυτες οι απαντήσεις που δίνετε θα έπρεπε να τις περιμένω.

Βλέπω άτομα εδώ μεσα, να κριτικάρουν και να βρίζουν τέτοιες προσπαθειeς (για τα PTC μιλάω και συγκεκριμένα για το Neobux), χωρίς καν να δοκιμάσουν. Μόνο από αυτό καταλαβαίνεις τι Ελληνάρες είστε ορισμένοι! Φοβάστε φίλοι μου, φοβάστε να μην επιτύχει ο άλλος και σας φέρει σε δύσκολη θέση. Ξέρετε τι λενε στο χωριό μου; Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Ασχοληθείτε με τα κρεμαστάρια σας, και αφήστε εμάς να ασχολούμαστε με τα PTC sites. Εξάλλου δεν έχουν όλοι το μυαλό να βγάζουν κέρδος!

Την καλημέρα μου!

Στην αυλή μου μυρίζει έντονα πετρέλαιο.Αποφάσισα να ξεκινήσω μία εταιρία εξόρυξης.Το μύνημα απευθύνεται μόνο σε έξυπνα άτομα ειδικά σ'αυτούς που κλικάρουν και  στα άλλα τα έξυπνα από την άλλη πυραμίδα.

Η δομή της θα έχει ως εξής.

Η πληρωμή θα γίνεται με την κάθε γκασμαδιά.

Έχω 4 γκασμάδες στο σπίτι,οι πρώτοι 4 που θα γραφτούν θα τους πάρουν δωρεάν (μετά το πέρας της εξόρυξης θα επιστραφούν και όσοι τους έκαναν φθορές θα τις πληρώσουν).

Ο κάθε ένας που θα γράφετε από κάτω σας στις 10 γκασμαδιές θα σας αφήνει κέρδος 2 που θα πιστώνονται σ'εσάς.Αν γράψει ο κάθε γκασμάς που είναι  από κάτω σας άλλον γκασμά θα παίρνεται στις 15 γκασμαδιές του παρακάτω πάλι 2 κ.ο.κ.

Οι όροι είναι:

A) Σε περίπτωση που βρεθεί πετρέλαιο θα κερδίσετε εφ όρου ζωής γεμίσματα για τον zippo σας.Αν χρησιμοποιείτε σπίρτα χεστήκαμε.

Β) Οι 4 πρώτοι που θα φτάσουν σε βάθος 2 χιλιομέτρων θα κερδίσουν από μία φρουτιέρα.

Εξοπλισμό ασφαλείας για εξόρυξη να φέρετε δικό σας(γαλότσες,νιτσεράδα,μάσκα,γόβες,σερβιέτες ή ότι άλλο σας κάνει να νιώθετε ασφάλεια.

Γ) Σε περίπτωση δημιουργίας συνδρόμου της Κίνας οι 4 πρώτοι δεν φέρουν καμία ευθύνη αλλά αυτόματα χάνουν ότι γκασμαδιά έχουν και ξεκινάνε να σκάβουν αλλού.

 

 

Ρε άντε από κει ζαγάρια που νομίζετε ότι εδώ είναι το zoo και θα βρείτε εύκολα θύματα,πόσο μάλλον να μας την πείτε κι από πάνω.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα το ειδα αυτο το θρεντ.

Τι έγινε ρε παιδιά μετά τη "μεγάλη επιτυχία" του multi-level marketing που κάποτε ήταν της μόδας, τώρα ονομάσαμε affiliate marketing τις πυραμίδες;

Τι άλλο θα σκεφτούν ρε φίλε για να βρουν κορόιδα... :devil:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα το ειδα αυτο το θρεντ.

Τι έγινε ρε παιδιά μετά τη "μεγάλη επιτυχία" του multi-level marketing που κάποτε ήταν της μόδας, τώρα ονομάσαμε affiliate marketing τις πυραμίδες;

Τι άλλο θα σκεφτούν ρε φίλε για να βρουν κορόιδα... :devil:  

Ε ναι προσπαθουν να ειναι τρεντυ.....Λενε κατι λεξεις που κανενας δεν τις ελεγε στο χωριο του και ακουγεται μαματο  :D  :lol:  :D  :lol:  :D  :lol:

 

Στην αυλή μου μυρίζει έντονα πετρέλαιο.Αποφάσισα να ξεκινήσω μία εταιρία εξόρυξης.Το μύνημα απευθύνεται μόνο σε έξυπνα άτομα ειδικά σ'αυτούς που κλικάρουν και  στα άλλα τα έξυπνα από την άλλη πυραμίδα.

Η δομή της θα έχει ως εξής.

Η πληρωμή θα γίνεται με την κάθε γκασμαδιά.

Έχω 4 γκασμάδες στο σπίτι,οι πρώτοι 4 που θα γραφτούν θα τους πάρουν δωρεάν (μετά το πέρας της εξόρυξης θα επιστραφούν και όσοι τους έκαναν φθορές θα τις πληρώσουν).

Ο κάθε ένας που θα γράφετε από κάτω σας στις 10 γκασμαδιές θα σας αφήνει κέρδος 2 που θα πιστώνονται σ'εσάς.Αν γράψει ο κάθε γκασμάς που είναι  από κάτω σας άλλον γκασμά θα παίρνεται στις 15 γκασμαδιές του παρακάτω πάλι 2 κ.ο.κ.

Οι όροι είναι:

A) Σε περίπτωση που βρεθεί πετρέλαιο θα κερδίσετε εφ όρου ζωής γεμίσματα για τον zippo σας.Αν χρησιμοποιείτε σπίρτα χεστήκαμε.

Β) Οι 4 πρώτοι που θα φτάσουν σε βάθος 2 χιλιομέτρων θα κερδίσουν από μία φρουτιέρα.

Εξοπλισμό ασφαλείας για εξόρυξη να φέρετε δικό σας(γαλότσες,νιτσεράδα,μάσκα,γόβες,σερβιέτες ή ότι άλλο σας κάνει να νιώθετε ασφάλεια.

Γ) Σε περίπτωση δημιουργίας συνδρόμου της Κίνας οι 4 πρώτοι δεν φέρουν καμία ευθύνη αλλά αυτόματα χάνουν ότι γκασμαδιά έχουν και ξεκινάνε να σκάβουν αλλού.

 

 

Ρε άντε από κει ζαγάρια που νομίζετε ότι εδώ είναι το zoo και θα βρείτε εύκολα θύματα,πόσο μάλλον να μας την πείτε κι από πάνω.

 

BMW δινεις?Αμα ειναι να παω στην αλλη που χαριζει και ταξιδια στον νοτιο πολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αυλή μου μυρίζει έντονα πετρέλαιο.Αποφάσισα να ξεκινήσω μία εταιρία εξόρυξης.Το μύνημα απευθύνεται μόνο σε έξυπνα άτομα ειδικά σ'αυτούς που κλικάρουν και  στα άλλα τα έξυπνα από την άλλη πυραμίδα.

Η δομή της θα έχει ως εξής.

Η πληρωμή θα γίνεται με την κάθε γκασμαδιά.

Έχω 4 γκασμάδες στο σπίτι,οι πρώτοι 4 που θα γραφτούν θα τους πάρουν δωρεάν (μετά το πέρας της εξόρυξης θα επιστραφούν και όσοι τους έκαναν φθορές θα τις πληρώσουν).

Ο κάθε ένας που θα γράφετε από κάτω σας στις 10 γκασμαδιές θα σας αφήνει κέρδος 2 που θα πιστώνονται σ'εσάς.Αν γράψει ο κάθε γκασμάς που είναι  από κάτω σας άλλον γκασμά θα παίρνεται στις 15 γκασμαδιές του παρακάτω πάλι 2 κ.ο.κ.

Οι όροι είναι:

A) Σε περίπτωση που βρεθεί πετρέλαιο θα κερδίσετε εφ όρου ζωής γεμίσματα για τον zippo σας.Αν χρησιμοποιείτε σπίρτα χεστήκαμε.

Β) Οι 4 πρώτοι που θα φτάσουν σε βάθος 2 χιλιομέτρων θα κερδίσουν από μία φρουτιέρα.

Εξοπλισμό ασφαλείας για εξόρυξη να φέρετε δικό σας(γαλότσες,νιτσεράδα,μάσκα,γόβες,σερβιέτες ή ότι άλλο σας κάνει να νιώθετε ασφάλεια.

Γ) Σε περίπτωση δημιουργίας συνδρόμου της Κίνας οι 4 πρώτοι δεν φέρουν καμία ευθύνη αλλά αυτόματα χάνουν ότι γκασμαδιά έχουν και ξεκινάνε να σκάβουν αλλού.

 

 

Ρε άντε από κει ζαγάρια που νομίζετε ότι εδώ είναι το zoo και θα βρείτε εύκολα θύματα,πόσο μάλλον να μας την πείτε κι από πάνω.

 

 

Το link σου που θα το βρουμε? Μπεεεεεε!!  :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...