Προς το περιεχόμενο

PTC sites Μια μεγαλη Απατη ???


Dafnousaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Silok, σου έχω βρει και τους πρώτες πελάτες! :-D

 

Provato1.jpg

 

 

 

Ρε κάπου τους ξέρω εγώ αυτούς.... α ναί ρε είναι τα "τσακάλια" από το άλλο θρέντ της παγκόσμιας περι επέτειας.Όσο για το φίλο που ρώτησε αν δίνω BMW μόλις βρεθεί το πετρέλαιο θα μοιραστούνε αντίστοιχα στο πρώτους 10 από μια BMW στο χρώμα του μπρόκολου σε polaroid ή αν τη θέλουν πιο σύγχρονη θα έχουμε φωτό της και σε στικάκια (usb 2 έτσι;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε κάπου τους ξέρω εγώ αυτούς.... α ναί ρε είναι τα "τσακάλια" από το άλλο θρέντ της παγκόσμιας περι επέτειας.

Γνωστές και μη εξαιρετέες φάτσες ε; :-D

Τώρα τελευταία έχουν γεμίσει τον τόπο με τις "επιχειρηματικές" τους κινήσεις. Πάντα επιτυχημένες εννοείται.

Αφού να φανταστείτε, αν το να πιάσουν κάποιον κώτσο ήταν εξαγώγιμο προϊον, θα δανείζαμε εμείς την Γερμανία.

(Τέλος του παραμυθιού, τα κεφάλια μέσα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κάπου τους ξέρω εγώ αυτούς.... α ναί ρε είναι τα "τσακάλια" από το άλλο θρέντ της παγκόσμιας περι επέτειας.Όσο για το φίλο που ρώτησε αν δίνω BMW μόλις βρεθεί το πετρέλαιο θα μοιραστούνε αντίστοιχα στο πρώτους 10 από μια BMW στο χρώμα του μπρόκολου σε polaroid ή αν τη θέλουν πιο σύγχρονη θα έχουμε φωτό της και σε στικάκια (usb 2 έτσι ;)

Εισαι και πολυ large τυπος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου να έδινε και usb 3 τί είχε να γίνει!

Καταραμένη κρίση! Αλλά που θα πάει...

Οχι βρε απλα εχει δανεισει 5 δις σε εναν εφοπλιστη που εχει μπει μεσα τωρα και οταν τα παρει θα δωσει και usb 3 εγω τον πιστευω αυριο πρωι πρωι που θα εχει 40 βαθμους παω με τον γκασμα και να σκισω και τα πτυχια μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι και πρωϊ που θα έχει και μια σχετική δροσούλα. Όχι ημίμετρα!

Μες στο καταμεσήμερο ελπίζω να εννοείς, για να δείξουμε και την απόλυτη δέσμευσή μας.

 

Υ.Γ.

Για διευκρίνησε λίγο τι εννοείς όταν λες έχει "μπει μέσα", γιατί υπάρχει διπλή ανάγνωση.

 

hand-cuffs.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι και πρωϊ που θα έχει και μια σχετική δροσούλα. Όχι ημίμετρα!

Μες στο καταμεσήμερο ελπίζω να εννοείς, για να δείξουμε και την απόλυτη δέσμευσή μας.

 

Υ.Γ.

Για διευκρίνησε λίγο τι εννοείς όταν λες έχει "μπει μέσα", γιατί υπάρχει διπλή ανάγνωση.

 

hand-cuffs.jpg

 

 

 

Με την διπλη εννοια παντα χεχε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλός συνεργάτης στον καύσωνα φαίνεται,άμα είναι να βαράς κασμά με τη δροσούλα αυτό το κάνει και η κουτσή Μαρία,στα δύσκολα φαίνεται ο καλός επιχειρηματίας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα ρε Silok, γιατί ορισμένοι πάνε να πιάσουν την πρωϊνή βάρδια και να μας αφήσουν το καραμεσήμερο! :-D

Γατάκια αδερφέ,τι να πεις,εδώ μου ήρθε τόσο καλός "συνεργάτης" που έφερε μαζί του κασμά με μύτη από αδαμάντιο,μάλλον σκότωσε τον Wolverin.Φοβερό επίπεδο,μόνο όταν βέλαζε γινόταν λίγο ενοχλητικός αλλά το ξεπερνούσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πήγε ο πετυχημένος;;;;; Μα όλοι φεύγουν και δεν κάθονται λίγο παραπάνω να μας παίξουν με την φανταστική ιδέα τους που πάντα δουλεύει 100 %

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα!Εγω εχω ασχοληθει με τα ptc sites εδω και κανα 2μηνο.Εχω γραφτει κ εχω ψαξει τουλαχιστον 30-40 απ τα δημοφιλεστερα.Τα περισσοτερα ειναι απατες αλλα μερικα πληρωνουν σιγουρα (καποια αλλα αργουν, καποια δεν πληρωνουν καν).Το καλυτερο με διαφορα απ οτι εχω δει ειναι το Neobux. Ολα τα υπολοιπα τα παρατησα μονο με αυτο ασχολουμαι πια.Εδω και εναμησι μηνα εχω ηδη 9 referrals και σιγα σιγα ανεβαινω.Ασχολουμαι ολα κι ολα 5 λεπτα τη μερα.Πληρωνει αμεσως (σε δευτερολεπτα) και ειναι το μοναδικο τετοιο site για το οποιο δεν εχω ακουσει κανενα παραπονο!Οποιος θελει μπορει να γραφτει εδω σαν referral μου:

 

Α, ξεχασα: εχει και ελληνικο forum που προσωπικα με εχει βοηθησει παρα πολυ!!!

Αυτα! :-D

Γεια.Δεν σε χρεώνουν σωστά;Και πόσα παίρνει ένας νέος χρήστης την ημέρα;

 

Τα PTC σε πληρώνουν σε δολάρια; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Και πόσα παίρνει ένας νέος χρήστης την ημέρα;

 

2.Τα PTC σε πληρώνουν σε δολάρια; :confused:

1.Ο νεοι χρηστες το λιγοτερο ενα χιλιαρικο το 10ημερο.

 

2.Συνηθως σε Γιεν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...