Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλές οδηγίες για αγορά cd key απο internet (μεχρι τώρα μια χαρά μου έχει πάει)

 

if not stated otherwise (πχ κάποιοι πουλάνε cdkey για steam η για ea download manager ktl)

 

1) Αγοράζουμε το cd key

2) Περιμένουμε official release date

3) Περιμένουμε να έρθει ο θείος να μας φέρει το EU version - αν στο game που αγοράσαμε υπάρχει EU version)

4) κάνουμε install το game του θείου

5) βάζουμε το cd key

6) αν το game χρειάζεται dvd για να παίξει (σπάνιο πλέον) πετάμε και το no dvd fix (όπως θα κάναμε anyway αν το είχαμε αγοράσει αυθεντικό)

 

Όλη αυτή η διαδικασία είναι 100% legal και αυτή που κάνω πάντα καθώς όσα games αγοράζω (μετά απο δοκιμή) τα αγοράζω Online απο site που πουλάνε μόνο cd key.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γιατί να μην τι βάλει το cd key κατευθείαν στο steam/origin που και πιο γρήγορα βγαίνει και κατεβάζει με φουλ ταχύτητες;;;

 

Δεν καταλαβαίνω το σύστημα σου φίλε μου, και σορρυ που στο λέω άλλα το βρίσκω λίγο.. τραγικό!!

 

Όλα τα σαιτ που αγοράζεις κλειδιά σου λένε ακριβως αυτό το πράγμα, ούτε να κατεβάσεις από θείους ούτε από ξαδέρφια... Αν είναι δυνατόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλές οδηγίες για αγορά cd key απο internet (μεχρι τώρα μια χαρά μου έχει πάει)

 

if not stated otherwise (πχ κάποιοι πουλάνε cdkey για steam η για ea download manager ktl)

 

1) Αγοράζουμε το cd key

2) Περιμένουμε official release date

3) Περιμένουμε να έρθει ο θείος να μας φέρει το EU version - αν στο game που αγοράσαμε υπάρχει EU version)

4) κάνουμε install το game του θείου

5) βάζουμε το cd key

6) αν το game χρειάζεται dvd για να παίξει (σπάνιο πλέον) πετάμε και το no dvd fix (όπως θα κάναμε anyway αν το είχαμε αγοράσει αυθεντικό)

 

Όλη αυτή η διαδικασία είναι 100% legal και αυτή που κάνω πάντα καθώς όσα games αγοράζω (μετά απο δοκιμή) τα αγοράζω Online απο site που πουλάνε μόνο cd key.

 

Το κέρδος από την όλη υπόθεση ποιό είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί να μην τι βάλει το cd key κατευθείαν στο steam/origin που και πιο γρήγορα βγαίνει και κατεβάζει με φουλ ταχύτητες;;;

 

Δεν καταλαβαίνω το σύστημα σου φίλε μου, και σορρυ που στο λέω άλλα το βρίσκω λίγο.. τραγικό!!

 

Όλα τα σαιτ που αγοράζεις κλειδιά σου λένε ακριβως αυτό το πράγμα, ούτε να κατεβάσεις από θείους ούτε από ξαδέρφια... Αν είναι δυνατόν...

 

 

 

2.5 mb /s donwload απο fileserve / rapidshare δεν πιάνει κανένας ρε άσε που γιατί να έχω steam account με το ζόρι για να παίζω games?

 

Επίσης μιλάω για cd keys είναι απο retail boxes δεν ξέρω αν και πώς παίζουν steam / origin / ea download manager.

 

(οαν διαβάσεις το αρχικό Post είπα "if not stated otherwise". Αν αγοράσεις steam cd key i ea downoload manager i origin cd key απλά κάνεις την διαδικασία που προτίνει το site.)

 

 

συμφωνώ με vlachaquito κι εγώ καράφλιασα με το ποστ #2086 :shock:

 

E ok κατέβαζε το game απο steam εσυ και βάζε το cd key εκεί με το ζόρι (αυτό δεν είναι τραγικο)

 

 

Το κέρδος από την όλη υπόθεση ποιό είναι;

 

New games (preorders and just released) 20-30 euro max το bf3 το πήρα 25 euros περίπου

old games (μιλάμε για 2011 οχι αρχαία) 10-15 euros max

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε, πας Μόσχα μέσω Αυστραλίας...

 

επίσης για το nodvd που λες, δεν ξέρω αν ασχολήθηκες με BC2, άλλα πλέον η ea/dice σε αφήνει να κάνεις πολλαπλά installs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TA XAΠΙΑ ΜΟΥ!!! :shock:

 

Δεν ξέρω για σας ρε παίδες, άλλα ΠΑΝΤΑ οι αποβάσεις από την θάλασσα με βάρκες μου έδιναν την αίσθηση του κομμάντο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναβαθμιση απο 5870 reference1gb stock σε 6970 αξιζει να την κανω?γτ στις απαιτησεις αναφερει 6950!και σκεφτομαι να πουλησω 5870 και να αγορασω 6970!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι μιχάλη, περίμενε λίγο να βγούνε Patch + drivers και μετά αν ακόμη καίγεσαι το συζητάμε

 

το θέμα είναι ότι η σειρά 6 της ATI ως γνωστόν είναι "μεταβατική" σειρά, όπως ήτανε και η 4

 

επίσης, επειδή κι εγώ ψήνομαι για αναβάθμιση, θα περιμένω την 7 σειρά, που θα είναι η νέα τουμπανο-σειρά της ΑΤΙ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...