Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγήκε και το patch για preload το οποίο είναι 472,1 mb.

bf3-patch.jpg

 

Εγώ κάνω έλεγχο για αναβαθμίσεις και μου λέει ότι είναι ενημρωμένο. Δεν έχει κατεβάσει όμως κάποιο patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια μια ερωτηση ...Οταν με παρουν απο το πλαισιο για να παραλαβω την limited edition ,το κουτι θα το γραφει επανω οτι ειναι η ειδικη εκδοση ?Το λεω γιατι τους εχω ικανους να μου δωσουν το κανονικο,καλο θα ηταν να ξερουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κάνω έλεγχο για αναβαθμίσεις και μου λέει ότι είναι ενημρωμένο. Δεν έχει κατεβάσει όμως κάποιο patch.

 

μαλλον εχουν βαλει την αναβαθμισμενη εκδοση τωρα και δεν χρειαζεται το patch .το patch ειναι για τους πρωτους που το κατεβασαν χωρις την αναβαθμιση

 

Ρε παιδια μια ερωτηση ...Οταν με παρουν απο το πλαισιο για να παραλαβω την limited edition ,το κουτι θα το γραφει επανω οτι ειναι η ειδικη εκδοση ?Το λεω γιατι τους εχω ικανους να μου δωσουν το κανονικο,καλο θα ηταν να ξερουμε...

 

Θα γραφει limited επανω...ηρεμια παιδια μην τρελαινομαστε ,λιγες εμειναν υπομονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιρνω πισω οτι ειχα πει για το παιχνιδι !! μολις το επαιξα σε xbox και μου εφυγαν τα ματια απο τα γραφικα και απο το gameplay.! επαθα χοντρη πλακα.! παιδια καμια απολυτως σχεση με την beta.! δεν ηξερα τι εβλεπα.! σκεφτομαι εαν ειδαν τα ματια μου αυτο στο xbox, τια θα δω στο pc μου την αλλη εβδομαδα.! παιδια δεν μπορειτε να φανταστειτε τι εχουν κανει τα ατομα.! RESPECT !!!

 

3 μερες και σημερα!!!!δεν ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΕΜΕ ΡΕ!!!M60 RULEZ!!ΘΑ ΓΑΖΩΣΩ ΚΟΣΜΑΚΗ!!

img-20111022-174221-6550.jpg

 

γιατι 3 και σημερα? αμερικη μενεις? γιατι εμενα μου λεει 28 οκτωμβριου.! εχασα κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα το αγοράσεις απο origin ή από keystores μπορείς να το πάρεις και στις 25/10 και ας είσαι στην Ελλάδα.Εσύ πως το έπαιξες στο xbox δε μπορω να καταλάβω;Απο τον Θείο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36506609.th.jpg

 

 

 

Μας βλέπω την Παρασκευή στις 02:00 τα ξημερώματα να κάνουμε ανάσταση!!

 

Αρνακι στην σουβλα και bf3 στο pc :D

Ευτυχως πεφτει αργια και μετα σαββατοκυριακο και θα εχουμε μπολικο χρονο να το καψουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας πιο μπροστά το ρολόι των Windows (η του bios) τι γίνεται?

 

Λογικά την ip πρέπει να τσεκάρουν και από εκεί καταλαβαίνουν σε ποια χώρα είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά την ip πρέπει να τσεκάρουν και από εκεί καταλαβαίνουν σε ποια χώρα είσαι.

 

Ναι αλλά μήπως παίζει το single player που δεν θέλει internet? Λείπουν τα executables?

 

 

ξερουμε τα Ελληνικα ανιτυπα,ποτε θα τα διανειμουν? Ρωτω γιατι 28 ειναι αργια,οποτε καλη Δευτερα μετα....

 

Στο πλαίσιο μου είπαν ότι θα τα στείλουν στις 27.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία ξέρει κανείς αν το προπαραγγείλω από το origin θα μπορω να παίξω στις 25 η θα ξεκλειδωθεί στης 28 λόγω του ότι είμαι στην Ευρώπη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...