Προς το περιεχόμενο

Αριθμός Μητρώου ΙΚΑ (Οχι ΑΜΚΑ)


kkostas77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι θα σου κάνουν, απλά σου επιβεβαιώνω ότι αυτή είναι η συνήθης διαδικασία για την περίπτωσή σου, δεν έπεσες σε "λάθος", το αυτόματα δεν υφίσταται δυστυχώς 

 

νομίζω και των αλλοδαπών δεν ανανεώνεται αυτόματα και ας εργάζονται (δεν ξέρω αν το έχουν φτιάξει πλέον), αλλά των ανέργων σίγουρα θέλει όλο αυτό το τρέξιμο ακόμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 148
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδιά. Είναι να κάνω την πρακτική μου άσκηση και μου ζητάνε αριθμό μητρώου ΙΚΑ. έχω εργαστεί στο παρελθόν και τότε είχα βγάλει το λεγόμενο "Α.Μ.Α" . Οπότε η ερώτηση μου είναι, το Α.Μ.Α είναι το ίδιο με τον αριθμό μητρώου ΙΚΑ? Ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Είναι να κάνω την πρακτική μου άσκηση και μου ζητάνε αριθμό μητρώου ΙΚΑ. έχω εργαστεί στο παρελθόν και τότε είχα βγάλει το λεγόμενο "Α.Μ.Α" . Οπότε η ερώτηση μου είναι, το Α.Μ.Α είναι το ίδιο με τον αριθμό μητρώου ΙΚΑ? Ευχαριστώ

 

 

Ναι.

 

 

Σωστα...Παλια λεγονατν Αριθμος μητρωου ΙΚΑ και τωρα ΑΜΑ ( Αριθμος μητρωου ασφαλισμενου) και εχουν απαντες ανεξαρτητα απο επιμερους ταμειο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΜΑ βγαίνει ακόμα? Γιατί κάτι διάβασα ότι απο 1/1/17 καταργήθηκε και δεν εκδίδεται πλέον...

 

 

Νομζω τον βγαζει αυτοματα ο ΕΦΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Μάρτιο του 2017 έβγαλα Α.Μ.Α

 

Απο ΙΚΑ ? Εγω εστειλα εκτακτο να βγαλει και δεν του εβγαζαν και ξαφνικα βρεθηκε με ΑΜΑ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 10 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...