Προς το περιεχόμενο

Αγορα νεου pc.. i7 ή 9550?DDR2 ή DDR3?Πελε ή Μαραντονα? :p


lucky13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως,το ιδιο πραγμα ακριβως ειναι.

Δεν υπαρχει σοβαρη διαφορα αναμεσα σε 922 και 932,εκτος του οτι στο 932 βλεπεις καλυτερα μεσα.

Οπως και αλλα μιντ εχουν σχετικα ιδιο μεγεθος με καποια full....μην σας ξεγελαει το αν αναγραφεται οτι ειναι "μιντ" ή "φουλ" αν δεν τσεκαρετε διαστασεις...

 

Μα το 932 ειναι κατα πολυ μεγαλυτερο. Τα εχω δει διπλα διπλα και το 932 το εχω και εγω. Μεσα η μητρικη κολυμπαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μα το 932 ειναι κατα πολυ μεγαλυτερο. Τα εχω δει διπλα διπλα και το 932 το εχω και εγω. Μεσα η μητρικη κολυμπαει...

 

Αφου εχουν ιδιες διαστασεις.......:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

922 :

Μήκος

56.2 cm

Πλατος

25.4 cm

Ύψος

50 m

 

932 :

Μήκος

57.4 cm

Πλατος

23 cm

Ύψος

54.5 cm

 

Ισα ισα που ειναι και πιο φαρδύ το 922

 

Dimension (W / H / D) (W) 243 x (H) 560 x (D) 564 mm ΗΑF 932

253 x 502 x 563 mm HAF 922

 

Nα και μια φωτο απο το δικο μου μεσα... Η μητρικη κολυμπαει...

post-22974-129063020658_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση το HAF 932 - 922.Και για 18 ευρώ διαφορά σίγουρα θα πήγαινα για το πρώτο.Το 922 είναι το ακριβότερο midi!!! Σίγουρα υπερτιμημένο.

 

Φιλε,ειλικρινα...εγω θα τα εδινα και με το παραπανω..καμια σχεση με τα υπολοιπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην κολαμε σε λεπτομεριες γενικα. Αν δικαιολογείς 20 ευρω για 4 cm υψος περνεις το 932 αλλιως πας για το 922..κολλήματα χωρις λογο και τα 2 προφανώς κανουν πολυ καλα την δουλεια τους..

Κατι που μου ηρθε τωρα.. τι ειναι καλύτερο γιατι δεν εχω ιδεα, να συνδέσεις τους ανεμιστήρες του κουτιου πανω στην Motherboard ή κατευθείαν με το τροφοδοτικο? Εγω τους συνεδεσα πανω στο τροφοδοτικό απλα δεν μπορω να τους παρακολουθώ και να τους ελεγχω προφανώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει.:P

 

Άλλωστε κουτιά του στυλ haf είναι πολύ καγκούρικα για το γούστο μου.

 

 

:-)

 

Ομορφο αρκετα αλλα τις οτι κερδιζει απο ομορφια το χανει σε επιδοσεις σε σχεση με το HAF. Επισης θα το προτιμουσα σε μαυρο. Αυτο το ψευτο-ασημι ειναι χαλια. Το κανει να φαινεται πολυυυυυ πλαστικουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...