Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια παιζει κανεις αλλος LoL? Εγω το ανακαλυψα πριν μια εβδομαδα και το παιχνιδι τα σπαει πραγματικα.

Καταρχην ειναι δωρεαν και η δουλεια που εχει γινει ειναι τρομερη για τσαμπα ονλινε παιχνιδι.

 

Εκανα ομως μια πατατα επαιζα στον αμερικανικο σερβερ και τσαμπα ανεβασα το account στο 15 lvl. Πριν απο λιγο βρηκα το ευρωπαικο site και εφτιαξα νεο λογαριασμο αφου δε γινεται να μεταφερω απο τον αμερικανικο.

Το ευρωπαικο site ειναι http://www.lol-europe.com

Μπορείς να το μεταφέρεις επι πληρωμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως άμα το LoL δεν είχε τους ανώριμους παίχτες (και παιδιά) θα ήταν πολύ καλύτερο. Ας πούμε:

Έχω βρεθεί άπειρα τσαντισμένος επειδή ένα καθυστερημένο άρχιζε να feedάρει άλλα lanes με την δικαιολογία

ο Jungler μας δεν του έκανε ένα gang (στο πέμπτο λεπτό) ενώ αυτός βοηθούσε πολύ στο mid και ακόμα πιο πολύ το bot. Άμα δεν είχα αφιερώσει χρόνο το είχα παρατήσει προ πολλού το LoL. Μακάρι να αλλάξω μυαλό, γιατί το LoL είναι πολύ ωραίο παιχνίδι.

 

Ειναι θεμα rating. Θα μπορουσε για μερικα devision να βγαινει το rating βαση του πως παιζει ο καθενας ξεχωριστα. Ετσι ωστε οταν δεις καποιον να feedarei να μην πεις "gg wp next.." αλλα να κατσεις να παιξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι θεμα rating. Θα μπορουσε για μερικα devision να βγαινει το rating βαση του πως παιζει ο καθενας ξεχωριστα. Ετσι ωστε οταν δεις καποιον να feedarei να μην πεις "gg wp next.." αλλα να κατσεις να παιξεις.

Πάντα παίζω όσο καλύτερα μπορώ, απλώς το παιχνίδι δεν είναι καθόλου ευχάριστο, ενώ έχει φτιαχτεί για να περνάς την ώρα σου ευχάριστα. Το αστείο είναι πως είχα αρκετά καλό mmr, αλλά κατάφερα να το διαλύσω και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16. Να διευκρινίσω πως λέγοντας "παιδιά", εννοούσα αυτούς που έχουν νοοτροπία που αρμόζει σε νηπιαγωγείο και δημοτικό. (μετά αν δεν κάνω λάθος γίνεσαι (βιολογικά) έφηβος αλλά και πάλι μερικοί συμπεριφέρονται σα πεντάρονα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάση EUNE...

 

Αρχίζει το Game και μετά από 10-15 λεπτά παιχνιδιού 2 κάνουν Leave και 1 AFK!

 

... καλά κάνω που μπαίνω 1-2 φορές το μήνα EUNE!

 

 

Μετά μου λέτε ότι EUNE είναι εξίσου καλά με τους άλλους Server, ΧΑΧΑΧΑ

 

Nα κανω copy/paste δικα σου ποστ που σου φταινε οι west συμπαιχτες σου που μετα απο 300 ranked games μεσα στο s4 εισαι ακομα bronze3/4/5 εκει στον op west;

 

ΥΓ. Κοιτα, κι εγω τα ιδια θα ελεγα για τον west αν τυχαιναμε μαζι στο ranked που πηρες mundo supp :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χθές τσαντίστηκα τόσο πολύ που έβαλα μία paysafe στο acc μ κ πηγα τον λογαριασμό απο τον eu ne στον eu west. Λοιπόν έπαιξα το πρώτο match κ δυστηχώς είχαμε αδύναμη ομάδα ,έτσι με πήγε gold 1 .Το πρωί όμως χωρίς δυσκολίες το ανέβασα ξανά platinum και ελπίζω να πιάσω diam σύντομα αν τα καταφέρω. Για πείτε πώς είναι το επίπεδο στον west??Άξιζε που άλλαξα server άραγε!!

 

Παράλληλα σκέφτομαι να κάνω κ ένα acc ξανά στον eu ne να παίζω με τους φίλους μ ,πόσες μέρες θέλει για να το ανεβάσω 30 lvl?Μήπως καλύτερα να πάρω κανενώς φίλου που το έχει 30 σκέφτομαι, δεν ξέρω τι θα συναντήσω στα πρώτα παιχνίδια αν κ θα είναι ένα καλό μάθημα. :-D

Επεξ/σία από kamasoutra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16. Να διευκρινίσω πως λέγοντας "παιδιά", εννοούσα αυτούς που έχουν νοοτροπία που αρμόζει σε νηπιαγωγείο και δημοτικό. (μετά αν δεν κάνω λάθος γίνεσαι (βιολογικά) έφηβος αλλά και πάλι μερικοί συμπεριφέρονται σα πεντάρονα).

 

Καλά 15 είσαι αλλά στον χρόνο δεν θα τα χαλάσουμε :P. Αυτό που θέλω να σου πω είναι πως απόλυτα καταλαβαίνω τι εννοείς και δεν κρίνω για κανένα λόγο την ωριμότητα με την ηλικία στο gaming. Αλλά πρέπει να καταλάβεις εφόσον το game base στο LoL είναι αυτή η ηλικία λογικό μου φαίνεται να υπάρχει ανωρημότητα. Δεν είναι παιχνίδι για 20χρονο-30χρονο αλλά πιο πολύ πιτσιρίκι since day one. 

 

 

 

Παράλληλα σκέφτομαι να κάνω κ ένα acc ξανά στον eu ne να παίζω με τους φίλους μ ,πόσες μέρες θέλει για να το ανεβάσω 30 lvl?Μήπως καλύτερα να πάρω κανενώς φίλου που το έχει 30 σκέφτομαι, δεν ξέρω τι θα συναντήσω στα πρώτα παιχνίδια αν κ θα είναι ένα καλό μάθημα. :-D

 

Εξαρτάται από το πόσο το καις...τελείως μπακάλικα υπολογίζω κάααπου στα 150 παιχνίδια θα τα πάρεις τα 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κανω copy/paste δικα σου ποστ που σου φταινε οι west συμπαιχτες σου που μετα απο 300 ranked games μεσα στο s4 εισαι ακομα bronze3/4/5 εκει στον op west;

 

ΥΓ. Κοιτα, κι εγω τα ιδια θα ελεγα για τον west αν τυχαιναμε μαζι στο ranked που πηρες mundo supp :P

 

Άλλος έκανε την μλκια και αλλάξαμε, τον άφησα Jungle... (TO ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κανω copy/paste δικα σου ποστ που σου φταινε οι west συμπαιχτες σου που μετα απο 300 ranked games μεσα στο s4 εισαι ακομα bronze3/4/5 εκει στον op west;

 

 

300ranked και ακόμα μπρούτζο?! Ναι obviously φταίνε οι servers :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην γίνεστε κακοί.Ο καθένας παίζει για τους δικούς του λόγους το ότι είναι μπρονζ γιατί είναι τόσο κακό?Οκ μπορεί πχ να μην είναι τόσο καλός και λέει διάφορά κουλά αλλά χωρίς κ τα κουλά,θα μιλάει μόνο ο ατταλος να μας δίνει τα φώτα του :Ρ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...