Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαγκες μετα απο καιρο μου εχει έρθει η καψα να παιξω αλλα δεν κατεβαίνει το μαμημενο!!!τελος παντως το βαζω να κατέβει και στα 290 mb αρχίζει η ταχύτητα κατεβάσματος να.πεφτει Ραγδαία μέχρι 0!!εκει το ειχα αφησει 4 ωρες μια φορα και τπτ!!το pc και το ίντερνετ δν.φταίνε γτ ολοι οι.φιλοι μ με χειρότερα pc και internet 2(ατομα) το κατέβασαν!!για πειτε καμια ιδέα μήπως να το αφησω το βραδυ αλλα το pc μπενει σε.αναμονή ξέρετε αν συνεχίΖει να.κατεβαίνει όταν ειναι.σε.αναμονή και πως θα το κανω να μν μπαινει αναμονή

 

:-P :-P

Φαντάζομαι θα έχεις laptop για να μπαίνει σε αναμονή γιατί δεν έχω ακούσει να το κάνει αυτό σε σταθερούς υπολογιστές. 

 

Πήγαινε στον Πίνακα Ελέγχου > Σύστημα και Ασφάλεια > Επιλογές Παροχής Ενέργειας. 

Εκεί, ανάλογα με το επιλεγμένο σχέδιο, αλλάζεις τις ρυθμίσεις και το κάνεις να μην πηγαίνει σε αναμονή. Βάλε π.χ. μετά από 10 ώρες να κάνει αναμονή και θα είσαι gg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν δεν παιξω μεχρι 11 νοεμβρη θα με ριξει στο silver? Γιατι εχει καρκινιασει το queue για τα καλα τωρα που τελειωνει το season και δεν την παλευω, πονοκεφαλος ολα τα παιχνιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν παιξω μεχρι 11 νοεμβρη θα με ριξει στο silver? Γιατι εχει καρκινιασει το queue για τα καλα τωρα που τελειωνει το season και δεν την παλευω, πονοκεφαλος ολα τα παιχνιδια...

οχι δε θα πεσεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dafuk αν εφαρμοσουν τις αλλαγες που βλεπω στον pbe, τοτε το main goal του παιχνιδιου ως το mid game ειναι να στακαρεις drake.

  • (1 Stack) Wurmheal: +5 Health/Mana Regeneration per 5 Seconds
  • (2 Stacks) Wyrmhide: +10% Total Armor and Magic Resist
  • (3 Stacks) Wyrmflight: +5% Movement Speed
  • (4 Stacks) Wyrmclaw: +10% Armor and Magic Penetration
  • (5 Stacks) Aspect of the Dragon: Triples all other bonuses and grants Wyrmfire: damaging enemies burns them for 50 true damage per second for 5 seconds. Lasts 180 seconds. Slaying Dragon again renews the effect.

Βαση των παραπανω, δεν νομιζω να νοειται top laner χωρις teleport πλεον. Και φυσικα κατι ομαδες με δυνατο early θα μαζευουν free stacks (pantheon/lee/leblanc/cait/leona πχ).

 

Eπισης γερο buff στο early των jungler.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπηκα μετα απο 2 μηνες που ειχα να loggaro να παιξω κανα game, μετα την κλασσικη ψυχρολουσια (demoted στον πατο :D), εδω και 3 μερες δεν εχω σταυρωσει game χωρις leaver, ειτε στο δικο μου team ειτε στο αντιπαλο. Στο πρωτο death ατομα πανε afk. Τρελα πραματα. Μηπως να ξανακανω uninstall να ηρεμησω? :P

Btw, οι παιχτες στο plat γινανε καλυτεροι η φταιει η μακροχρονια αποχη μου? Καποτε σε αυτα τα tier κουβαλαγα με το ενα χερι, τωρα με κουβαλαει το team :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαβ/κο ποτε ξανα λολ.. οι μερες των τρελων,φιντερ,τρολλ,αφκ μιντ ορ φιντ(εισαι νουμπ το δεχομαι αλλα παιξε μην λιβαρεις επειδη εδωσες πρωτο κιλλ η σου εκανε κσ η ζουγλα στο 5 λεπτο.. ελεος δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...