Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο τη πρωτη μερα η την δευτερη.


Παιδες προσπαθω να θυμηθω πως λεγοταν εκεινο το βιντεο με τον lee sin που εκανε κατι pro moves και το ειχαν βαλει στην αρχικη στο lol πανω απο τα games που μπορεις να κανεις spec.
Θυμαται κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας εχω την εξης απορια:

ειμαι silver 3,αν γινω μελος σε μια πχ platinum ranked team ποια ανταμοιβη θα παρω στο τελος της σεζον 4?θα παρω αυτοι που αντιστοιχει για silver ή για platinum παικτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γεια σας εχω την εξης απορια:
ειμαι silver 3,αν γινω μελος σε μια πχ platinum ranked team ποια ανταμοιβη θα παρω στο τελος της σεζον 4?θα παρω αυτοι που αντιστοιχει για silver ή για platinum παικτες;

 

Πρεπει να παιξεις μαζι τους 10 games σαν ομαδα, για να σε καταχωρήσει.

Σε αυτα τα 10 games η πιο κατω θα πατε ή πιο πανω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τη πρωτη μερα η την δευτερη.

Παιδες προσπαθω να θυμηθω πως λεγοταν εκεινο το βιντεο με τον lee sin που εκανε κατι pro moves και το ειχαν βαλει στην αρχικη στο lol πανω απο τα games που μπορεις να κανεις spec.

Θυμαται κανεις?

 

Mπηκα μετα απο 2 μηνες που ειχα να loggaro να παιξω κανα game, μετα την κλασσικη ψυχρολουσια (demoted στον πατο :D), εδω και 3 μερες δεν εχω σταυρωσει game χωρις leaver, ειτε στο δικο μου team ειτε στο αντιπαλο. Στο πρωτο death ατομα πανε afk. Τρελα πραματα. Μηπως να ξανακανω uninstall να ηρεμησω? :P

 

Btw, οι παιχτες στο plat γινανε καλυτεροι η φταιει η μακροχρονια αποχη μου? Καποτε σε αυτα τα tier κουβαλαγα με το ενα χερι, τωρα με κουβαλαει το team :D

 

Χρειάζεται μερικά παιχνίδια για να ζεσταθείς!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω απο μικρό account(ώστε να βοηθήσω φίλο) και ανεβήκαμε (duo) silver 1 απο το 4 με σχετικά λίγα παιχνίδια.Λοιπόν πέρα ότι είναι καρκίνος εδώ που βρισκόμαστε,δεν flamάρω γιατί καταλαβαίνω αλλά ούτε τους πολύ εξηγώ(μερικές φορές απλά να πάρουμε objective ,βέβαια αυτά τα κάνω με το παιδί ,παράδειγμα σολάρουμε dragon και baron χωρίς βα νιώσει κανείς απο τις ομάδες) η τους λέω πώς πρέπει να παίξουνε πιό safe.

 

Το πρόβλημα στο ελο αυτό είναι ότι οι τύποι δεν νοιάζονται για objectives..κυνηγάνε μόνο kills ,το επόμενο ότι δεν νιώθουν τι dmg μπορούν να κάνουνε η τι θα τους κάνουνε!Τους πιάνουνε για αστείους λόγους και βγάζω δάκρυα..καλά το vision δεν θα το αναφέρω ,αν και κάποιες φορές βλέπω να προσπαθούνε.

 

Άντε να πάμε gold να πάρει το σκίν του και να τα ξεχάσω όλα.. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο καλή ιδέα είναι μετά από 1 χρόνο που δεν έχουμε παίξει καθόλου, να κάνω τα 10 placements τώρα :P

 

Κάπου P1/P2 το είχα αφήσει το account στο τέλος της προηγούμενης season.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γεια σας εχω την εξης απορια:
ειμαι silver 3,αν γινω μελος σε μια πχ platinum ranked team ποια ανταμοιβη θα παρω στο τελος της σεζον 4?θα παρω αυτοι που αντιστοιχει για silver ή για platinum παικτες;

 

 

Πρεπει να παιξεις μαζι τους 10 games σαν ομαδα, για να σε καταχωρήσει.

Σε αυτα τα 10 games η πιο κατω θα πατε ή πιο πανω. 

 

Πρέπει να νικήσετε 10 παιχνίδια, όχι απλά να παίξει σε 10!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα gb ειναι ο φακελος με το lol σας, εμενα 9,6GB. Εχω ακουσει οτι διαφερουν απο pc σε pc.

3.87 GB σε μένα, (σχεδόν) φρέσκια εγκατάσταση. Με τον καιρό και τα patch που κατεβάζεις, αυξάνεται το μέγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...