Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πως γενιόνται τα τρόλλια

 

1. Tryhard to climb elohell but 2 much feed/trolls/afk

2. "Please play more passive" gets you reports

3. Get chat/rank restriction

4. Play your games and go back in ranked

5. Dont say anything 

6. 3 days before the end of season you get 2nd restriction

7. A new troll has been born now

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χειρότερα τα έχω ζήσει με κάτι Elise mid 0-8 και να μιλάει από τα 20 λεπτά μια φορά και να λέει παιδιά έχω φάει Chat restrictions για 50 games δεν ξέρω καλά Elise και την πήρα να την δοκιμάσω και άλλα τέτοια. Να πέφτουν κατάρες και βρισιδια και δεν συμμαζευεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πείτε μου μια αξιοπρεπή κάρτα γραφικών που να τραβάει καλά fps για το λολ και μόνο.

Είχα μια συζήτηση , και ένας φίλος θέλει να αγοράσει κάρτα γραφικών,αλλά παίζει μόνο λολ,και τον ενδιαφέρουν τα fps κυρίως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πείτε μου μια αξιοπρεπή κάρτα γραφικών που να τραβάει καλά fps για το λολ και μόνο.

Είχα μια συζήτηση , και ένας φίλος θέλει να αγοράσει κάρτα γραφικών,αλλά παίζει μόνο λολ,και τον ενδιαφέρουν τα fps κυρίως.

 

Με μια amd r7 260 ή 260x παίζεις lol άνετα.

Αν και με τις τιμές που παίζουν τώρα αξίζει να βάλει 270-280.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χειρότερα τα έχω ζήσει με κάτι Elise mid 0-8 και να μιλάει από τα 20 λεπτά μια φορά και να λέει παιδιά έχω φάει Chat restrictions για 50 games δεν ξέρω καλά Elise και την πήρα να την δοκιμάσω και άλλα τέτοια. Να πέφτουν κατάρες και βρισιδια και δεν συμμαζευεται...

 

Hmmm..

Ahri top pick 4/11 vs ...... Signed.http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1022437357/22256288

 

Υπαρχουν και χειρότερα.

 

Μετα σε ρωτάει ο άλλος γιατι πας garen supp....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν μη επαγγελματιας παιχτης, θα σας πω και γω 1 μικρο μυστικο, που αν το ακολουθησετε μονο χαμενοι δεν θα βγειτε.

Μην παιξετε Master Yi Top, για ονομα του θεου. Οσο οι υπολοιποι παιζουν φαπες 4v5 και το team σου χανει, καλο ειναι να πας να τους βοηθησεις λιγο, γιατι αν χασουν 3-4 fight, περα απτο γεγονος οτι θα ληξει το game με ενα push απο τους αντιπαλους, παιζει και να κανει FF το team σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα νταξη.....μπαινω solo normal game....παλι vs riven plat 2

Plat 2 ειναι στο ranked, οχι στο normal. Ειναι εντελως αλλο queue και δεν επηρεαζεται το ενα απο το αλλο. Ειναι σαν να λες μπηκα normal και με εβαλε με αντιπαλο που ειναι Diamond στο Starcraft. So ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...