Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

New splashes= Η Riot αρπάζει το game clarity και το βιάζει,σφάζει και θάβει σε σκουπίδια...

 

Παίζω σε 24άρα 1080p με το minimap scale maxed και δεν μπορώ να διακρίνω πιο champ δείχνει με νέα splashes...

 

Μπορεί να αλλάξει με τον χρόνο αλλά για την ώρα είναι αισχρό, λογικά το θέμα ξεκινάει που πέταξαν πολλά splashes μαζεμένα και θέλει να τα "μάθεις" . 


στο 4.20 μπαινει το καινουργιο map?

 

Θα βγει νέο skin Rastafari Graves 

Επεξ/σία από MavroManitari
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

We've been working to improve Suggested Players since launch in 4.14 so players have an easier time filling out their premade lobbies. This patch, we're addressing two common points of feedback. Suggested Players will now prioritize players you've honored over other potential suggestions, and the friends-of-friends component will now take your skill level into account to ensure better matches. We're continuing to closely monitor the system for further upgrade opportunities, so please keep giving us feedback!

Players you’ve honored will now be suggested more frequently and with higher priority

The system now looks for players close to your skill level when suggesting friends of friends

 

Τι λεει εδω, γιατι δεν το εχω καταλαβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το λολ μου αργει πολυ να φορτωνει το ειχα αφησει στο 33% για δυο μερες μετα οταν το ανοιξα παλι ηταν 33%

ετσι ειναι αυτα εμενα κανει μια εβδομαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το λολ μου αργει πολυ να φορτωνει το ειχα αφησει στο 33% για δυο μερες μετα οταν το ανοιξα παλι ηταν 33%

 

Και εγω! Αθλιο!

 

παιδια το λολ μου αργει πολυ να φορτωνει το ειχα αφησει στο 33% για δυο μερες μετα οταν το ανοιξα παλι ηταν 33%

Κανε αναβαθμιση ρε φιλε στην καρτα ηχου..

 

 

 

 

Μια αποψη για ryze πλεον; Εχω εδω και 3 ημερες που τον ξεκινησα μετα απο χρονια, και τωρα τον nerfaran;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...