Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πόσο θεουλης;
Να βλέπεις έναν απο τους καλύτερους παίχτες στο παιχνίδι να σου ρίχνει καντήλια στο solo q.
70% reports για flaming σε κάθε game του.
Απλα θεουλης

 

BTW---->Krepo---> https://pbs.twimg.com/media/CGG65aaUsAMKWci.png 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 σερι παιχνιδια,εχω το bot 5/0/5,και εχω 1-2 afk στην ομαδα.Και να έχω την ριτο να δινει σε μενα warning για leave επειδή είμασταν χαμηλά λεβελ λογο 3vs5.μαλιστα.και ήταν και έλληνες premades.Στο επόμενο q τους ξαναπετυχένω και γράφει ο ένας "this time won't be the afk that made you lose" η κάτι τέτοιο δεν ήταν καλά τα αγγλικά.Δεν άντεξα.Αφού ήθελαν να τρολλάρουν έβρισα στο τσατ μετά από 1,5 χρόνο και πάτησα x να βγώ απτο champion pick.Το μετάνιωσα αλλά δεν άντεξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο σε εμενα κολλαει το Update; Στα 236mb, και δε δειχνει να κατεβαζει τιποτα αλλο, οση ωρα και να το αφησω. Το εκανα πολλες φορες. Τα ιδια παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο το update γενικα!

και τα "quest" για τα εικονιδια!οταν τελειωσεις το ενα πρεπει να κανεις το act 2 ακριβως την επομενη μερα?η μπορει να ολοκληρωθει μεσα σε 2 μερες ας πουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλεπω αλλαγες στο hud που ελεγαν.. Μονο το Minimap αλλαξε χρωμα.. Ελπιζω αυτα τα τεραστια εικονιδια να ειναι προσωρινα.. Μιλαω για αυτα που δειχνει κατα το teleport, και τα kills,deaths. Απο το μενου παντως δε γινεται να μικρυνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τωρα επαιξα ενα aram και το ειδα.. Δε μπορω να πω οτι μου αρεσε, αλλα θα το συνηθισω με τον καιρο.. Οπως ολοι μας.

 

Καποια αποψη για Mf; Παιζεται hybrid adc; Mid-junlger;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το hud αλλαζει απο το μενου (το μεγεθος εννοω για να το μικρηνεις αν θες)

Γνωμη για νεο GP Παντως ειναι οτι δεν μου αρεσει καθολου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...