Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

και εγω βλεπω συνεχεια κατι ez mid και νομιζουν οτι ειναι στο LCS και ολο πατωνουν...δεν γινεται να παιχτει στα solo q για τον απλο λογο οτι ειναι πολυ αδυναμος στην αρχη!και επειδη η ομαδα κλασσικα θα τον παιζει δεν θα σε βοηθησει κανεις,ακομα και να μην feedareis θα χασεις turret και αρα τον ελεγχο του παιχνιδιου...οποτε καλυτερα μην το πολυψαχνεις,επισης μην παιξεται orianna με smite και skirmish και Nashor tooth επειδη ο PowerOfEvil Πηρε πεντακιλλ...εκει αυτοι εχουν οχι 10 αλλα 20 δαχτυλα!εμεις αμα τ παιξουμε αυτα θα κλαιμε και θα λεμε μα γιατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ μπαινεις ακομα σε καποιο site να τα βλεπεις? :-)

Εγω και μερικα εκατομμυρια.. Τι προτεινεις δλδ; Απο επιφοιτηση θα μου ερχοταν συγκεκριμενα builds ανα patch; Παντως τοσο εξυπνος σιγουρα δεν ειμαι.

 

 

 

 

Le troll

www.solomid.net/guide/view/127555-kayle-build-guide-fighter-by-shiina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω και μερικα εκατομμυρια.. Τι προτεινεις δλδ; Απο επιφοιτηση θα μου ερχοταν συγκεκριμενα builds ανα patch; Παντως τοσο εξυπνος σιγουρα δεν ειμαι.

 

 

trial and error.Αν βγαζεις συνεχεια το ιδιο build ουτε απο σιλβερ δεν βγαινεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι κάτω απο diamond μην κοιτάς να παίζεις διάφορους παίχτες που δεν ξέρεις.Παίξε αυτό που ξέρεις καλύτερα.Με 51% win ratio πας plat στο άνετο.Αν παίζεις κάποιον που δεν ξέρεις καλά τζάμπα flame θα τρως

 

MEANWHILE 

 

0/22 με yasuo στην ομάδα μου έχω.Στις πρωτες 10 ηττες νομιζα ηταν συμπτωση.Μετα ειπα απλα δεν εχουμε καλες ομαδες.Αλλα μετά είδα τα γεγονότα πιο καθαρά.Απτους 22 yasuo,στο τοπ είχαν 1/7/1 average (μιλάμε για lane phase πρώτα 12 λεπτά) και στο mid 0/7/0.Και απο τους 22 οι 7 πήγαν αφκ πριν το 10.Με κάνουν να νοσταλγό τους riven players.

 

and btw

 

απο plat 4 σε plat 3 σε plat 4 σε plat 3 σε 24 ώρες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι κάτω απο diamond μην κοιτάς να παίζεις διάφορους παίχτες που δεν ξέρεις.Παίξε αυτό που ξέρεις καλύτερα.Με 51% win ratio πας plat στο άνετο.Αν παίζεις κάποιον που δεν ξέρεις καλά τζάμπα flame θα τρως

 

 

Πες οτι βαριεμαι αυτες τις ημερες, πες οτι ισως δε ξαναπαιξω αυτο το παιχνιδι.. Ξεκινησα να παιζω χαρακτηρες που δε ξερω και ισως εκανα το χειροτερο προσωπικο σερι μου. 16 ηττες σε 20 παιχνιδια!! Απο silver 1 80lp σε silver 3 30lp.. Omg!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες οτι βαριεμαι αυτες τις ημερες, πες οτι ισως δε ξαναπαιξω αυτο το παιχνιδι.. Ξεκινησα να παιζω χαρακτηρες που δε ξερω και ισως εκανα το χειροτερο προσωπικο σερι μου. 16 ηττες σε 20 παιχνιδια!! Απο silver 1 80lp σε silver 3 30lp.. Omg!

μπα παντα θα ξαναπαιζεις.εγω καθε χρονο κανω διαλειμμα 2 μηνες απο ranked.δοκίμασέ το 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι μπιλντ και να έχεις μέχρι d5 φτάνεις.. Όλα τα ντιβισιονς το ίδιο είναι

 

Not really , υπαρχουν απειροι στο plat και στο gold με εκατονταδες games που παλευουν 2 και 3 seasons

Οτι ειναι πιο ευκολο απο παλια , σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Not really , υπαρχουν απειροι στο plat και στο gold με εκατονταδες games που παλευουν 2 και 3 seasons

Οτι ειναι πιο ευκολο απο παλια , σιγουρα

το προβλημα ειναι οτι οσο πλησιαζεις στο diamond,βρίσκεις diamond 5 παίχτες.ότι ξεχασμένο απην ριοτ που δεν επεσε επειδη δεν εφτασε ακομα plat 5 mmr το πετυχαινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...