Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχω να παιξω lol κανα 6μηνο. Θα μπω σημερα με κατι φιλους λογικα 5 vs 5. Ποιοι ειναι OP την περιοδο αυτη? και σε ποιους κανουν ban αυτην την στιγμη? για να ξερω  με τις θα τους παιξω αν τους πετυχω διοτι θα παιχτει με στοιχημα το game... Βασικα οποιος φτασει στις  3  νικες στα game θα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα τωρα στις πενταδες δεν παιζει ρολο τοσο ποιοι ειναι OP κι αυτο γιατι καποιος ηρωας για να ειναι OP πρεπει να ξερεις να τον παιζεις κιολας. Δεν σημαινει οτι επειδη εγω θα παρω πρωτη φορα ez στο mid με smite επειδη ειναι και καλα μεσα στο μετα θα γινω παιχταρας.. Κοιταξτε να δειτε περισσοτερο τι champions παιζουν οι αντιπαλοι σας και να bannαρετε τους πιο "επικυνδυνους". 

 

αν παρόλα αυτα δεν σε πείθω μπορεις να δεις Link.png Site: εδω τα champions με τα μεγαλυτερα ban rates

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε καλα τωρα στις πενταδες δεν παιζει ρολο τοσο ποιοι ειναι OP κι αυτο γιατι καποιος ηρωας για να ειναι OP πρεπει να ξερεις να τον παιζεις κιολας. Δεν σημαινει οτι επειδη εγω θα παρω πρωτη φορα ez στο mid με smite επειδη ειναι και καλα μεσα στο μετα θα γινω παιχταρας.. Κοιταξτε να δειτε περισσοτερο τι champions παιζουν οι αντιπαλοι σας και να bannαρετε τους πιο "επικυνδυνους". 

 

αν παρόλα αυτα δεν σε πείθω μπορεις να δεις Link.png Site: εδω τα champions με τα μεγαλυτερα ban rates

Mα το ξερω και συμφωνω μαζι σου. Για την ακριβεια τις περισσοτερες φορες σωστο η λαθος δεν διαλεγω με βαση counters. Παιζω οτι μου αρεσει... Και μην φανταστεις κανα τρελο επιπεδο lol , μετριοι ειμαστε. Απο τους 10 ειμαστε οι 5-6 gold και οι αλλοι silver αλλα ολοι πρεπει να πω οτι παιζουν καλυτερα απο τα league τους γιατι μια ζωη normal 5αδες παιζουμε.... 

Τα bans τα ρωτησα γιατι οταν επαιζα rank ανα περιοδους αλαζαμε εμεις σαν team τα ban που καναμε συμφωνα με τι θα παιξουμε και με το ποιοι ειναι ψεματα σαν ηρωες και ανεβασμενοι για τη περιοδο εκεινη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ryze κατα τη γνωμη μου ειναι must ban, δεν το αφηνω ποτε μεσα γιατι και να μην εχεις δαχτυλα μπορεις να κανεις παπαδες , ειδικα σε silver-gold επιπεδο. Από εκει και πέρα σου ξαναλέω να δείτε τι παίζουν οι αντίπαλοι σας και να τους μπανάρετε τα καλά τους picks

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ryze κατα τη γνωμη μου ειναι must ban, δεν το αφηνω ποτε μεσα γιατι και να μην εχεις δαχτυλα μπορεις να κανεις παπαδες , ειδικα σε silver-gold επιπεδο. Από εκει και πέρα σου ξαναλέω να δείτε τι παίζουν οι αντίπαλοι σας και να τους μπανάρετε τα καλά τους picks

πως στο καλο θα δεις τι παιζουν οι αντιπαλοι για να μπαναρεις? :D εκτος αν εννοεις στο division που εισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως στο καλο θα δεις τι παιζουν οι αντιπαλοι για να μπαναρεις? :D εκτος αν εννοεις στο division που εισαι.

Αυτο το λεει επειδη θα παιξουμε με γνωστους που ξερουμε περιπου οι πιο πολλοι τι lane παιζουν και ποιον χαρακτηρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως στο καλο θα δεις τι παιζουν οι αντιπαλοι για να μπαναρεις? :D εκτος αν εννοεις στο division που εισαι.

ε υποθετω οταν λεει οτι μπαινει custom 5αδες , μπαινει με ατομα που γνωριζει, μπορει να σταλκαρει τα προφιλ τους και να δει τα most played champions τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 3 vs 3 δεν ειναι ποια στο match history? εχουν αλλαξει και την αρενα, the old was better.... Σαν γερος κανω τωρα αλλα ετσι ειναι :P   το αλλαξανε πολυ μετα απο 2-3 χρονια ξανα μπηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι με καινουργιο account στα level 10, δεν ξεχασα να παιζω και συνηθως εχω τα 3/4 των kills της ομαδας μου παιζωντας με xin....  δεν μπορω αλλο!! τα ατομα ειναι τελειος noobadες και μονος μου δεν μπορω να παρω το game, εχω βαρεθει τα defeat!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μην παιζεις xin...τι να κουβαλησεις μ δαυτον?ακομα κ feedαρισμενος τιγκα θα μπεις σε ενα κρισιμο teamfight θα φας 1 θα φας 2 αντε 3 και μετα αντε γεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι  ο μονος που εχω :o  τους free to play που εχει δεν μπορω να τους παιξω και δεν μου αρεσουν αντε καναν mundo η fiddlesticks τους αλλους μπα... περιμενω να αλλαξουν. Εχω 5.000 ip και μαζευω για ekko :D   μετα θελω να παρω ezreal,twitch,zed,teemo.


btw ενεβασαν και τα ip για τους new champions?? τωρα που μπηκα το βατραχι εχει 7800!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι  ο μονος που εχω :o  τους free to play που εχει δεν μπορω να τους παιξω και δεν μου αρεσουν αντε καναν mundo η fiddlesticks τους αλλους μπα... περιμενω να αλλαξουν. Εχω 5.000 ip και μαζευω για ekko :D   μετα θελω να παρω ezreal,twitch,zed,teemo.

btw ενεβασαν και τα ip για τους new champions?? τωρα που μπηκα το βατραχι εχει 7800!

Σε μια βδομάδα νομίζω πέφτει στα 6300

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...