Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης 99% δεν ισχύει ο μέσος όρος top/current για το placement όπως είχανε πεί οτι θα γίνει.

Είμαι στο ίδιο league μ'αυτόνα ξερωγώ

http://www.lolking.net/summoner/eune/20948522 που απο μέσο όρο έπρεπε να είναι gold 3 (παρόλο που είναι lower elo απο μένα)

Oh well. Υπομονή και επιμονή τώρα -.-

 

κανένα guide για s3 yi για bot ή mid υπάρχει να δω εάν το κάνω σωστά ή τον παίζω και με τα 2 χέρια. ευχαριστώ πάρα πολύ

 

ps1: ναι μπήκε το νέο season

Ψάξε για κάνα vod τον Gambit gaming απο τα qualifiers και δες τον alex ich.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

πρωτο game ranked  με ryze πηγε μια χαρα παντως ;p

 

 

 

edit : nikalias το in-game nick , αν θελει κανεις με προσθετει στο friend list του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια γρηγορη ματια βλεπω εδω στο division Τiridus, Mowarth και διαφορους ελληνες. Το οποιο σημαινει οτι κανεις δν ξεκινησε diamond league

 

O west, σιγουρα. Μετα με τους Ασιατικους δν ξερω τι γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ποντακια απο νικη παντως , not bad

 

@Tobajara Πως βλεπεις τι standing εισαι στο division?

Σε όλο το Silver/Gold/κλπ (στη διάλεκτο της S3 λέγονται Leagues αν δεν απατώμαι) δε νομίζω πως μπορείς να το δεις. Αυτό που σου βγάζει αν πας στο Leagues είναι το ranking στο Division που ανήκεις. Καθώς έχουμε χωριστεί σε γκρουπ των 250, εσύ βλέπεις τη σχέση σου με τους 50 του Division σου. Η περιγραφή εκεί με μπέρδεψε, γιατί είχα καταλάβει πως θα ανεβαίνεις Division 1 -> 2 -> 3 -> 4 -> 5 -> GOLD πχ, ενώ στο Leagues σου λέει πως ανεβαίνεις με 100 LP και 3/5 νίκες στα play offs. Ελπίζω να μάθω σύντομα τι παίζει :D

 

Επίσης θέλω μια γνώμη από τους πιο έμπειρους, γιατί ανακαλύπτω τον υπέροχο κόσμο του AP mid. Συμφέρουν health yellows αντί για MR blues για early game? Θέλω να βάλω είτε CDR είτε AP/lvl στα μπλε αλλά θα με κάνουν φέτες, συν το ότι τα 50 παραπάνω HP σε προστατεύουν και από AD mid. Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...