Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mercury, Phage, Visage με κανα 2 doran's blade και κλεινεις trinity φανταζομαι. Αν εχεις Tanky jungler

και κατι αλλο , αν εισαι πολυ μπροστα απο το lane σου , πως προτιμας να παιρνεις , dorans ή early phage για το slow proc και το hp 

αν και ειναι ακριβο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κάποιο πουλάκι απο δω μέσα προτείνει τα hp/lvl yellow. Δε τα έχω δοκιμάσει ακόμα αλλα κάτι ξέρει παραπάνω.

Μετά Σίγουρα θέλεις mr μπλέ (είτε flat είτε /lvl είτε mix), mpen reds και AP quints.

 

Μπορείς να κάνεις και ένα full Ap και να πάς για early kills σε μερικούς champions αλλα το παραπάνω είναι μια χαρά safe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw. Για mid ΠΑΝΤΑ τα mr. Απεναντι σε ap champs προφανως.

Health per level παιζω παντου πια, οχι αλλο mana regen mid.

Eναλλακτικα vs AD heroes, armor yellow και ap per level blue

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To new system ειναι οπως η βροχη οταν βγαινουν εξω τα σαλιγκαρια

Στην περιπτωση μας , βγηκαν τα καθυστερια παγανια 

4 games ηδη και στα 4 καποιος επρεπε να κανει καποια καινοτομια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η περιγραφή εκεί με μπέρδεψε, γιατί είχα καταλάβει πως θα ανεβαίνεις Division 1 -> 2 -> 3 -> 4 -> 5 -> GOLD πχ, ενώ στο Leagues σου λέει πως ανεβαίνεις με 100 LP και 3/5 νίκες στα play offs. Ε

 

νομιζω οτι παει αναποδα , 5,4,3,2,1,best of 3,gold.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καταλαβει τιποτα.Στο ενα αacount ειμαι platinum div 2,και στο αλλο platinum div 4.Ρωταω τωρα.Γιατι οταν scroλαρω στο div 1 αλλο πραγμα βλεπω στο div 1 με το ενα ascount και αλλο με το αλλο[βλεπω δηλαηδ platinum div 1].ΑΛλα βλεπω αλλους παικτες αν και ειναι το ιδιο division..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι θέμα νομίζω firewall και permitions... και στις κοπέλας μου το laptop δοκίμασα να το κατεβάσω ένα φεγγάρι αλλά τζίφος 

 

Mα κάνω διπλό κλικ στο αρχείο που έχω κατεβάσει και δεν γίνεται τίποτα... Δεν ανοίγει κάτι ώστε να το μπλοκάρει το firewall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καταλαβει τιποτα.Στο ενα αacount ειμαι platinum div 2,και στο αλλο platinum div 4.Ρωταω τωρα.Γιατι οταν scroλαρω στο div 1 αλλο πραγμα βλεπω στο div 1 με το ενα ascount και αλλο με το αλλο[βλεπω δηλαηδ platinum div 1].ΑΛλα βλεπω αλλους παικτες αν και ειναι το ιδιο division..

 

Γιατί σε κάθε account πρέπει να βλέπεις διαφορετικά ladders. Εάν παρατηρήσεις και τα Ladder των 2 account σου πρέπει να έχουν διαφορετικό όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλό με τα leagues είναι πως όταν είσαι στον πάτο, συνεχίζεις να παίζεις ακόμη και μετά από χαμένο παιχνίδι με συμπαίκτη 2/9 ap Yi απέναντι σε malzahar

Δεν υπάρχει πιο κάτω να πέσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxaxa, έχω συνολικά 4 wins και 2 loses και 0 league points. χαχαχαχαχ, τραγελαφικό!!! εντομεταξύ και στα 2 παιχνίδια που έχασα οι αντίπαλοι ήταν σίγουρα όχι απλά division αλλά tiers παραπάνω από τα team μου. χαχαχα δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...