Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα εχω βρει για τα dodge. Επισης ειχαν πει σε ολα τα Division 1 ειχε προβλημα ο αλγοριθμος χθες και το εκαναν fix.

 

  • Dodging in the ranked solo queue will trigger a 6 minute lockout and will deduct 3 League Points (LP).
  • Dodging in ranked solo if you've dodged recently will trigger a 30 minute lockout ad will deduct 10 LP.
  • Dodging a ranked team game will trigger a 1 minute lockout and will deduct 10 LP from the team.
  • Dodging in ranked teams if you've dodged recently will trigger a 60 minute lockout and will still deduct 10 LP from the team.
  • Dodging during a Promotion or Division series will cancel the series, so you'll have to get back to 100 LP to start another series (likely just one game away, unless you had already lost a couple series games).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υποτίθεται ότι το έφτιαξαν το θέμα με τα LP σήμερα (και σε εμένα τουλάχιστον κερδίζω 10-20 και χάνω αναλόγως). Αυτό που μου φαίνεται ότι δεν έχει στρώσει είναι το matchmaking. Δε ξέρω τη μία στο team μου θα είναι ένας-δύο που πραγματικά δεν ξέρουν που παν τα τέσσερα την άλλη στους αντιπάλους, και το παιχνίδι πηγαίνει γαμιώντας αντίστοιχα. Και παλιά ίσχυε αυτό αλλά όχι σε ΚΑΘΕ παιχνίδι. Τώρα κάθε παιχνίδι είναι μονόπλευρο από τα πρώτα 3 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως το πράγμα γίνεται σαν τα normals. Απλά μετράς νίκες και με βάση αυτές ανεβαίνεις, το μόνο που προσέχεις είναι το σερί για να αλλάξεις division.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω λογαριασμό Leauge of Legends.

Χαρακτηριστικά :

 

  • Όνομα επικαλεστή - EnterSadman
  • Επίπδεο Παίχτη - 6

Όποιος ενδιαφέρετε ας μου στέιλει Προσωπικό Μήνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΚΑΤΑ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ.. τα παιδακια δεν ξερουν να παιζουν.. πηρα καποιες νικες και μετα στην πρωτη ηττα -29 ποντους! ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ! Και μετα κλασσικα ολο ηττες, με αντιπαλους πολυ καλυτερους και συμπαικτες χαλια.

 

Εκτος απο αυτο εκανα add ενα παιδι που επαιξε καπως καλα bot (αν και χασαμε) και μου ειπε οτι ειναι division 2 Bronze! Και εγω ειμαι Division 1 Silver!!

 

Ποιο matchmaking και μαλακιες.. χαλια ολα ειναι.. αν θες να παιξεις σοβαρα πρεπει να περιμενεις 3 μηνες μεχρι να στρωσει η κατασταση.. θες να παιξεις και δεν μπορεις..

 

Οι τυποι βρηκαν το κολπακι και δελεαζουν τα μικρα τα 12χρονα οτι θα παιξουν στο league series και θα γινουν καλοι παιχτες και θα παιζουν διπλα στα top ονοματα..

 

Εκατομμυρια βγαζουν και δεν τους νοιαζει ουτε το Silver ουτε το Bronze ουτε καν το Gold Division..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το elo δεν θα το ξανασδουμε ποτε?Παει ,αυτο ηταν?

 

Παει.. πανω που πηγαινε να στρωσει η κατασταση και να κανουμε καλα game.. παλι χαμος, μπηκανε ολα τα μικρα να δουνε το καινουριο ranked system και να γινουν πρωταθλητες ευρωπης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα χασει πολυ κοσμο η riot.Αρκετοι γουσταραν που μαζευαν ποντακια και ανεβαιναν,τωρα σου βγαινει η πιστη,και αντι να λες ειμαι ταδε ελο ,θα λες ειμαι 33 στο div 1 στην gold καταταξη[αν και δεν παιζουν ολοι εκει].Μαλακιες



100 ποντους για να πας στο best of three?Ελεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα χασει πολυ κοσμο η riot.Αρκετοι γουσταραν που μαζευαν ποντακια και ανεβαιναν,τωρα σου βγαινει η πιστη,και αντι να λες ειμαι ταδε ελο ,θα λες ειμαι 33 στο div 1 στην gold καταταξη[αν και δεν παιζουν ολοι εκει].Μαλακιες

100 ποντους για να πας στο best of three?Ελεος.

 

Και δεν ειναι μονο αυτο.. πλεον αν βγεις απο το queue λογω troll, δηλαδη προστατευεις τον εαυτο σου και την ομαδα σου και το elo σου, πλεον θα σου αφερουνται 3 ποντοι και 5 λεπτα ban..

 

Δεν ξερω τι γινεται, λες και ξαφνικα παιζω με παιδακια στα 800 elo.. κανεις δεν παιρνει ward ουτε καν το support! Και να βλεπεις οτι οι αλλοι στο σταυρο που σου κανω να ειναι τερμα αμπαλοι και να μην μπορουμε να νικησουμε!

Να κυνηγανε μεσα στην ζουγκλα για kill χωρις ward και να τρελαινομαι..

 

Τι να πω..

 

+ οτι πεφτεις κατηγορια αν δεν παιξεις για 28 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά δεν έχω δει να χάνω και πάρα πολλούς πόντους. 2 ήττες έχω κάνει με το νέο σύστημα και νομίζω 7 νίκες. Ή παίρνω πολλά LP από τις νίκες και δεν έχω δει διαφορά... Ή δεν χάνω πολλά από τα defeat.

 

 

87 LP έχω τώρα και είμαι 1ος στο division μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3, είχα την πικρή εμπειρία.

 

Ένα άλλο φρούτο, που δεν ξέρω αν σας έτυχε, είναι διάφοροι πονηροί που πάνε afk στο character selection και ο υπολογιστής τους διαλέγει τυχαίο χαρακτήρα. Έκανα δύο Q jumps, συν ένα που είχα λόγω troll picks 24 LP από το τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...