Προς το περιεχόμενο

Διαιτησία


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο ποδόσφαιρο normal ήταν τα πράγματα. 1 υπέρ, 1 κατά του ΠΑΟ. Στο μπάσκετ έγινε η μεγάλη σφαγή και όλοι οι αντικειμενικοί κάνουν γαργάρα.

 

Ειδες το παιχνιδι και εχεις γνωμη? Ανεφερε μου 3 φασεις που συνιστουν σφαγη, οχι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο έγινε σφαγή στο μπάσκετ απόψε, έγινε κι εχτές στα champs elysee.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 01:58 ----------

 

Ειδες το παιχνιδι και εχεις γνωμη? Ανεφερε μου 3 φασεις που συνιστουν σφαγη, οχι παραπανω.

 

Μην το ψάχνεις και πολύ.

 

Η ερώτησή σου για να απαντηθεί προϋποθέτει γνώση των κανονισμών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο γεγονος ειναι οτι σε 5 απο τα 13 παιχνιδια εχει παρει κοκκινη καρτα η αντιπαλη ομαδα.. Αυτο (αν ειχε γινει για τον Ολυμπιακο) θα συνιστουσε απο μονο του αποδειξη παραγκας για μερικους μερικους..

 

ΥΓ : προσωπικα δεν πιστευω οτι ηταν πεναλτι, ηταν πολυ κοντα ο Βυντρα αν δεν κανω λαθος (μπορουσε να το σφυριξει αν το εβλεπε ομως επειδη το χερι ηταν απλωμενο). Οπως επισης δεν ηταν και σε θεση για γκολ ο Σισε για να παρει κοκκινη καρτα ο παιχτης του Ατρομητου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακοίνωση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

 

4 φάσεις στο τέλος γαργάρα.εξωφθαλμο χειρουργείο.Εντάξει δεν απαιτούμε να κερδίσουμε τον ΠΑΟ αλλά δεν είμαστε και τυφλοί. 2 πόντους μπροστά ειμασταν 2' πριν το τέλος. Πέσαμε ηρωικά όμως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πολυ ομορφη η ανακοινωση δε λεω, αλλα μιας και μαζευτηκατε τρεις που εχετε γνωμη για το χθεσινο παιχνιδι (φανταζομαι το ειδατε και τρεις), θελω 3 φασεις στις οποιες εγινε σφαγη απτη διαιτησια. ΜΙΑ ο καθενας σας πειτε μωρε, και θα συγκεντρωθουν τρεις.

 

Στο μπλαμπλα και στα λινκ ολοι καλοι ειναι. Εσεις που εχετε γνωμη ομως, και μιλατε για αντικειμενικους, γαργαρες κλπ ΠΕΙΤΕ μας απο 1 φαση ο καθενας σας.

 

Βεβαια οταν τον ΠΑΟΚ η διαιτησια τον εχει παει μαμιοντας σε αρκετα ματς, το ευκολο ειναι να διαμαρτυρηθει μετα το ματς με τον ΠΑΟ, μιας και οι περισσοτεροι ασχετοι θεωρουν οτι o ΠΑΟ ευνοειται. Τον ΠΑΟ περιμενανε για να διαμαρτυρηρθουν, εδω και 5 ματς.

 

 

ΥΓ προς γαυρους: Αν στο χθεσινο ματς ειδατε σφαγη, τοτε στο δικο σας ματς απεναντι στον ΠΑΟΚ μεσα στην Πυλαια (το κυπελλου), τι ειδατε? Σφαγη+τεμαχισμο+απανθρακωση του πτωματος? Θα μου πεις...Λες και ειδατε το ΔΙΚΟ ΣΑΣ ματς εναντιον του ΠΑΟΚ για να ξερετε..?

Τι ψαχνω κι εγω σε αυτο το φορουμ... Εχουν συγκεντρωθει ολοι οι ειδικοι επι μπαλας και μπασκετ που επειδη βλεπουν μισο ημιχρονο σουπερλιγκ τη βδομαδα (και αν) εχουν αποψη για ολα τα αθληματα. Ναναι καλα το contra.gr. Μπεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΠΑΟΚ διαμαρτύρεται για σειρά αγώνων (μεταξύ των οποίων και του ΟΣΦΠ), όχι μόνο για το χθεσινό με τον ΠΑΟ.

 

http://www.sport24.gr/html/ent/785/ent.331785.asp

 

Όσον αφορά το ποδόσφαιρο, στο ματς του ΟΑΚΑ έχω να πω ότι ήταν και τα δύο πέναλτι (και του Βύντρα το χέρι και του Νίνη ήταν εντός περιοχής). Επίσης η κόκκινη κάρτα δεικαιολογείται γιατί ο Σισέ είναι σε προφανή θέση για γκολ (ένα βήμα και σουτ απέναντι από τον τερματζή απέμεναν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χθεσινή κόκκινη στο παίκτη του Ατρόμητου θα ήταν κόκκινη ακόμα και αν γινόταν στην μέση του γηπέδου βάσει των κανονισμών, γιατί απλά βάζει τρικλοποδιά από πίσω χωρίς να έχει σκοπό να πάει στην μπάλα.

 

Οι κόκκινες φυλλάδες την βάφτισαν και αυτή κάλπικη, όπως και την κόκκινη-μαρς που είχε πάρει ο παίκτης του Πανιωνίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η χθεσινή κόκκινη στο παίκτη του Ατρόμητου θα ήταν κόκκινη ακόμα και αν γινόταν στην μέση του γηπέδου βάσει των κανονισμών, γιατί απλά βάζει τρικλοποδιά από πίσω χωρίς να έχει σκοπό να πάει στην μπάλα.

 

Οι κόκκινες φυλλάδες την βάφτισαν και αυτή κάλπικη, όπως και την κόκκινη-μαρς που είχε πάρει ο παίκτης του Πανιωνίου...

 

Μην μπαινουμε σε αυτην την διαδικασια τι γραφει η καθε κοκκινοπρασινοκιτρινη εφημεριδα γιατι ολες εξυπηρετουν απο πισω συμφεροντα!Γιατι θα πρεπει να αναφερθουμε και για τις δικες σας εφημεριδες οχι μονο για το ντερμπι αλλα για ολα αυτα τα χρονια τι εγραφαν για τον ολυμπιακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και αναφέρθηκαν 4 φάσεις, να ζητήσω κι εγώ με τη σειρά μου να τις ακούσω. Έστω τρεις που ζητάει και ο MiDi_MiLiZ. Έστω δύο.

 

Μέσα από το γήπεδο, για μία φάση είχα αμφιβολία κι αυτή διαλύθηκε μόλις την είδα στο σπίτι στο βίντεο.

 

Αυτός που θα τις αναφέρει, να φροντίσει να ξέρει τους κανονισμούς ε; Μην έχουμε πάλι τα περσυνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλεος με το οπαδιλικι και ο Οσφπ πηρε αμφισβητουμενα σφυριγματα λογω φανελας, και ο Παο χτες. Απλα δεν εκριναν τον αγωνα, οπως βαυκαλιζονται οι Παοκτζηδες. Απο κει και περα, ας παρουν τον Μιλισαβλιεβιτς για τον ασσο και επιμενω πως εχουν ομαδα για κατι καλο φετος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...