Προς το περιεχόμενο

Διαιτησία


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ενώ το πρωί η γκεμπελική προπαγάνδα έπεσε βροχή στα κόκκινα πρωτοσέλιδα, το βράδυ ο γνωστός και μη εξαιρετέος Παμπορίδης πιστοποίησε για μια ακόμα φορά πως για τον οσφπ δεν ισχύει η παράβαση για χέρι μέσα στην περιοχή.

 

Επειδή χάσατε σήμερα δεν σημαίνει πως τα ξεχνάμε αυτά.

 

Οι κακές γλώσσες λένε πως ο Ντουντού (μαζί με Μέλμπεργκ) θα αναλάβουν το φανάρι της Κηφισίας στο ύψος του Ψυχικού στα πλαίσια της κοινωνικής τους προσφοράς.

 

Ελπίζω να μην περάσει έτσι το... όχι και τόσο ανθρώπινο λάθος. Να το στείλουν το παλικάρι στο σπίτι του, γιατί αυτά τα πράγματα είναι άκρως επικίνδυνα, και ειδικά σε τέτοια ματς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Όχι, μάλλον τους φτάνει η κολοσσιαία είδηση πως ο Άρης χρηματίστηκε από τον ΠΑΟ για να έχει αυξημένη απόδοση στο σημερινό αγώνα.

 

"Είδηση" για την οποία από το πρωί έχω ζητήσει ένα ρημάδι link αλλά...μπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, μάλλον τους φτάνει η κολοσσιαία είδηση πως ο Άρης χρηματίστηκε από τον ΠΑΟ για να έχει αυξημένη απόδοση στο σημερινό αγώνα.

 

"Είδηση" για την οποία από το πρωί έχω ζητήσει ένα ρημάδι link αλλά...μπα.

 

Το λέει ο πρωταθλητής..Ορίστε λινκ

http://www.sport-fm.gr/newspapers

Κσι πατάμε στον πρωταθλητή...Και αφου το είπε ο πρωταθλητής όλοι κάνουμε μόκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, μάλλον τους φτάνει η κολοσσιαία είδηση πως ο Άρης χρηματίστηκε από τον ΠΑΟ για να έχει αυξημένη απόδοση στο σημερινό αγώνα.

 

"Είδηση" για την οποία από το πρωί έχω ζητήσει ένα ρημάδι link αλλά...μπα.

 

δε το χα παρει χαμπαρι οτι ζητουσες λινκ γι αυτο

δεν υπαρχει ομως γιατι ηταν δημοσιευμα της εφημεριδας "φως" με βαση την οποια ο αντωνιου τα ελεγε με τον Κοντη στο ξενοδοχειο λαζαριστες. Μετα απο αυτο πληρωθηκαν τις 850.000 ευρω οι παιχτες(χρωστουμενα) :rolleyes:

αλλα ενταξει εγω ειμαι καχυποπτη οποτε μιας που το τοπικ ειναι της διαιτησιας ας μεινουμε σε αυτο

 

Λενε λοιπον ολοι οτι ευνοηθηκαμε και συμφωνω οτι μπορουσαμε να μεινουμε με 10 και να τους δωσουν πεναλντι αλλα και το γκολ που φαγαμε ηταν ακυρο οποτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε το χα παρει χαμπαρι οτι ζητουσες λινκ γι αυτο

δεν υπαρχει ομως γιατι ηταν δημοσιευμα της εφημεριδας "φως" με βαση την οποια ο αντωνιου τα ελεγε με τον Κοντη στο ξενοδοχειο λαζαριστες. Μετα απο αυτο πληρωθηκαν τις 850.000 ευρω οι παιχτες(χρωστουμενα) :rolleyes:

αλλα ενταξει εγω ειμαι καχυποπτη οποτε μιας που το τοπικ ειναι της διαιτησιας ας μεινουμε σε αυτο

 

Λενε λοιπον ολοι οτι ευνοηθηκαμε και συμφωνω οτι μπορουσαμε να μεινουμε με 10 και να τους δωσουν πεναλντι αλλα και το γκολ που φαγαμε ηταν ακυρο οποτε..

 

Mας αρκει που αναπαραγεις το Φως και τον Πρωταθλητη για να αντιληφθουμε την εγκυροτητα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε το χα παρει χαμπαρι οτι ζητουσες λινκ γι αυτο

δεν υπαρχει ομως γιατι ηταν δημοσιευμα της εφημεριδας "φως" με βαση την οποια ο αντωνιου τα ελεγε με τον Κοντη στο ξενοδοχειο λαζαριστες. Μετα απο αυτο πληρωθηκαν τις 850.000 ευρω οι παιχτες(χρωστουμενα) :rolleyes:

 

Δεν εχω καν ιδεα για τι μιλας και επειδη την συγκεκριμενη φυλλαδα την εχω ζησει λογω συγγενους αστο καλυτερα, ξερω πολυ καλα πως βγαινουν πραγματα που ειναι 100% μουφα.

 

ΑΛΛΑ, εγω σου λεω βγαινει αυριο ο Αντωνιου και λεει "Ναι ρε, ξοφλησαμε τα χρωστουμενα των παικτων", αυτο σε τι αλλαζει την εικονα του αγωνα?

Δηλαδη εσυ αυτη την στιγμη λες οτι επαιξες με εναν Αρη πληρωμενο-οχι πριμ, χρωστουμενα-και εχασες και επρεπε να τον παιξεις με τους παικτες να μην εχουν ουτε ευρω στην τραπεζα μπας και τους πεσει η ψυχολογια και χασει?

Αυτο μας λες?Οτι το αν θα κερδιζες ή εχανες εξαρτοταν απο το αν οι παικτες του Αρη ειχαν πληρωθει?

 

Μηπως θυμασαι επι Κυραστα την Παναχαικουλα που ξαφνηκα βρεθηκε να δινει μπονους 100 εκατομμυρια παλιες δραχμουλες?Ποια η Παναχαικη που δεν ειχε και κανενα βαθμολογικο ενδιαφερον.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 02:24 ----------

 

για το γκολ που ηταν αουτ και (ισως) φαουλ θα γραψετε ή μπα??

Nαι, θα σου πω εγω, απο τα ριπλευ που ειδα στο goal4replay.net(που εχει το γκολ οπως φανηκε στα πρωτα ριπλευ)

 

δεν υπαρχει αουτ, δεν υπαρχει φαουλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

[/color]

Nαι, θα σου πω εγω, απο τα ριπλευ που ειδα στο goal4replay.net(που εχει το γκολ οπως φανηκε στα πρωτα ριπλευ)

 

δεν υπαρχει αουτ, δεν υπαρχει φαουλ

 

Φάουλ δεν είναι με την καμία. Κι εγώ πάντως δεν πιστεύω ότι η μπάλα πέρασε ολόκληρη, την γραμμή.

 

Το γεγονός πάντως,ότι ο Νικοπολίδης(γνωστός για τον χαρακτήρα του, και τις εκρήξεις του) δεν διαμαρτυρήθηκε,ούτε πέταξε τα γάντια του στον επόπτη κατηγορώντας τον για δόλο! με κάνει πιο σίγουρο, ότι δεν ήταν άουτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η νοητική στέρηση πολλών οπαδών έχει φτάσει πλέον σε δυσθεώρητα ύψη.. Λες και ο Αρης δεν συμμετεχει στο πρωταθλημα, λες και οΑρης δεν θέλει τη νικη, λες και δεν ειναι πρωταθλημα 16 ομαδών αλλά όλους μας καιει τι θα κανει ο παο και ο οσφπ, λες και ο Αρης θελει κινητρο για να κατεβει για τη νικη.. Πουρες εχει γίνει το μυαλο ορισμένων απο εφημερίδες και μμε.. Δοξα και τιμή σε ανυπαρκτους "δημοσιογραφους" και λοιπους που εχουν βρει τη κοτα με τα χρυσά αυγά και πλουτιζουν εις υγειαν των κορόιδων γράφοντας είτε ότι τους κατέβει στο κεφάλι είτε ότι τους πουν οι προεδροι των ομάδων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ελεγε και στο ραδιοφωνο το πρωι, δεν πηρε λεφτα ο Αρης απο Πατερα γιατι οταν πηγε να τα ζητησει του πε ετσι και αλλιως πελατες σας ειναι γιατι να πληρωσω.

 

Btw τα tags του τοπικ ειναι θεικα.

 

Το μονο θετικο του Παμποριδη ηταν οτι κρατησε τον ρυθμο του αγωνα (ειδικα στο πρωτο ημιχρονο) και δεν σφυριζε συνεχεια. Απο ενα σημειο και μετα ομως εχασε την μπαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η νοητική στέρηση πολλών οπαδών έχει φτάσει πλέον σε δυσθεώρητα ύψη.. Λες και ο Αρης δεν συμμετεχει στο πρωταθλημα, λες και οΑρης δεν θέλει τη νικη, λες και δεν ειναι πρωταθλημα 16 ομαδών αλλά όλους μας καιει τι θα κανει ο παο και ο οσφπ, λες και ο Αρης θελει κινητρο για να κατεβει για τη νικη.. Πουρες εχει γίνει το μυαλο ορισμένων απο εφημερίδες και μμε.. Δοξα και τιμή σε ανυπαρκτους "δημοσιογραφους" και λοιπους που εχουν βρει τη κοτα με τα χρυσά αυγά και πλουτιζουν εις υγειαν των κορόιδων γράφοντας είτε ότι τους κατέβει στο κεφάλι είτε ότι τους πουν οι προεδροι των ομάδων..

 

Πεστα ρε φιλε.Ετσι ειναι στο Ελλαδισταν.Φυσικα σε αλλη χωρα ηδη ο Γκαλιτσιος με τις δηλωσεις που εκανε θα ηταν σε αιθουσα δικαστικη.Για να θυμισω ο συγκεκριμενος που το παιζει ποδοσφαιριστης αφησε να εννοηθει ξεκαθαρα και ουσιαστικα απαιτησε να εχει μειωμενη αποδοση ο Αρης εναντιον του Ολυμπιακου.

Απο εκει και περα τζαμπα χαλιεσαι και ασχολεισαι γιατι δεν προκειται να διορθωθει τιποτα σε αυτη την χωρα διοτι το μεγαλυτερο ποσοστο των πολιτων της ειναι νοητικα πιο κατω και απο τους ανθρωπους των σπηλαιων.

Εν τω μεταξυ απο το λιγο που ασχολουμαι με το ελληνικο μαιμουδοπρωταθλημα (ετσι για να παιρνω και μια καλη δοση γελιου) ειδα φετος οτι ο Αρης ειχε καλη αποδοση και με ΑΕΚ και με ΟΣΦΠ και με ΠΑΟ.

Φυσικα επειδη εγω δεν τρωω κουτοχορτο και εχω αποψη δικη μου και δεν μου επιβαλλουν αλλοι τα πιστευω τους, γνωριζω οτι ολο αυτο γινεται για εντυπωσεις και ουσια σχετικα με το ποιος απο τους δυο (ΟΣΦΠ-ΠΑΟ) ευνοειται λιγοτερο.Ειναι η κλασικη σταση του ελληνα την οποια συνανταμε σε διαφορα σταδια της Ιστοριας σε ολους τους τομεις (πολιτικη,κοινωνια,εργασια,δικαιοσυνη).Ας μην επεκταθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δήλωσε ο Γκαλίτσιος;

 

Ότι όποιος παίζει με τον Ολυμπιακό είναι πάντα λες και παίζει τελικό.

 

Δεν ξέρανε Γκαλίτσιο να σε αφήνουν να νικάς...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...