Προς το περιεχόμενο

James Bond - Die Another Day


crAss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τhn είδα εχθές σε πρεμιέρα. Μιλάμε έχει μια σκηνή στο τέλος που είναι όλα τα λεφτά για τους James Bond freaks. Κατά τα άλλα είναι μια από τια καλές ταινίες της σειράς και εκτός των άλλων για πρώτη φορά ο Bond μένει για 14 μήνες χωρίς γυναίκα!!!

 

 

crAss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

crass thn eida kai egw thn paraskeyi.

Malakia mou fanike alla ama sas aresei o James Bond einai ok.Ta gnwsta,gamaei oles tis gomenes,skotwnei olous tous kakous kai swzei ton planiti,i gnwstes pipes

Crass gia pia anaferese?tin skini me to aeroplano?MalKAIA ITAN!!!!!

I moni skini pou itan poly asteia(an kai mallon gia entypwsiaki tin pigenan) itan i skini pou ekane serfing me ena kaluma enos depozitou kai ena alexiptwto kai perase panw apo ena pallirriako kyma.

A,episis to mono pou mou arese itan oi atakes tou styl

Kakos se James Bond:Time to face destiny

James Bond se kako(prin ton riksei apo to aeroplano):Time to face gravity

Crass pws kai eisoun ekei proiniatika?dimosiografiki den itan i proboli?douleyeis se kapoio entypo?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mη γράφετε spoilers !!! Δεν είναι σωστό για τους άλλους που περιμένουν να δούν τη ταινία.

 

Η γνώμη μου για τη ταινία είναι ότι σίγουρα δεν είναι ο καλύτερη bond ταινία που όλοι λένε. Ξεφεύγει αρκετά από τα τετριμμένα films της σειράς αλλά όπως και να το κάνουμε ,το τραγούδι της Madonna δεν είναι και ότι καλύτερο για τον εκμοντερνισμό της σειράς. Περισσότερο σαν διαγώνισμο ατάκας την είδα εγώ τη ταινία. Ποιός θα πεί τη καλύτερη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν αναφέρομαι σε κάποια από αυτές τις σκηνές...

Μάλλον δεν είσαι αρκετά James Bond freak για να καταλάβεις αυτό που εννοούσα. Όλα αυτά που είπες γίνονται λίγο ή πολύ σε όλες τις ταινίες του Bond ;)

Δεν είπα τίποτα παραπάνω γιατί και εμένα δεν μου αρέσουν τα spoiler. Θα τα πούμε αναλυτικά σε λίγες ημέρες όταν θα την έχετεδει οι περισσότεροι. Όσο για την προβολή, όποιος θέλει πάντα βρίσκει τρόπο να πάει, και φυσικά δεν έχω καμία σχέση με κανένα δημοσιογραφικό έντυπο...

Και εδώ που τα λέμε ήταν η καλύτερη πρεμιέρα που έχω πάει, μεγάλο μπουφέ πριν, με παπιονάκιδες να σερβίρουν αναψυκτικά κτλ...

 

 

crAss

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρασκευή ναι

αλλά όχι στις 12:30 και στο Απόλλων

Στις 16:30 στο Όπερα 1 στην προβολή με χορηγό την vodafon...

Επιλέγουμε καλύτερα σε πια προβολή θα πάμε

:D

 

 

crAss

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...