Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημειωση:τα προιοντα που ειχαμε παραγγειλει εχουν κανει κατα καιρους την εμφανιση τους σαν διαθεσιμα αλλα καμια παραγγελια δεν προωθηθηκε

 

Παιδιά δε ξέρω κατα πόσο είναι "σωστό" να ζητάμε τα προϊόντα που είχαμε παραγγείλει. Ο γερμανός απλώς ήθελε να ξεστοκάρει συγκεκριμένους τίτλους(3-4 απο κάθε τίτλο σε όλη την Ελλάδα) και, κυρίως, να συζητιέται- διαφημιστεί. Άλλωστε ανέφερε μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων, αν θυμάμαι καλά...

Ο σκοπός είναι να φάει ένα γερό πρόστιμο, να ταρακουνηθεί και αυτός και οι υπόλοιπες "εταιρείες" που βγάζουν τέτοιου είδους προσφορές και επιτέλους να προστατευτεί ο Έλληνας καταναλωτής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

"Εξυπνε πολιτη" δεν εγραφε το ποσα κομματια ειχε αποθεμα ουτε μεχρι εξαντλησεως των αποθεματων.

Το θεμα ειναι οτι δεχονταν παραγγελιες στελνoντας και τα αναλογα email επιβεβαιωσης απο την στιγμη που δεν ειχε κομματια και η διαφημιση επαιζε στην τηλεοραση μεχρι και 4 μερες μετα απο την εξαντληση των παιχνιδιων.

Αλλωστε οι περισσοτεροι απο εμας απο την πρωτη μερα κατοχυρωσαμε τις παραγγελιες μας(την ιδια μερα της διαφημισης!) και απο εκει και περα ουτε φωνη ουτε ακροαση απο τον Γερμανο.

Η αντιμετωπιση κρισεων του ειναι απλα αθλια,σε αντιθεση με Κωτσοβολο-Electroworld αλλα και προσωπικα εμενα του Multirama που απο την στιγμη που εκαναν λαθος φροντισαν να εξυπηρετησουν ολους τους πελατες τους και μαντεψε! , τους κερδισε για πολυ καιρο....

Εκαναν πλιατσικο τα κορακια-πωλητες των Forum και πηραν οτι υπηρχε;,τα εφαγαν μεταξυ τους οι πωλητες;,ηταν επικοινωνιακο κολπο του Γερμανου;

Δεν με ενδιαφερει!

Θελω οχι μονο να φαει προστιμο που εμενα προσωπικα δεν θα μου δωσει καποια ικανοποιηση μιας και δεν θα εχω κερδος (Ακουγεται εγωιστικο το ξερω αλλα δεν θα αποτρεψει αυτες τις εταιριες να το κανουν ξανα) αλλα να παρω εγω και οσοι αλλοι εκαναν παραγγελιες τους τιτλους που δικαιουμαστε και στην τιμη που τα παραγγειλαμε.

Αλλωστε η Nortec διπλα τους ειναι.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αντιμετωπιση κρισεων του ειναι απλα αθλια,σε αντιθεση με Κωτσοβολο-Electroworld αλλα και προσωπικα εμενα του Multirama που απο την στιγμη που εκαναν λαθος φροντισαν να εξυπηρετησουν ολους τους πελατες τους και μαντεψε! , τους κερδισε για πολυ καιρο....

Εκαναν πλιατσικο τα κορακια-πωλητες των Forum και πηραν οτι υπηρχε;,τα εφαγαν μεταξυ τους οι πωλητες;,ηταν επικοινωνιακο κολπο του Γερμανου;

Δεν με ενδιαφερει!

Θελω οχι μονο να φαει προστιμο που εμενα προσωπικα δεν θα μου δωσει καποια ικανοποιηση μιας και δεν θα εχω κερδος (Ακουγεται εγωιστικο το ξερω αλλα δεν θα αποτρεψει αυτες τις εταιριες να το κανουν ξανα) αλλα να παρω εγω και οσοι αλλοι εκαναν παραγγελιες τους τιτλους που δικαιουμαστε και στην τιμη που τα παραγγειλαμε.

Αλλωστε η Nortec διπλα τους ειναι.:devil:

 

Ορισμένα άτομα δεινοπάθησαν μέχρι να πάρουν τα φλασάκια τους από kotso αν και ναι, αποδείχθηκε σπαθί.

Και γω πιστεύω σε κάθε μαγαζί τα άρπαξαν οι πωλητές. Ε, χριστούγεννα ήταν, αν όχι για τους εαυτούς τους για τα παιδιά/ανήψια/ξαδέρφια τους. Και εννοείται κίνηση εντυπωσιασμού(αν και αποδείχτηκε εις βάρος του τελικά).

 

[Βασιλάκης Καίλας Mode On]

Δυστυχώς δεν είμαστε Ελβετία και ούτε πρόκειται να γίνουμε... Αν γινόταν πραγματικοί έλεγχοι απ το κράτος τότε θα καλύπταμε τα ελλείματά μας μια χαρά από τα πρόστιμα που θα έτρωγαν οι μεγαλοκαρχαρίες. Αντ' αυτού τα πληρώνουμε όλα απ την τσέπη μας, με αυξήσεις σε φόρους και δε φτάνουν όλα αυτά, αλλά στο όνομα της κρίσης, χάνουν τη δουλειά τους χιλιάδες άνθρωποι, και ΕΝΙΣΧΥΟΝΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ τράπεζες/μεγάλες επιχειρήσεις μη τυχόν και χάσουν τα μπόνους τα golden boys.

Το κράτος λοιπόν, που ενίσχυσε το γερμανό και τον κάθε γερμανό, λές μετά να του τα ζητήσει πίσω με την ταμπέλα πρόστιμο?

Προσωπικά πιστεύω ότι ούτε θα φάει πρόστιμο ούτε θα πάρουμε τις παραγγελίες μας.

[Offtopic]

Λυπάμαι για την κατάντια της χώρας μας. Απορώ οι καημένοι οι τουρίστες πως έρχονται και ξαναέρχονται και μας ρίχνουν τα λεφτά τους μετά από όσα τραβάνε στις διακοπές τους. Θες συγκοινωνίες, θες υπηρεσίες, θες αισχροκέρδια... Το μόνο που έχουμε είναι μια αρχαία ιστορία, ήλιο και θάλασσα, τα έχουμε καταξευτηλήσει και υπερεκμεταλλευτεί με το χειρότερο τρόπο. Σε λίγα χρόνια να μην απορήσουμε γιατί δεν έχουμε πια τουρίστες, να μην απορήσουμε γιατί δεν έχουμε πια δουλειές(όχι ότι τώρα έχουμε πολλές), να μην απορήσουμε γιατί δεν έχουμε πια Έλληνες... Περιμένω την ώρα και τη στιγμή να πάρω πτυχίο και να σηκωθώ και να φύγω από αυτόν τον τόπο που είναι βουτηγμένος στη μίζα και στη λαμογιά. Και δεν είμαι μόνο εγώ αλλά και το μεγαλύτερο κομμάτι της νεοελληνικής γενιάς.

[/Offtopic]

[/Βασιλάκης Καίλας Mode Off]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ ρε Βασιλακη καλα τα λες εχεις δικιο σε νιωθω σε καταλαβαινω ψηφισε με και ολα θα ειναι καλα και ροδινα.....

 

 

Πεσε τωρα και γυαλισε μου τα παπουτσια τσαμπα γιατι κανεις μαυρη εργασια και θα φωναξω τους Πολιτσιμανους την Γενικη Γραμματεια Καταναλωτη και το Ινκα να σε μπουζουριασουν! :-D

 

 

Απο τετοια παραδειγματα και αντιμετωπισεις αλλο τιποτα και βαθια μεσα μου ξερω τι θα παρω απο αυτη την ιστορια (censored) αλλα μιας και τελειωσα την εξεταστικη ας το κυνηγησω λιγο παραπανω.

Στα Multirama με το Gps Logger δικαιωθηκα και πραγματικα δεν το πιστευα...

Τα παιδια στον Κωτσο το ιδιο..

Το Πλαισιο στις 150 λαμογιες εστω την μια με κατι καρτες γραφικων και αυτο εκανε ενα βημα

Ο Γερμανος οχι απλα δεν θα δει € cent απο εμενα αλλα οπου σταθω και οπου βρεθω θα τον κραζω.

Μικρο το κακο σε σχεση με τα αυξημενα πελατολόγια που παρουσιασε αλλα θα παιρνω και εγω λιγο λιγο την ικανοποιηση μου.

Περιμενουμε την Δωρα τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα να επισημανω οτι sotosgl ειμαι μαζι σου.θα το κυνηγησω και εγω μεχρι τελους.

ο κωτσοβολος ονττως με την τελευταια ιστορια με τα φλασακια αποδειχθηκε σωστός,ενδιαφερθηκε ρε αδερφέ.πηρε τους πάντες και τους εξηγησε δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα και προτεινε τουλαχιστον κατι ως προς αντικατασταση.

ο γερμανος μονο ανεκδιηγητος μπορει να χαρακτηηριστει με το πλιατσικο με τα παιχνιδια.

και τωρα αρχιζω και εκνευριζομαι σιγα σιγα και με την ΓΓ Καταναλωτή/

δηλαδη,καναμε 20-30 ατομα καταγγελία,που δεν τον λες και μικρο αριθμό ατομων.και αποδεικυεται οτι ο γερμανος και ο καθε ειδους γερμανος γραφει στα @# την ΓΓ καταναλωτη και αλωνιζει σε τουτη την χωρα..

αυριο θα παρω ξανα ενα τηλεφωνακι την Δωρα.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορισμένα άτομα δεινοπάθησαν μέχρι να πάρουν τα φλασάκια τους από kotso αν και ναι, αποδείχθηκε σπαθί.

Και γω πιστεύω σε κάθε μαγαζί τα άρπαξαν οι πωλητές. Ε, χριστούγεννα ήταν, αν όχι για τους εαυτούς τους για τα παιδιά/ανήψια/ξαδέρφια τους. Και εννοείται κίνηση εντυπωσιασμού(αν και αποδείχτηκε εις βάρος του τελικά).

 

[Βασιλάκης Καίλας Mode On]

Δυστυχώς δεν είμαστε Ελβετία και ούτε πρόκειται να γίνουμε... Αν γινόταν πραγματικοί έλεγχοι απ το κράτος τότε θα καλύπταμε τα ελλείματά μας μια χαρά από τα πρόστιμα που θα έτρωγαν οι μεγαλοκαρχαρίες. Αντ' αυτού τα πληρώνουμε όλα απ την τσέπη μας, με αυξήσεις σε φόρους και δε φτάνουν όλα αυτά, αλλά στο όνομα της κρίσης, χάνουν τη δουλειά τους χιλιάδες άνθρωποι, και ΕΝΙΣΧΥΟΝΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ τράπεζες/μεγάλες επιχειρήσεις μη τυχόν και χάσουν τα μπόνους τα golden boys.

Το κράτος λοιπόν, που ενίσχυσε το γερμανό και τον κάθε γερμανό, λές μετά να του τα ζητήσει πίσω με την ταμπέλα πρόστιμο?

Προσωπικά πιστεύω ότι ούτε θα φάει πρόστιμο ούτε θα πάρουμε τις παραγγελίες μας.

[Offtopic]

Λυπάμαι για την κατάντια της χώρας μας. Απορώ οι καημένοι οι τουρίστες πως έρχονται και ξαναέρχονται και μας ρίχνουν τα λεφτά τους μετά από όσα τραβάνε στις διακοπές τους. Θες συγκοινωνίες, θες υπηρεσίες, θες αισχροκέρδια... Το μόνο που έχουμε είναι μια αρχαία ιστορία, ήλιο και θάλασσα, τα έχουμε καταξευτηλήσει και υπερεκμεταλλευτεί με το χειρότερο τρόπο. Σε λίγα χρόνια να μην απορήσουμε γιατί δεν έχουμε πια τουρίστες, να μην απορήσουμε γιατί δεν έχουμε πια δουλειές(όχι ότι τώρα έχουμε πολλές), να μην απορήσουμε γιατί δεν έχουμε πια Έλληνες... Περιμένω την ώρα και τη στιγμή να πάρω πτυχίο και να σηκωθώ και να φύγω από αυτόν τον τόπο που είναι βουτηγμένος στη μίζα και στη λαμογιά. Και δεν είμαι μόνο εγώ αλλά και το μεγαλύτερο κομμάτι της νεοελληνικής γενιάς.

[/Offtopic]

[/Βασιλάκης Καίλας Mode Off]

 

Συμφωνώ απόλυτα

 

---------- Προσθήκη στις 22:16 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:15 ----------

 

Αχ ρε Βασιλακη καλα τα λες εχεις δικιο σε νιωθω σε καταλαβαινω ψηφισε με και ολα θα ειναι καλα και ροδινα.....

 

 

Πεσε τωρα και γυαλισε μου τα παπουτσια τσαμπα γιατι κανεις μαυρη εργασια και θα φωναξω τους Πολιτσιμανους την Γενικη Γραμματεια Καταναλωτη και το Ινκα να σε μπουζουριασουν! :-D

 

 

Απο τετοια παραδειγματα και αντιμετωπισεις αλλο τιποτα και βαθια μεσα μου ξερω τι θα παρω απο αυτη την ιστορια (censored) αλλα μιας και τελειωσα την εξεταστικη ας το κυνηγησω λιγο παραπανω.

Στα Multirama με το Gps Logger δικαιωθηκα και πραγματικα δεν το πιστευα...

Τα παιδια στον Κωτσο το ιδιο..

Το Πλαισιο στις 150 λαμογιες εστω την μια με κατι καρτες γραφικων και αυτο εκανε ενα βημα

Ο Γερμανος οχι απλα δεν θα δει € cent απο εμενα αλλα οπου σταθω και οπου βρεθω θα τον κραζω.

Μικρο το κακο σε σχεση με τα αυξημενα πελατολόγια που παρουσιασε αλλα θα παιρνω και εγω λιγο λιγο την ικανοποιηση μου.

Περιμενουμε την Δωρα τωρα..

 

Συμφωνώ απόλυτα

 

---------- Προσθήκη στις 22:16 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:16 ----------

 

απλα να επισημανω οτι sotosgl ειμαι μαζι σου.θα το κυνηγησω και εγω μεχρι τελους.

ο κωτσοβολος ονττως με την τελευταια ιστορια με τα φλασακια αποδειχθηκε σωστός,ενδιαφερθηκε ρε αδερφέ.πηρε τους πάντες και τους εξηγησε δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα και προτεινε τουλαχιστον κατι ως προς αντικατασταση.

ο γερμανος μονο ανεκδιηγητος μπορει να χαρακτηηριστει με το πλιατσικο με τα παιχνιδια.

και τωρα αρχιζω και εκνευριζομαι σιγα σιγα και με την ΓΓ Καταναλωτή/

δηλαδη,καναμε 20-30 ατομα καταγγελία,που δεν τον λες και μικρο αριθμό ατομων.και αποδεικυεται οτι ο γερμανος και ο καθε ειδους γερμανος γραφει στα @# την ΓΓ καταναλωτη και αλωνιζει σε τουτη την χωρα..

αυριο θα παρω ξανα ενα τηλεφωνακι την Δωρα.:devil:

 

Συμφωνώ απόλυτα

 

Η ουσία είναι να κυνηγάμε το δίκαιο παντού και πάντα και ας γινόμαστε ''γραφικοί'' αλλιώς δεν προκειται να αλλάξει τίποτα και πουθενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυριο θα παρω ξανα ενα τηλεφωνακι την Δωρα.:devil:

Aδερφε αυριο η Δωρα θα τρωει τα χταποδακια της και την ταραμοσαλατα της με κανεναν διευθυντη του Γερμανου και θα γελανε με τα posts μας!:mad:

Απο Τριτη τωρα...

 

---------- Προσθήκη στις 01:17 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:05 ----------

 

Η ουσία είναι να κυνηγάμε το δίκαιο παντού και πάντα και ας γινόμαστε ''γραφικοί'' αλλιώς δεν προκειται να αλλάξει τίποτα και πουθενά.

Ας μας χαρακτηρισουν γραφικους,γυφτους(No offence),πριξ@ρχιδες και οτι αλλο θελουν βαρεθηκα να σκυβω το κεφαλι και να ακουω τις ηλιθιες πραγματικα δικαιολογιες ενος διευθυντη ή ενος υπαλληλου για την μ@λ@κια που αυτοι εκαναν στο τελος να εισπρατω ενα δυστυχως δεν μπορουμε να κανουμε κατι,να πλακωνω στον ξυλο πωλητη επειδη ειχε δουλεια τον χωρισε γκομενα και μου μιλησε σαν σκουπιδι,να ακυρωνονται βροχη οι online ή τηλεφωνικες παραγγελιες μου λογω κακου προγραμματισμου παραγγελιων κλπ κλπ.

Α ρε Τσιλιμιδη που εισαι;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσόβολος ήταν πολύ σωστός και με την προσφορά με τους δίσκους (WD 500GB 39.99€), και επειδή του είχαν τελειώσει οι WD Element ενημέρωσε τηλεφωνικά και έστειλε τους WD Essensial.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσόβολος ήταν πολύ σωστός και με την προσφορά με τους δίσκους (WD 500GB 39.99€), και επειδή του είχαν τελειώσει οι WD Element ενημέρωσε τηλεφωνικά και έστειλε τους WD Essensial.

Σοβαρααααα ?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?! :shock:

Post count vs all.

Διαβασε και τα προηγουμενα posts δεν ειναι κακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν μπορώ να διαβάσω όλα τα προηγούμενα και επειδή και εγώ είχα κάνει παραγγελία για μερικούς τίτλους -αλλά για πλάκα περισσότερο, σας θυμίζω ότι και η αγαπητή κυρία Δώρα έχει προιστάμενο τον οποίο μπορείτε να αναζητήσετε.

Είχα στείλει ένα μειλ αρχικά μαζί με όλους σας (είμαι στην κατηγορία που δεν με πήραν καν τηλέφωνο) αλλά δεν έχω διάθεση να το συνεχίσω. Απλά πήρα την προσωπική μου απόφαση να μην τους δώσω ποτέ ούτε λεπτό. Μποικοτάζ λοιπόν, η μοναδική δύναμη του καταναλωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μποικοτάζ λοιπόν, η μοναδική δύναμη του καταναλωτή.

 

Συμφωνω μαζι σου φιλε, το μονο που τους ποναει ειναι το μποϋκοταζ. Οπως στα εργασιακα θα τους πονουσε μια γενικευμενη απεργια ημερων.

Ομως, επειδη ζουμε στη χωρα της λαμογιας, με την πρωτη μερα μποϋκοταζ, θα βγαζαν μια προσφορα, και οι κουτοπονηροι καταναλωτες θα κοιτουσαν να αρπαξουν, οποτε θα το εσπαζαν.

Ετσι δεν εγινε και με κατι γραφικες κινησεις του στυλ "μποϋκοταζ στα σουπερ μαρκετ" και την προηγουμενη μερα ειχαν παει ολοι και τα'χαν αδειασει μην τους λειψει κατι για μια φορα?

 

Τελος παντων, οποιος εχει το χρονο, ας παρει στον προϊσταμενο αυτης της Δωρας πως διαολο τη λενε, ετσι για να δουμε ρε παιδι μου ως που φτανει (φυσικα οχι στη δικαιωση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοηθειστε ολοι να κλεισει ο Γερμανος

πειτε σε ξαδερφια/θειες/παππουδες/γιαγιαδες/αδερφια/πνευματικα αδερφια/εξαρχιστίας/μανες/πατεραδες/θειους/γατες και σκύλους μακρια απο Γερμανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω μαζι σου φιλε, το μονο που τους ποναει ειναι το μποϋκοταζ. Οπως στα εργασιακα θα τους πονουσε μια γενικευμενη απεργια ημερων.

Ομως, επειδη ζουμε στη χωρα της λαμογιας, με την πρωτη μερα μποϋκοταζ, θα βγαζαν μια προσφορα, και οι κουτοπονηροι καταναλωτες θα κοιτουσαν να αρπαξουν, οποτε θα το εσπαζαν.

Ετσι δεν εγινε και με κατι γραφικες κινησεις του στυλ "μποϋκοταζ στα σουπερ μαρκετ" και την προηγουμενη μερα ειχαν παει ολοι και τα'χαν αδειασει μην τους λειψει κατι για μια φορα?

 

Τελος παντων, οποιος εχει το χρονο, ας παρει στον προϊσταμενο αυτης της Δωρας πως διαολο τη λενε, ετσι για να δουμε ρε παιδι μου ως που φτανει (φυσικα οχι στη δικαιωση).

 

Άλλο να αγοράσεις την προσφορά τους από την οποία φυσικά συνήθως έχουν ελάχιστο ως και καθόλου κέρδος και άλλοι να ψωνίζεις απο αυτούς.

 

Ας αποκτήσει το όνομα του πιο αναξιόπιστου καταστήματος και εμένα μου αρκεί... μονο μιας χάσαν το ανελαστικό κομμάτι ζήτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν ξεκινησε η υποθεση με τις καταγγελίες ημουν ιδιαιτερα αισιοδοξος.

βλεποντας πολλους δυσαρεστημενους πελατες του γερμανού λεω θα γινουν και οι αναλογες καταγγελίες και θα επιβληθει δικαιοσυνη,ηθελα να πιστευω οτι λειτουργουν καποιες αρχες στην ελλαδα και ότι τα καταστηματα καποια στιγμή θα χρειαστει να "δινουν αναφορά" στην οποιαδηποτε ΓΓ Καταναλωτή.

Μετά το δευτερο τηλεφωνο στην Κυρια Τζοβαριδη ακρη δεν βγηκε.

Αυτα που κρατησα,οι προισταμενοι της ερευνουν την υποθεση αυτή την στιγμή (εδω καταλαβα οτι με κοροιδευουν:P)

Επισης της λες γιατι καθυστερει η διαδικασία τοσο καιρό και μου λεει "ελειπα και εγώ καποιες μερες",εξαρτιομαστε δηλαδη αν η Δωρα θα είναι στο γραφείο της και θα κινεί τα νήματα

Αναφερω εφοσον έχει περασει τόσος καιρός ο Γερμανός εχει ξεχασει πια την υποθεση και δεν σας υπολογιζει.

Μου λεει θα προχωρησουνε σε προσκληση υποβολης υπομνηματος (γουατδαφα) στο οποιο υποχρεουται να απαντησει (εντος 8 ημερων φυσικά,δινουμε και ανθρωπινα περιθωρια στους "αχαρακτηριστους') γιατι αλλιως θα ναι σαν να αποδεχεται την καταγγελία.

 

Βγαλτε συμπερασματα.Ενα τηλεφωνο ακομα θα το κανω μετα απο μια βδομαδα.θα ξεσπασω θα μιλησω και με προισταμενους,χωρίς να με ενδιαφερει αν (μι σκεπτονται:P) και τετοια./

Αλλα η αληθεια είναι οτι ο Γερμανός εχει γραψει την υποθεση τουτη,ουτε αυτός δεν θυμαται που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προισταμενοι της ερευνουν την υποθεση

Xαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχα ρε τι λενε ρε;

Χαχαχαχα

Επισης της λες γιατι καθυστερει η διαδικασία τοσο καιρό και μου λεει "ελειπα και εγώ καποιες μερες"

Ελειπες Δωριτσα;:whistle:

Στα @@ μας

Οταν ελεγα εγω για χταποδακια και ταραμοσαλατες με τον διευθυντη του Γερμανου...

 

Μου λεει θα προχωρησουνε σε προσκληση υποβολης υπομνηματος (γουατδαφα)

Και σε εξεκιουτιβ μαδαφακινγκ μεμο ντεποζιτ ρικουεστ οβερ δε νετ ορ μπαι φαξ ορ μπαι κουριερ θρου αντβανσντ κομιουνικατιον προτοκολς προβαιντεντ μπαι Δωρα.

Ρε λολ!

Αλλα η αληθεια είναι οτι ο Γερμανός εχει γραψει την υποθεση τουτη,ουτε αυτός δεν θυμαται που.

Θυμαμαι εγω αν θες στο στελνω και σε Pm (Αν εισαι ανω των 18-Eιναι Shocking:devil:)

 

Πλακα πλακα την πρωτη φορα που πηρα τηλεφωνο το σηκωσες ενας χλεχλες του λεω:Μου εστειλε email η Δωρα για μια καταγγελια και ρωταει ποια εταιρια εκπροσωπουσα....

Επρεπε να το τραβηξω λιγο εκει να της εταζα και κανενα 1000ρικο για να το βουλωσει να δουμε τι θα μου ελεγε.

Τοσο απλα ειναι τα πραγματα ενα τηλεφωνακι και λυνεται η παρεξηγηση ουτε απαντηση σε επισημα χαρτια ουτε βλακειες.

Τωρα απλα περιμενουμε ή παιρνουμε την Δωρα και αρχιζουμε τα :X:X:X

 

Α και μη ξεχνιωμαστε...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...