Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές φορές δε μπορώ να καταλάβω τη συμπεριφορά κάποιων. Την καταγγελία την κάνατε. Δώστε τους λίγο χρόνο να δείτε που θα καταλήξουν. Καλώς ή κακώς ο επίσημος τρόπος έχει και τα κωλύματα του και τις καθυστερήσεις του. Είναι υποχρεωμένοι όμως να δώσουν μια απάντηση.

 

Μερικά posts μόνο ανωριμότητα και έλλειψη σεβασμού δείχνουν από μέρος μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δώστε τους λίγο χρόνο να δείτε που θα καταλήξουν.

 

Define σε παρακαλω τον λιγο χρονο...

 

Αν διαβαζες τα προηγουμενα posts αναλυτικα θα εβλεπες οτι οχι μονο ολη αυτη η κατασταση εχει παρατραβηξει αλλα και ποσο.

 

 

 

 

Μερικά posts μόνο ανωριμότητα και έλλειψη σεβασμού δείχνουν από μέρος μας.

Σεβασμο;!:shock:

Σε ποιον;Σε αυτους που δεν σεβονται πρωτα εμας;

 

Aσε μας ρε Παπια δασκαλε,ηθικο στοιχειο του Forum.:P

Εχεις να προσφερεις κατι στο θεμα;

Eκανες παραγγελια και εσυ ή κανεις τον συνογορο του διαβολου απο hobby;

Και επειδη ξερω οτι εχω ξεφυγει προ πολλου σε αυτο το θεμα και σε μενα πηγαινε το σχολιο μιλα στα ισα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές φορές δε μπορώ να καταλάβω τη συμπεριφορά κάποιων. Την καταγγελία την κάνατε. Δώστε τους λίγο χρόνο να δείτε που θα καταλήξουν. Καλώς ή κακώς ο επίσημος τρόπος έχει και τα κωλύματα του και τις καθυστερήσεις του. Είναι υποχρεωμένοι όμως να δώσουν μια απάντηση.

 

Μερικά posts μόνο ανωριμότητα και έλλειψη σεβασμού δείχνουν από μέρος μας.

 

Συμφωνω απολυτα με τον παπια παραπανω.

Καλως η κακως ειναι μια δημοσια υπηρεσια και ΠΡΕΠΕΙ να κινηθει βαση συγκεκριμενων διαδικασιων. Δεν ειναι ο τραμπουκος της γειτονιας να καλεσει στο τηλεφωνο και να πει "Τι θα γινει ρε Γερμανε; Θα μου στειλεις αυτην την απαντηση;"

Τα σχολια με τα χταποδακια ειναι ανωριμα.

Καλεσα σημερα και μου ειπαν οτι παντα απαντανε σε επωνυμες καταγγελιες. Ο συνηθισμενος χρονος απαντησης ειναι 20-30 ημερες (δεν θυμαμαι εαν αναφερθηκε ο υπαλληλος σε εργασιμες η ημερολογιακες).

ΑΣ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΣ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΟΥΜΕ.

 

ΥΓ εχω κανει και εγω καταγγελια και δεν θελω να παρω κανενα παιχνιδι. Εκανα και αλλη μια σημερα για τον Κολομβουνη που δινει οτι τιμες του ερθουν σαν αρχικες τιμες για να εμφανισει μεγαλη μειωση τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το μακροσκελες post αλλα ειναι μερικα πραγματα που πρεπει να υποθουν

 

 

Αν δεν μπορειτε να ξεχωρισετε την πλακα,απο το σοβαρο προβλημα σας.

 

Αλλωστε αρκετα posts πριν ειχα την αυτογνωσια και ειπα οτι απο εκεινο το σημειο και περα θα φτασω στα ακρα

 

Τωρα αν θελει ενα Παπιας (που δεν εχει σχεση με το θεμα) και ενα Ορκ να βγαλουν τα απωθημενα τους εδω μεσα και να το παιξουν προστατες της Δωρας,της ΓΓΚ,της Ελλαδος και των δημοσιων υπηρεσιων μιας και ειναι ωριμοι και εμεις ανωριμα παιδακια ok,παω πασο μην μου την λετε αλλο πληγωνομαι :fear:

 

Ας σταθουμε ομως στα γεγονοτα και να αφησουμε στην ακρη το αν εκαναν ή θα κανουν σωστα την δουλεια τους

 

Αν(Αυτοαναιρουμαι αλλα ειναι για καλο σκοπο) δεν επαιρνα εγω ή ο Censored τηλεφωνο και ζητουσαμε να μας ενημερωσουν για την πορεια της καταγγελιας θα εστελναν email εστω και για να μας πουν :περιμενετε μεχρι να εχουμε νεοτερα;

 

Πριν απαντησεις σκεψου οτι σχεδον 1 μηνα δεν ειχαμε καμια επικοινωνια και μολις στειλαμε emails και πηραμε τηλεφωνα ηρθε το email.

 

Πιστευεις οτι η πιεση μας δεν φερνει αποτελεσματα;

Οτι απλα φωναζουμε ετσι επειδη ψαχνουμε προσοχη;

 

Απλα απο τα 20 πες ατομα που ξεκινησαμε εδω μεσα με την καταγγελια ζητημα ειναι αν τα 5 ειναι ενεργα και αν πουμε αφηστε τους στην ηρεμια τους να κανουν την δουλεια τους με το πασο τους θα ξεχνιοταν το θεμα οπως και εσβησε καποια στιγμη.

 

Η προθεσμια που ειχε δωσει στον Γερμανο περασε και αποτελεσμα δεν ειχαμε..

Βασικες απορειες που ειχαμε δεν μπηκαν στο κοπο να μας τις απαντησουν.

 

Βαλε και το γεγονος οτι ελειπε η Δωρα καποια στιγμη ενισχυουν τα λεγομενα μου.

 

Επειδη σε αλλες περιπτωσεις που το κυνηγησα βγηκα δικαιωμενος ασχετα αν δεν επελεξα την οδο της Γενικης Γραμματειας Καταναλωτη δεν σκοπευω να το αφησω στην μοιρα του.

 

Δυστηχως φιλε μου κριθηκαν και κρινονται για τις πραξεις τους μεχρι αυτη την στιγμη που χωρις πιεση θα μας ειχαν γραμμενους.

 

Η υπομονη εχει και τα ορια της και αν σε 40 ημερες δεν ειδαμε κατι ουσιαστικο δεν θα περιμενουμε 80.

 

Εγω θα συνεχισω στο ιδιο υφος και μακαρι να ειμαι ο πρωτος που θα παραδεχτει το λαθος του και θα παρω προσωπικα την Δωρα και θα της ζητησω συγνωμη που αμφεβαλα για την χρησιμοτητα της ΓΓΚ αν εχουμε καποιο ουσιαστικο κερδος απο ολη αυτη την περιπτωση.

Αλλα εως τοτε ας μεινω γκρινιαρης και ερηστικος για το ολο θεμα.

 

Btw σε 20 με 30 ημερολογιακες μερες σου ειπαν και αυτο προυποθετει να εχει απαντησει πρωτα ο "κατηγορουμενος" ωστε να ληξει το θεμα.

 

Δεν θελω να δυναμιτισω αλλο το κλιμα αλλα καλο θα ηταν απο την στιγμη που δεν θιγει εσας προσωπικα το θεμα ή ενας χαρακτηρισμος μην το κανετε για καποιο αλλο μελος αν θελετε στειλτε μου pm και θα σας απαντησω αναλογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 Sotosgl μηδενική ανοχή, δεν τους χρωστάει τίποτα στο κάτω κάτω.

 

+1 Sotosgl και απο εμένα. Βαρέθηκα να ακούω για το πόσο κουράζονται κάποιοι που κάθονται και πως άνθρωποι είμαστε λάθοι κάνουμε. Μόνο στην Ελλάδα υπάρχουν ακόμη άνθρωποι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στα παιδια που δεν το εχουν αφησει κατω και συνεχιζουν!

Δυστηχως εγω ειμαι σε περιοδο εξεταστικης και το μονο σαν ελαχιστο που μπορουσα να κανω ηταν 2 καταγγελιες(ανωνυμες, ισως κανω και επωνυμη σε λιγες μερες)με ενα φιλο μου και απλα ειχα μια επιβεβαιωση του email.

Επιτελους πρεπει να καταλαβουν οι εταιριες πωλησης τεχνολογιας ειτε ειναι e-shop ειτε Γερμανος ειτε οποιαδηποτε αλλη οτι και υπομονη σε πολλα ζητηματα εχουν και τα ορια της και δεν μπορουν να κανουν οτι θελουν ασυστολα χωρις κανεναν ελεγχο και επιπτωσεις...

 

Μηδενικη ανοχη κατα την αποψη μου, ειδατε καποιο τετοιον κερδοφορο οργανισμο ειτε ειναι αλυσιδα καταστηματων ειτε τραπεζα...κλπ οταν ζητανε απο εμας πραγματα δειχνουν ανοχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηδενικη ανοχη κατα την αποψη μου, ειδατε καποιο τετοιον κερδοφορο οργανισμο ειτε ειναι αλυσιδα καταστηματων ειτε τραπεζα...κλπ οταν ζητανε απο εμας πραγματα δειχνουν ανοχη?

 

Eτσι ειναι παιδια. Μπραβο λοιπον στον soto και σε οσους συνεχιζουν να τους "ενοχλουν".

Λυπαμαι που λογω πολυ σοβαρου προβληματος υγειας κοντινου μου προσωπου δεν εχω μυαλο για τηλεφωνα και αλλα αγχη. Τη γνωμη μου λεω εδω μεσα και εξοργιζομαι οταν βλεπω συνηγορους του δημοσιου να μας μιλανε για υπομονη.

Φαινεται τελικα πως σε καποιους, το παραμυθακι που'χει στησει το κρατος περι διαφανειας, προστασιας πολιτη, καταναλωτη, εργαζομενου κλπ, πουλαει μια χαρα.

Ε λοιπον σε εμας δεν πουλαει. Αν τα παιδια δεν ειχαν παρει τηλεφωνο, ουτε email θα ειχαμε ουτε τιποτα! Α και που'σαι σοτο? Αν τελικα δικαιωθεις εσυ και ολοι μας, ΜΗΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙΣ να ζητησεις συγγνωμη. Το αυτονοητο ειναι αυτο που υποτιθεται οτι πρεπει να κανουν . Εσυ κι εγω και ολοι μας τους πληρωνουμε. Θα κλεισω με ενα συνθηματακι που ειδα σε εναν τοιχο, και το αφιερωνω στους συνηγορους του Δημοσιου και τους "αντικειμενικους" πολιτες.

 

"Οι νόμοι ειναι σαν τα φίδια : δαγκωνουν μόνο τους ξυπόλητους...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Greenday ελπιζω ολα να πανε καλα με την υγεια του συγγενικου σου προσωπου..

 

Τωρα για αυτους που καθονται και πετανε τα - σε ατομα και posts μονο και μονο επειδη συμφωνουν με τα αυτονοητα ή με την αποψη μου γενικοτερα πηρατε τις απαντησεις σας.

Ως πιο ωριμοι δεν θα επρεπε να ειχαν σβηστει τα posts σας απο τους mods.

Τεσπα αναμενουμε κυριοι για να δουμε τι θα γινει τελικα.

Μαλλον το βιντεο του Τσιλιμιδη εξησε πληγες σε καποιους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να καταλαβω, τωρα μας κανατε παρατηρηση εσεις οι δυο στον παπια και σε εμενα; Το ενδιαφερον σας τελειωνει μεχρι να γραψετε το ποστ, κανεις δεν περνει τηλεφωνο να πιεσει.

Ετσι νομιζετε πρεπει να ειναι ο τροπος αντιμετωπισης των προβληματων σε ενα πολιτισμενο κρατος, να επικροτουμε ποστ σαν το παρακατω; Ετσι θα μας παρουν στα σοβαρα;

 

Ελειπες Δωριτσα;

Στα @@ μας

Οταν ελεγα εγω για χταποδακια και ταραμοσαλατες με τον διευθυντη του Γερμανου...

Και σε εξεκιουτιβ μαδαφακινγκ μεμο ντεποζιτ ρικουεστ οβερ δε νετ ορ μπαι φαξ ορ μπαι κουριερ θρου αντβανσντ κομιουνικατιον προτοκολς προβαιντεντ μπαι Δωρα.

Ρε λολ!

 

Η αποψη μου ειναι πολυ συγκεκριμενη. Αυτες οι διαδικασιες ειναι χρονοβορες, οχι μονο στην Ελλαδα αλλα σε ολο τον κοσμο. Ειναι το κρατος απεναντι σε μια εταιρια, δεν μπορουν και δεν πρεπει να ξεφυγουν απο την διαδικασια ουτε για αστειο. Θα συνεχισω να καλω τηλεφωνικα για να μαθω τις εξελιξεις. Δυο λεπτα δουλεια ειναι, οτιδηποτε αλλο ειναι φτηνη δικαιολογια, ενα ποστ θελει περισσοτερο χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xpapias comments
Μερικές φορές δε μπορώ να καταλάβω τη συμπεριφορά κάποιων. Την καταγγελία την κάνατε. Δώστε τους λίγο χρόνο να δείτε που θα καταλήξουν. Καλώς ή κακώς ο επίσημος τρόπος έχει και τα κωλύματα του και τις καθυστερήσεις του.

ΔΕΝ νομίζω ότι δεν έχουμε δώσει χρόνο σε αυτή την υποθεση.το τοπικ αυτό δημιουργηθηκε στι 3-4 Ιανουαρίου και σημερα έχουμε 17 Φλεβάρη και αν δεν είχαμε επικοινωνήσει με την ΓΓ Καταναλωτή τοτε το μονο που θα χαμε πάρει θα ηταν μια επιβεββαιωτική απαντηση για την καταγγελία και την κοινοποιηση του εγγράφου που αποσταλθηκε στον Γερμανό.

Είναι υποχρεωμένοι όμως να δώσουν μια απάντηση.

Αυτή την απαντηση αν την δω θα γουσταρω πολύ.εγώ εκει είναι που τρελαινομαι,ακόμη και μόνο στην ιδέα ότι ο Γερμανός δεν φοβαται καμια ΓΓ.

Μερικά posts μόνο ανωριμότητα και έλλειψη σεβασμού δείχνουν από μέρος μας.

 

Θεωρώ ότι ούτε εγώ ούτε ο Sotos δειξαμε κάποια ανευθυνοτητα.εγώ προσωπικά στο τελευταιο μου ποστ ειπα την κατασταση όπως έχει και ο sotos δικαιολογημενα σε καποιες στιγμές μπορει να εκανε πλακα,δεν μου χει δώσει τουλαχιστον το δικαιωμα να μην τον παίρνω σοβαρά/

 

 

orck comments
Συμφωνω απολυτα με τον παπια παραπανω.

Καλως η κακως ειναι μια δημοσια υπηρεσια και ΠΡΕΠΕΙ να κινηθει βαση συγκεκριμενων διαδικασιων. Δεν ειναι ο τραμπουκος της γειτονιας να καλεσει στο τηλεφωνο και να πει "Τι θα γινει ρε Γερμανε; Θα μου στειλεις αυτην την απαντηση;"

 

ενταξει αποδεκτό,είναι μια δημοσια υπηρρεσία,μια ερωτηση απλά:Δεν θα επρεπε να μας ενημερωσουν ότι ο Γερμανός δεν απαντησε στην καταγγελία μεσα στο χονικό περιθοριο των 10 ημερων,αλλα θα επρεπε να παρουμε τηλεφωνο εμείς για να ενημερωθούμε?Θεωρω υποχρεωση του οποιοδηποτε υπευθυνου εκει περα να μας ενημερωνει.Δεν θέλω να το παιξουν τραμπούκοι στον Γερμανό ούτε προσδοκώ στο να κινηθούν οι διαδικασιες με ταχυτητες φωτός.

 

Τα σχολια με τα χταποδακια ειναι ανωριμα.

Δεν θα τα χαρακτηριζα ανωριμα,κυμαινονταν σε ενα κλισμα αστεισμού.

αλλα εγώ θα σου πω το αλλο.ρωτάω γιατί αργει τόσο η διαδικασία και η απαντηση που παιρνω είναι : "ε,ελειπα και εγω μερικές μερες"

Σορρυ κιολας αλλα η απαντηση που πηρα δεν με ικανοποιεί,για να μην πω μου φαίνεται αστεία..Δηλαδή υπηρξε καθυστερηση επειδη ελειπε ενας από τους υπευθυνους εκει μέσα?δεν ριχνω το βαρος στην κυρια Τζοβαρίδη (ανθρωπος είναι και αυτή) αλλα δηλαδη δεν μπορουσαν να θεσουν καποιον αλλο υπευθυνο οσο ελειπε για παραδειγμα?

επισης αυτό που ακουσα ότι οι προισταμενοι της το ερευνουν,ε και αυτη η απαντηση σηκωνει σχολια.εδώ και 7 μερες,το ερευνούν.τι ακριβώς?ααφού λογικά υπαρχει κάποια στανταρ ακολουθια βηματων σε τέτοιες περιπτώσεις.

Καλεσα σημερα και μου ειπαν οτι παντα απαντανε σε επωνυμες καταγγελιες. Ο συνηθισμενος χρονος απαντησης ειναι 20-30 ημερες (δεν θυμαμαι εαν αναφερθηκε ο υπαλληλος σε εργασιμες η ημερολογιακες).

ΑΣ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΣ ΤΟΥΣ ΚΡΙΝΟΥΜΕ.

Εδώ να πω ότι τα πρωτα που σου ειπαν εμενα δεν μου τα επισημανε κανενας.οσο για το αλλο,ναι συμφωνώ να τους δώσουμε χρόνο,αλλα γενικά δεν θεωρώ ότι αποδειχθηκε κακό να τους δειχνουμε ανα τακτα χρονικα διαστηματα ότι "Ε,ειμαστε και εμείς εδώ,καναμε μια καταγγελία,ημασταν 20-25 ατομα,δεν μπορειτε να μας ξεχνατε)

 

ΥΓ εχω κανει και εγω καταγγελια και δεν θελω να παρω κανενα παιχνιδι. Εκανα και αλλη μια σημερα για τον Κολομβουνη που δινει οτι τιμες του ερθουν σαν αρχικες τιμες για να εμφανισει μεγαλη μειωση τιμης.

Μόνο και μόνο που την εκανες μπράβο,γιατι δείχνεις ότι δεν σε αρσει να σε κοροιδευουν,και κανεις κάτι γιαυτό./

 

Επιτελους πρεπει να καταλαβουν οι εταιριες πωλησης τεχνολογιας ειτε ειναι e-shop ειτε Γερμανος ειτε οποιαδηποτε αλλη οτι και υπομονη σε πολλα ζητηματα εχουν και τα ορια της και δεν μπορουν να κανουν οτι θελουν ασυστολα χωρις κανεναν ελεγχο και επιπτωσεις...

Μηδενικη ανοχη κατα την αποψη μου, ειδατε καποιο τετοιον κερδοφορο οργανισμο ειτε ειναι αλυσιδα καταστηματων ειτε τραπεζα...κλπ οταν ζητανε απο εμας πραγματα δειχνουν ανοχη?

+1,συφωνώ απόλυτα.

 

Να πω ότι ολα αυτά τα λεω σε ήρεμους τόνους.+ όλοι θέλουμε φυσικά ο Γερμανός να καταλαβει ότι οι καταναλωτές δεν είναι ζωα και ολο και περισσοτεροι ξυπνάνε.

Στην τελική συμφωνώ με τον orck ότι δεν ειναι τιποτα να παρουμε ενα τηλ να πιέσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη για να καταλαβω, τωρα μας κανατε παρατηρηση εσεις οι δυο στον παπια και σε εμενα;

Δεν ξερω κατα ποσο χρειαζοσουν τα παιχνιδια και αν η αδιαφορια και η σιωπηλη ακυρωση του Γερμανου σε αφησε ξεκρεμαστο αλλα εμενα με αφησε και μπορει και αλλους

Δεν ειναι κραξιμο ειναι αγανακτηση και οσο περναει ο καιρος και ακουμε συμβουλες τυπου υπομονη οσο να το κανεις ρε αδερφε κατι μεσα μας μας ωθει σε βεβιασμενες κινησεις και σχολια

 

Το ενδιαφερον σας τελειωνει μεχρι να γραψετε το ποστ, κανεις δεν περνει τηλεφωνο να πιεσει.

 

Θες να σου στειλω την αναλυση του λογιαριασμου μου;

Επαιρνα τηλεφωνα μεχρι ενα σημειο και απο εκει και περα emails,ο παπιας σε pm εμαθε γιατι σταματησα τα τηλεφωνα,δεν θελω να το αναλυσω αλλο.

 

Ετσι νομιζετε πρεπει να ειναι ο τροπος αντιμετωπισης των προβληματων σε ενα πολιτισμενο κρατος, να επικροτουμε ποστ σαν το παρακατω; Ετσι θα μας παρουν στα σοβαρα;

 

Δεν με ενδιαφερει να με παρουν στα σοβαρα!Πως το λενε;Οταν μιλουσα σοβαρα-ωριμα-ηρεμα δεν επαιρνα κανενα αποτελεσμα και βλεπωντας την αδρανεια των μελων μας και το γεγονος οτι το θεμα πηγε να σβησει δεν μπορουσα να παραδεχτω την ηττα μας.

Αν καποιος πηρε θαρρος απο αυτα που εγραψα και αφησε την ητοπαθεια θα εχουμε ολοι κερδισει κατι.

 

Αυτες οι διαδικασιες ειναι χρονοβορες, οχι μονο στην Ελλαδα αλλα σε ολο τον κοσμο. Ειναι το κρατος απεναντι σε μια εταιρια, δεν μπορουν και δεν πρεπει να ξεφυγουν απο την διαδικασια ουτε για αστειο

 

Ειναι πολιτες(καταναλωτες) απεναντι σε μια εταιρια(Γερμανος) που για να λυθει το θεμα χρειαστηκαμε την βοηθεια του κρατους και των ελεγκτικων του οργανισμων(ΓΓΚ).

Δεν ζηταμε να δρασουν σαν Vigilantes και να παρουν τον νομο στα χερια τους αλλα μιας και εμεις ειμαστε οι αμεσα ενδιαφερομενοι τουλαχιστον να εχουμε μια ανθρωπινη επικοινωνια και αντιμετωπιση(Εμεις που ενδιαφερθηκαμε λιγο παραπανω πηραμε εστω καποιες απαντησεις και πιεσαμε καταστασεις ωστε να στειλουν το email οι αλλοι χρηστες που για 100 λογους δεν μπηκαν στην διαδικασια αξιζει να μενουν στην αμαθεια;;)

 

Θα συνεχισω να καλω τηλεφωνικα για να μαθω τις εξελιξεις. Δυο λεπτα δουλεια ειναι, οτιδηποτε αλλο ειναι φτηνη δικαιολογια, ενα ποστ θελει περισσοτερο χρονο.

Τοσα posts εχω κανει εδω λες να μην το εχω διαπιστωσει; :-D

Απλα εχουν δικαιωμα να ενδιαφερθουν για τις εξελιξεις και τα αλλα μελη

 

---------- Προσθήκη στις 22:49 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:47 ----------

 

Censored αν ειχα + - θα επαιρνες καμια 10αρια.

+100!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα και εγω να παρω αλλο ενα τηλεφωνακι τελικα να δω τι γινεται με τις καταγγελιες μας,μιας και ξαναπεθανε το Thread.

 

Tο σηκωσε ο γνωστος πλεον γραμματεας (Δεν ειμαι σιγουρος για την δουλεια του ανθρωπου αλλα για να σηκωνει συνεχεια αυτος τα τηλεφωνα και να μην μπορει να μας ενημερωσει κατι τετοιο θα ειναι. Orck εσυ εισαι ρε;:P) της Δωρας και μου πεταει το ΘΕΙΚΟ!

 

Η κυρια Τζοβαριδη απεργει σημερα :lol::lol::lol::lol:

 

Αρα μην μπειτε στον κοπο να παρετε και εσεις (Τουλαχιστον σημερα) και απλα προσθεστε το στην ωραια λιστα με τις αλλες δικαιολογιες οπως το ερευνουν οι προισταμενοι μου,ε μωρε ελειπα και εγω,Γερμανος ειναι αυτος μην περιμενεις και πολλα και αλλα τετοια ομορφα :X

 

 

Πριν ξυπνησει η Αλέκα μεσα σας και μου κανετε κυρηγμα για τις απεργιες,θα συμφωνουσα αν εκανε ο οικοδομος,ο συνταξιουχος και ο ιδιωτικος υπαλληλος που του βγαινει το λαδι και αφηνει ή εχει αφησει ομως και ενα εργο πισω του.Οχι η Δωρα που την εχει κανει και εχει αφησει τον γραμματεα στο ποδι της :lol:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι χρειάζονται διακοπές που και που αν θες να ξέρεις. :P

 

Χωρίς να θέλω να δώσω δίκιο ή όχι στην απεργία τους... "διακοπές" ανευ αποδοχών δεν είναι "διακοπές" αλλά απεργία. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...