Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χμμμ οκ τοτε παω πασο,αλλα αληθεια ποιος θα ελεγξει οτι ειναι στο γραφειο της ωστε να μην πληρωθει,αφου παραμενει λειτουργικο χαρη στον γραμματεα της

Μηπως θα την ρουφιανεψουν οι συναδελφοι της :-D ;

 

Ασχετο ειχατε παρει εσεις κανενα τηλεφωνο προσφατα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

Οι προϊστάμενοι στις δημόσιες υπηρεσίες σε περίπτωση απεργίας συμπληρώνουν κατάσταση από την προηγούμενη όπου οι υπάλληλοι που θα απεργήσουν το δηλώνουν.

 

Οπότε και η συμμετοχή τους καταγράφεται(αυτός που θέλει να απεργήσει, το απαιτεί) και ο σύλλογος των εργαζομένων ή ο οποιοσδήποτε μπορεί να ελέγξει τί γίνεται.

 

Εάν σε κάποια απεργιακή κινητοποίηση αυτή η κατάσταση δεν εκδοθεί, υπάρχουν σοβαρές ευθύνες.

 

Αυτά τουλάχιστον στη θεωρία...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προϊστάμενοι στις δημόσιες υπηρεσίες σε περίπτωση απεργίας συμπληρώνουν κατάσταση από την προηγούμενη όπου οι υπάλληλοι που θα απεργήσουν το δηλώνουν.

 

Οπότε και η συμμετοχή τους καταγράφεται(αυτός που θέλει να απεργήσει, το απαιτεί) και ο σύλλογος των εργαζομένων ή ο οποιοσδήποτε μπορεί να ελέγξει τί γίνεται.

 

Εάν σε κάποια απεργιακή κινητοποίηση αυτή η κατάσταση δεν εκδοθεί, υπάρχουν σοβαρές ευθύνες.

 

Αυτά τουλάχιστον στη θεωρία...

 

Και στη πράξη ;) Αλλού κάνουν τις μαλαγανιές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα και εγω να παρω αλλο ενα τηλεφωνακι τελικα να δω τι γινεται με τις καταγγελιες μας,μιας και ξαναπεθανε το Thread.

 

Tο σηκωσε ο γνωστος πλεον γραμματεας (Δεν ειμαι σιγουρος για την δουλεια του ανθρωπου αλλα για να σηκωνει συνεχεια αυτος τα τηλεφωνα και να μην μπορει να μας ενημερωσει κατι τετοιο θα ειναι. Orck εσυ εισαι ρε;:P) της Δωρας και μου πεταει το ΘΕΙΚΟ!

 

Η κυρια Τζοβαριδη απεργει σημερα :lol::lol::lol::lol:

 

Αρα μην μπειτε στον κοπο να παρετε και εσεις (Τουλαχιστον σημερα) και απλα προσθεστε το στην ωραια λιστα με τις αλλες δικαιολογιες οπως το ερευνουν οι προισταμενοι μου,ε μωρε ελειπα και εγω,Γερμανος ειναι αυτος μην περιμενεις και πολλα και αλλα τετοια ομορφα :X

 

 

Πριν ξυπνησει η Αλέκα μεσα σας και μου κανετε κυρηγμα για τις απεργιες,θα συμφωνουσα αν εκανε ο οικοδομος,ο συνταξιουχος και ο ιδιωτικος υπαλληλος που του βγαινει το λαδι και αφηνει ή εχει αφησει ομως και ενα εργο πισω του.Οχι η Δωρα που την εχει κανει και εχει αφησει τον γραμματεα στο ποδι της :lol:

 

 

Sotosgl, παρα πολυ καλο, μου αρεσε πολυ. (δεν ειρωνευομαι, πραγματικα μου αρεσε)

ΝΑΙ εγω ειμαι και με ενοχλειτε καθε λιγο οι καμενοι με τα παιχνιδια σας. Βγειτε και λιγο εξω. Απαιτω χρηματισμο για να λειτουργησω προς ωφελος του καταναλωτη (να κανω την δουλεια μου δηλαδη).

Περα απο την πλακα εχει οντως καθυστερησει η διαδικασια, αλλα αρνουμαι να πιστεψω ακομη οτι το εχουν παρατησει (μπορει να ειμαι ο τελευταιος μλκς ονειροπολος που πιστευει οτι ΙΣΩΣ μετα απο τοσα χρονια μπορουμε να εχουμε κανει ενα πολυ μικρο βημα μπροστα). Θα δουμε πως θα εξελιχθει. Θα καλεσω αυριο θα προσπαθησω να πιεσω και να δουμε τι θα μου πουνε. Το προβλημα ειναι οτι εαν οντως μας εχουν γραψει τι αλλο μπορουμε να κανουμε εκτος απο αγωγη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E το καταλαβα οτι με τις χοντραδες εχεις ενα θεμα και το εριξα στο ψιλο :-D

ΕΚΠΟΙΖΩ ισως;

Καποιος προσφατα το ανεφερε εδω μεσα σαν υστατο μετρο μιας και ειναι πιο κινητοποιημενοι σαν οργανωση ασχετα αν ειναι απλα καταναλωτες.

ΕΙδα και βιντεο τους που προσπαθουν να προσφερουν αγοραστικες-καταναλωτικες συμβουλες σε μορφη σεμιναριων για πολλα θεματα ψωμι,κρασι κλπ.

Παρε τηλεφωνο και εσυ και αν δεν προχωραει το θεμα παιρνω εγω αυτους.

Η μεθοδολογια που ακολουθει η ΓΓΚ ειναι 1η ειδοποιηση 2η ειδοποιηση και αν δεν απαντησουν και τοτε μήνυση τουλαχιστον αυτο ανεφερε ενας χρηστης με παρομοιο προβλημα

 

(εμενα απεφυγαν αρκετες φορες να μου πουν πως λειτουργει το συστημα τους και η διακυρηξη απο το ΦΕΚ δεν εμφανιζει τον τροπο λειτουργιας)

 

τονιζοντας οτι στην δευτερη ειδοποιηση βγαινει ακρη συνηθως και κραταει το ολο θεμα περιπου 20 με 30 μερες.

Οι 2 μηνες μου φαινονται υπερβολικοι ομως και μακαρι να βγω ψευτης αλλα την εντυπωση πως παρεδωσαν τα οπλα μου δινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε mail από τη κ. Τζοβαρίδη. Μακάρι να φάνε ένα πρόστιμο 1 εκατ. ευρώ να γουστάρουμε..

 

Ποιό είναι το περιεχόμενο του e-mail που έλαβες; Αφορά τυχόν απάντηση του Γερμανού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήλθε και σ'εμένα

 

Θέμα: Κλήση για υποβολή υπομνήματος αναφορικά με παράβαση των διατάξεων του Ν. 2251/94 (Φ.Ε.Κ.191/16-11-94) «Προστασία των καταναλωτών», όπως αυτές τροποποιήθηκαν με το Ν.3587/07 (Φ.Ε.Κ. 152/10-07-07) και ισχύουν.

 

 

Καλείστε σύμφωνα με το άρθρο 6 του Κώδικα Διοικητικής Διαδικασίας (Ν.2690, Φ.Ε.Κ. Α’45/09-03-1999) και εντός προθεσμίας οκτώ (8) ημερών από την ημερομηνία επίδοσης της παρούσας, να υποβάλετε στην Υπηρεσία μας υπόμνημα με τις απόψεις σας σχετικά με την παράβαση για την οποία κατηγορείσθε ότι διαπράξατε και συγκεκριμένα:

 

1. Ιστορικό

Με το Ζ2-475/11-01-2010 έγγραφο της Υπηρεσίας μας, το οποίο παραδόθηκε την 21-01-2010 στην εταιρεία σας σύμφωνα με το σχετικό αποδεικτικό βεβαιωμένης επίδοσης των ΕΛ.ΤΑ., ζητήθηκαν οι απόψεις και οι ενέργειες της εταιρείας σας σχετικά με τις από 05-01-2010 καταγγελίες των καταναλωτών ------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------

Επίσης, με το Ζ2-1216/01-02-2010 έγγραφο της Υπηρεσίας μας, το οποίο εστάλη στην εταιρεία σας με συστημένη επιστολή αλλά και φαξ την 05-02-2010, ζητήθηκαν οι απόψεις και οι ενέργειες της εταιρείας σας σχετικά με τις από 07-01-2010 καταγγελίες των καταναλωτών ----------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------

εγγράφων δεν έχει υποβληθεί μέχρι σήμερα στην Υπηρεσία μας απάντηση της εταιρείας σας.

Σύμφωνα με το περιεχόμενο των ανωτέρω αναφερόμενων καταγγελιών, αλλά και της από 27-01-2010 υποβληθείσας στην Υπηρεσία μας καταγγελίας του καταναλωτή ----------- οποία σας αποστέλλουμε σε φωτ/φο, στο ηλεκτρονικό κατάστημα της εταιρείας σας http://www.e-germanos.gr'>http://www.e-germanos.gr'>http://www.e-germanos.gr κατά το χρονικό διάστημα από 04-01-2010 ως 08-01-2010 διαθέτονταν προς πώληση ηλεκτρονικά παιχνίδια για Playstation 3, Playstation 2, PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS, XBOX 360 & PC στην τιμή των 2,09€ ανά τίτλο χωρίς να αναφέρεται χρονικό διάστημα προσφοράς ή περιορισμός στη διαθεσιμότητα των προϊόντων. Οι ανωτέρω αναφερόμενοι καταναλωτές προχώρησαν σε παραγγελίες των παιχνιδιών αυτών με παραλαβή από το κατάστημα και έλαβαν email επιβεβαίωσης της κάθε παραγγελίας, στο οποίο αναφερόταν ότι το υποκατάστημα της εταιρείας σας όπου έχει προωθηθεί η κάθε παραγγελία θα τους ενημερώσει για την κατάσταση της παραγγελίας και, σε περίπτωση που τα προϊόντα δεν είναι διαθέσιμα, για το χρόνο παράδοσής τους. Κανένας εκ των καταγγελλόντων δεν έλαβε ενημέρωση από το αντίστοιχο κατάστημα, ενώ όσοι επικοινώνησαν οι ίδιοι με το κατάστημα που είχε αναλάβει την εκτέλεση της παραγγελίας τους διαπίστωσαν αφενός ότι τα προϊόντα δεν ήταν διαθέσιμα και δεν επρόκειτο να παραγγελθούν, αφετέρου ότι το κατάστημα δεν είχε λάβει γνώση της παραγγελίας τους.

Κατόπιν τούτου, η Υπηρεσία μας την 08-01-2010 πραγματοποίησε έλεγχο της ιστοσελίδας της εταιρείας σας http://www.e-germanos.gr και διαπίστωσε ότι 44 ηλεκτρονικά παιχνίδια για Playstation3 , 61 ηλεκτρονικά παιχνίδια για Playstation2 , 45 ηλεκτρονικά παιχνίδια για PSP, 34 ηλεκτρονικά παιχνίδια για Nintendo Wii, 45 ηλεκτρονικά παιχνίδια για Nintendo DS, 40 ηλεκτρονικά παιχνίδια για XBOX360 και 43 ηλεκτρονικά παιχνίδια για Η/Υ διαθέτονταν προς πώληση στην τιμή των 2,09€ ανά τίτλο χωρίς να αναφέρεται χρονικό διάστημα προσφοράς ή περιορισμός στη διαθεσιμότητα των προϊόντων.

 

2. Ισχύον νομοθετικό πλαίσιο

 

• Το άρθρο 9γ του Νόμου 2251/94, όπως τροποποιήθηκε με το Ν.3587/07 (Φ.Ε.Κ. 152/10-07-07) και ισχύει, ορίζει ότι:

«1.Απαγορεύονται οι αθέμιτες εμπορικές πρακτικές που υιοθετούνται πριν, κατά τη διάρκεια και ύστερα από εμπορική συναλλαγή που σχετίζεται με συγκεκριμένο προϊόν… 4.Εμπορικές πρακτικές είναι αθέμιτες, ιδίως όταν είναι παραπλανητικές ή επιθετικές, όπως αυτές καθορίζονται στα άρθρα 9δ, 9ε, 9στ και στα άρθρα 9ζ και 9η, αντίστοιχα.»

 

 

 

• Το άρθρο 9στ του ιδίου Νόμου, ορίζει ότι:

 

«Απαγορεύονται, σε κάθε περίπτωση, ως παραπλανητικές, εμπορικές πρακτικές, που συνίστανται ιδίως σε: … ε) πρόσκληση για αγορά προϊόντων σε μια καθορισμένη τιμή, χωρίς να γίνεται γνωστή η ύπαρξη των οποιωνδήποτε εύλογων λόγων που μπορεί να έχει ο προμηθευτής για τους οποίους πιστεύει ότι δεν θα μπορέσει να προμηθεύσει ή να αναθέσει σε άλλο προμηθευτή να προμηθεύσει τα προϊόντα αυτά ή ισοδύναμά τους στην τιμή αυτή μέσα σε εύλογο διάστημα και σε εύλογες ποσότητες, λαμβανομένων υπ’όψιν του προϊόντος, της κλίμακας διαφήμισης αυτού και της τιμής που προσφέρεται (διαφήμιση «δόλωμα») στ) πρόσκληση για αγορά προϊόντων σε καθορισμένη τιμή και στη συνέχεια: … ββ) άρνηση λήψης παραγγελιών για το προϊόν ή παράδοσής του σε εύλογο χρόνο …»

 

 

3. Η θέση της Υπηρεσίας μας

 

Από τα αναφερόμενα στο ιστορικό της υπόθεσης, ως άνω, προκύπτει ότι κατά το χρονικό διάστημα 04-01-2010 – 08/01/2010, η εταιρεία σας, μέσω του ηλεκτρονικού της καταστήματος http://www.e-germanos.gr καλούσε τους καταναλωτές σε αγορά ηλεκτρονικών παιχνιδιών για Playstation 3, Playstation 2, PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS, XBOX 360 & PC (312 συνολικά τίτλοι) και στη συνέχεια, αν και επιβεβαίωνε τη λήψη των παραγγελιών, δε διέθετε στους καταναλωτές τα προϊόντα χωρίς να τους γνωστοποιεί την ύπαρξη των οποιωνδήποτε εύλογων λόγων για τους οποίους πιστεύει ότι δεν θα μπορέσει να προμηθεύσει ή να αναθέσει σε άλλο προμηθευτή να προμηθεύσει τα προϊόντα αυτά ή ισοδύναμά τους στην τιμή αυτή μέσα σε εύλογο διάστημα και σε εύλογες ποσότητες, κατά παράβαση του άρθρου 9γ του Ν. 2251/94, όπως αυτός τροποποιήθηκε με το Ν.3587/07 (Φ.Ε.Κ. 152/10-07-07) και ισχύει, υπό το πρίσμα των διατάξεων του άρθρου 9στ του ιδίου νόμου.

 

Το υπόμνημα αυτό θα ληφθεί υπόψη, κατά την εξέταση της υπόθεσής σας για την επιβολή ή μη διοικητικών κυρώσεων, με βάση:

1. τις διατάξεις των άρθρων 9γ και 9στ του Ν. 2251/94, όπως αυτός τροποποιήθηκε με το Ν.3587/07 (Φ.Ε.Κ. 152/10-07-07) και ισχύει,

2. τις διατάξεις του άρθρου 13α, παρ. 2 του Ν. 2251/94, όπως αυτός τροποποιήθηκε με το Ν.3587/07 (Φ.Ε.Κ. 152/10-07-07) και ισχύει, σύμφωνα με τις οποίες: «…σε βάρος των προμηθευτών που παραβαίνουν τις διατάξεις του παρόντος νόμου επιβάλλεται, με απόφαση του Υπουργού Ανάπτυξης, πρόστιμο από χίλια πεντακόσια (1.500) έως ένα εκατομμύριο (1.000.000) ευρώ….»

Ο Διευθυντής

Συν/νες : 38 σελ.

Διεύθυνσή μας (1)

 

Βασίλειος Καρόπουλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαια λαβαμε email μετα απο τοσο καιρο ηρεμιας οταν κραξαμε παλι εδω μεσα την ΓΓΚ; :-D

 

Οπως και να εχει σας ευχαριστουμε Δωρα και Βασιλη που κανατε την δουλεια σας επιτελους(Και εσενα Orck που ανεχτηκες τα τηλεφωνηματα μας) :P

 

Κουτη ερωτηση..

 

Οκ θα φαει ο Γερμανος προστιμο(Λογικα...) και καλα να παθει να βαλει μυαλο αλλα εμεις θα εχουμε καποιο συμφερον απο αυτη την διαδικασια;

 

Θα παρουμε τους τιτλους που παραγγειλαμε ή απλα θα τα τσεπωσει το κρατος δινοντας μας και καλα την ηθικη ικανοποιηση οτι η δικαιοσυνη διεπρεψε;

 

Αν ισχυσει το πρωτο (τα παιχνιδια μας και το προστιμο) καλως,αλλα αν γινει μονο το δευτερο λυπαμαι αλλα προσωπικα δεν θα νιωσω δικαιωμενος ουτε στο παραμικρο :-(

 

Μπορει να θελω και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο αλλα στην τελικη δεν ταλαιπωρηθηκαμε τοσο καιρο για να μην κερδισουμε τιποτε αλλο παρα να μπορουμε να πουμε παρτα Γερμανε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σώτο έχεις καμία αμφιβολία ότι ασχολήθηκαν με την υπόθεση;

Παπια παλι εσυ εδω ή μηπως να πω Βασιλη Κοροπουλε;:lol:

 

Τιποτα δεν εχει αρχισε και τιποτα δεν τελειωσε βρισκομαστε στο σταδιο την δευτερης ενοχλησης του Γερμανου.(Ακομα μπορει να πεταξει μια μπουρδα και να την βγαλει λαδι,εκτος αν εχει νομικο τμημα μονο για διακοσμηση)

 

Η διαδικασια κολλησε αδικαιολογητα και κανεις δεν το διαψευδει αυτο.

Κλεινουμε σχεδον 2 μηνες για μια υποθεση που επρεπε να κρατησει 30 μερες οριστικα!

 

Τωρα δεν ειναι το θεμα οτι ασχοληθηκαν (δεν ειχαν και αλλη επιλογη),αλλα ποσο ασχοληθηκαν.

 

Ψαξε μεσα στα posts να βρεις κατι να πεις (χαρα μου να ασχολεισαι μαζι μου ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαια λαβαμε email μετα απο τοσο καιρο ηρεμιας οταν κραξαμε παλι εδω μεσα την ΓΓΚ; :-D

 

Οπως και να εχει σας ευχαριστουμε Δωρα και Βασιλη που κανατε την δουλεια σας επιτελους(Και εσενα Orck που ανεχτηκες τα τηλεφωνηματα μας) :P

 

Κουτη ερωτηση..

 

Οκ θα φαει ο Γερμανος προστιμο(Λογικα...) και καλα να παθει να βαλει μυαλο αλλα εμεις θα εχουμε καποιο συμφερον απο αυτη την διαδικασια;

 

Θα παρουμε τους τιτλους που παραγγειλαμε ή απλα θα τα τσεπωσει το κρατος δινοντας μας και καλα την ηθικη ικανοποιηση οτι η δικαιοσυνη διεπρεψε;

 

Αν ισχυσει το πρωτο (τα παιχνιδια μας και το προστιμο) καλως,αλλα αν γινει μονο το δευτερο λυπαμαι αλλα προσωπικα δεν θα νιωσω δικαιωμενος ουτε στο παραμικρο :-(

 

Μπορει να θελω και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο αλλα στην τελικη δεν ταλαιπωρηθηκαμε τοσο καιρο για να μην κερδισουμε τιποτε αλλο παρα να μπορουμε να πουμε παρτα Γερμανε..

 

Μόλις γκρέμισες το image του αγωνιστή που είχες.:o

 

Πως μπορεί μια διαφήμιση να είναι παραπλανητική όταν τελικά πάρεις τα παιχνιδια; Διαφορετικά δεν θα ταν καταγγελία για παραπλανητική διαφήμιση, αλλα για κάποια ανειλημένη υποχρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιό είναι το περιεχόμενο του e-mail που έλαβες; Αφορά τυχόν απάντηση του Γερμανού;

 

 

Από τα αναφερόμενα στο ιστορικό της υπόθεσης, ως άνω, προκύπτει ότι κατά το χρονικό διάστημα 04-01-2010 – 08/01/2010, η εταιρεία σας, μέσω του ηλεκτρονικού της καταστήματος http://www.e-germanos.gr καλούσε τους καταναλωτές σε αγορά ηλεκτρονικών παιχνιδιών για Playstation 3, Playstation 2, PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS, XBOX 360 & PC (312 συνολικά τίτλοι) και στη συνέχεια, αν και επιβεβαίωνε τη λήψη των παραγγελιών, δε διέθετε στους καταναλωτές τα προϊόντα χωρίς να τους γνωστοποιεί την ύπαρξη των οποιωνδήποτε εύλογων λόγων για τους οποίους πιστεύει ότι δεν θα μπορέσει να προμηθεύσει ή να αναθέσει σε άλλο προμηθευτή να προμηθεύσει τα προϊόντα αυτά ή ισοδύναμά τους στην τιμή αυτή μέσα σε εύλογο διάστημα και σε εύλογες ποσότητες, κατά παράβαση του άρθρου 9γ του Ν. 2251/94, όπως αυτός τροποποιήθηκε με το Ν.3587/07 (Φ.Ε.Κ. 152/10-07-07) και ισχύει, υπό το πρίσμα των διατάξεων του άρθρου 9στ του ιδίου νόμου.

 

Το υπόμνημα αυτό θα ληφθεί υπόψη, κατά την εξέταση της υπόθεσής σας για την επιβολή ή μη διοικητικών κυρώσεων, με βάση:

1.τις διατάξεις των άρθρων 9γ και 9στ του Ν. 2251/94, όπως αυτός τροποποιήθηκε με το Ν.3587/07 (Φ.Ε.Κ. 152/10-07-07) και ισχύει,

2.τις διατάξεις του άρθρου 13α, παρ. 2 του Ν. 2251/94, όπως αυτός τροποποιήθηκε με το Ν.3587/07 (Φ.Ε.Κ. 152/10-07-07) και ισχύει, σύμφωνα με τις οποίες: «…σε βάρος των προμηθευτών που παραβαίνουν τις διατάξεις του παρόντος νόμου επιβάλλεται, με απόφαση του Υπουργού Ανάπτυξης, πρόστιμο από χίλια πεντακόσια (1.500) έως ένα εκατομμύριο (1.000.000) ευρώ….»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει. Εσένα περιμένανε και πάλι να τους κράξεις :lol: (πλάκα κάνω - δεν πιστεύω να παρεξηγηθείς)

 

Αμα προσέξετε πάντως υπήρξε και 2ο έγγραφο το οποίο συντάχθηκε 1/2/2010 και στάλθηκε 5/2/2010 ενώ στo τελευταίο έγγραφο (αυτό που ανέβασε ο rey) τα συνημμένα είναι 38 σελίδες.

 

Τέλος εξαρχής είχαν κάνει και κάποιο έλεγχο για τη βασιμότητα των καταγγελιών πχ κατέγραψαν από το site το πλήθος των παιχνιδιών κ.α.

 

Αυτά για να καταλάβουμε το μέγεθος της γραφειοκρατίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...