Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ειπες οτι τα τσιμπησες. Οταν λεμε τα τσιμπησα εννοουμε "πηγα στο καταστημα και τα πηρα". Ετσι μαλιστα οπως εγραψες το μηνυμα σου.

 

Δεν τα εχεις στα χερια σου; Απλα εκανες παραγγελια;

 

 

Φίλε το ξαναέγραψα και σε άλλο post. Είπα, τα παρήγγειλα. Ήταν ξεκάθαρο. Ας μην κολλάμε στις λέξεις...

 

Και αν το πάμε με βάση την ακριβή έννοια της φράσης, "τα τσίμπησα" σημαίνει ότι έκατσα και τσίμπησα το παιχνίδι, όπως κάνουμε όταν τσιμπάμε τα μάγουλα των παιδιών..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Φίλε το ξαναέγραψα και σε άλλο post. (Το εγραψες την ωρα που εγραφα το παραπανω ποστ, ειχε περασει καμια ωρα και σκεφτηκα οτι δεν ειχες δει την πρωτη μου ερωτηση επειδη δεν ειχα κανει quote. Δεν ειχα δει επομενως την πρωτη σου απαντηση οταν εγραφα την δευτερη ερωτηση αφου ηταν ταυτοχρονα) Είπα, τα παρήγγειλα. Δεν ειπες το παρηγγειλα ειπες "Όντως η προσφορά ισχύει, παιδιά..Μπείτε στο site, τα προπαραγγέλνετε και πάτε και τα παίρνετε από το κατάστημα της γειτονιάς σας! Μόλις τσίμπησα αρκετά.."

Ήταν ξεκάθαρο. Ας μην κολλάμε στις λέξεις... Και δεν το εγραψες σωστα ΚΑΙ ειναι κακο να ζηταμε διευκρινηση;

 

Και αν το πάμε με βάση την ακριβή έννοια της φράσης, "τα τσίμπησα" σημαίνει ότι έκατσα και τσίμπησα το παιχνίδι, όπως κάνουμε όταν τσιμπάμε τα μάγουλα των παιδιών..

Λες λοιπον οτι δεν τα τσιμπησες τωρα, οκ

 

AAAAA, αυτο σημαινει... Οκ, δεν ξερω καλα Ελληνικα.

Σου ευχομαι λοιπον καλα "τσιμπηματα" για το 2010! :P

Και στους υπολοιπους καλες αγορες.

 

 

edited... (λογω ανακριβειων , ή αλλιως "λεμε οτι μας κατεβει και μετα το γυρναμε στην πλακα" :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελιά 20 κομμάτια από το καθένα. Τους είπα ότι αν ζυγίζουν κάτι παραπάνω να το αφήσουν. Νιώθω πολύ large.

 

Μα καλά δουλευόμαστε τώρα; Υπάρχει ένας που θεωρεί ότι θα παραλάβει ότι έχει παραγγείλει; Και πέρυσι θυμάμαι τα ίδια είχαν κάνει. Αν ψάξετε το θέμα θα το βρείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

AAAAA, αυτο σημαινει... Οκ, δεν ξερω καλα Ελληνικα.

Σου ευχομαι λοιπον καλα "τσιμπηματα" για το 2010! :P

Και στους υπολοιπους καλες αγορες.

 

Καλή χρονιά, χρόνια πολλά! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το ξαναέγραψα και σε άλλο post. Είπα, τα παρήγγειλα. Ήταν ξεκάθαρο. Ας μην κολλάμε στις λέξεις...

 

Και αν το πάμε με βάση την ακριβή έννοια της φράσης, "τα τσίμπησα" σημαίνει ότι έκατσα και τσίμπησα το παιχνίδι, όπως κάνουμε όταν τσιμπάμε τα μάγουλα των παιδιών..

 

χαχαχαχα γαματο σχολιο.

ενταξει ας μην αρπαζομαστε,πολλοι παραγγειλαμε κανεις μας δεν ξερει,ολοι φανταζομαστε τι θα παρουμε.εγω παντως πηρα τηλ στα κεντρικά και ο ευγενικός εκπροσωπος θελησε να μου περασει οτι το οτιδηποτε θα γινει σε συνενοηση με το καταστημα απο οπου το παρηγγειλα.μου ανεφερε τουλαχιστον 3 φορές να παρω τηλ στο τοπικο καταστημα για να συννενοηθώ.παιρνω τελικά εδω που ειμαι (τρικαλα) και αυτός που το σηκωσε δεν ηξερε στην αρχή (εκανε την παπια λεω εγώ) και μετα μου ειπε "Α ναι" ισχυει για τους παλιούς τιτλους και μονο για αυτα που υπαρχουν διαθεσιμα στο μαγαζι αυτα.αν δεν βαρεθώ θα παω κμ βολτα να δω αν εχει τπτ ετσι να μου φυγει η περιεργεια!

 

το μονο που στεναχωριέμαι ειναι οτι τους εδωσα τα στοιχεία μου.

ξερει κανείς (αν δεν γινει η παραγγελία μου) αν μπορώ να να διαγραψω τον λογαριασμό μου απο την database τους?δεν γουσταρω στην τελική να χουν τα στοιχεία μου ενα καταστημα που μου συμπεριφερεται καταυτον τον τροπο!

 

καλη χρονια ρε αλανια να πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελιά 20 κομμάτια από το καθένα. Τους είπα ότι αν ζυγίζουν κάτι παραπάνω να το αφήσουν. Νιώθω πολύ large.

 

Μα καλά δουλευόμαστε τώρα; Υπάρχει ένας που θεωρεί ότι θα παραλάβει ότι έχει παραγγείλει; Και πέρυσι θυμάμαι τα ίδια είχαν κάνει. Αν ψάξετε το θέμα θα το βρείτε.

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα είσαι Θεός!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Φανταστείτε σκηνικό να παραγγείλουμε καμιά 50αριά από το καθένα και στα "σχόλια" μαζί με την παραγγελία να τους γράψουμε "για να σε δώ τώρα" :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα είσαι Θεός!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Φανταστείτε σκηνικό να παραγγείλουμε καμιά 50αριά από το καθένα και στα "σχόλια" μαζί με την παραγγελία να τους γράψουμε "για να σε δώ τώρα" :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

χαχαχαχαχαχ! δεν παλευεστε με τιποτα!!ελιωσα στα γελια με το σχολιο σου!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βάλει και γω μόνο 25 τίτλους στο καλάθι αλλα μου βγάζει error όταν πάω να κάνω λογαριασμό

 

Καποιος χάκεψε το σύστημα για να πάρει αυτός τα παιχνίδια!:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω βάλει και γω μόνο 25 τίτλους στο καλάθι αλλα μου βγάζει error όταν πάω να κάνω λογαριασμό

 

Καποιος χάκεψε το σύστημα για να πάρει αυτός τα παιχνίδια!:mad:

 

Σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες άνθρωποι του Κωτσό "έκλεισαν" όλα τα παιχνίδια για να τα πουλάνε από 7/1 στις εκπτώσεις με τιμή 5€ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες άνθρωποι του Κωτσό "έκλεισαν" όλα τα παιχνίδια για να τα πουλάνε από 7/1 στις εκπτώσεις με τιμή 5€ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

πιστευω οτι....συμφωνα με πληροφοριες απο λιακοπουλο μερια...υποχθονιοι νεφελιμ :devil: εχουν κλεισει ολα τα παιχνιδια!! παρ'ολα αυτά αλλες πηγες λενε οτι ο Τσακ Νορρις εκλεισε ολα τα παιχνιδια προτου καν οι ανθρωποι του Γερμανου σκεφτουν την προσφορα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I am in...

 

Εκανά τα advanced χακερικά μου και μπήκα... Τώρα μπορώ να είμαι σίγουρος πώς θα παραλάβω τα παιχνίδα

 

Hacker Tip of the day: Αν στο έτος γέννησης στη φόρμα εγγραφής βάλεις ημερομηνία αντί για έτος τα παίζει ο server και βγάζει ένα κατεβατό σφαλμα αντι για μύνημα λάθους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανά τα advanced χακερικά μου και μπήκα... Τώρα μπορώ να είμαι σίγουρος πώς θα παραλάβω τα παιχνίδα

 

Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I am in...

 

Εκανά τα advanced χακερικά μου και μπήκα... Τώρα μπορώ να είμαι σίγουρος πώς θα παραλάβω τα παιχνίδα

 

Hacker Tip of the day: Αν στο έτος γέννησης στη φόρμα εγγραφής βάλεις ημερομηνία αντί για έτος τα παίζει ο server και βγάζει ένα κατεβατό σφαλμα αντι για μύνημα λάθους

 

ετσι θα παρουμε τα παιχνιδια πιο ευκολα??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...