Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω στο παρελθον ειχα παρει παιχνδια ετσι για xbox-ps2

τα ειχα παρει απο 2 μεχρι 7 ευρω και ηταν ολα παιχνδια (τοτε) τουλαχιστον 2ετιας.

απλα ξεστοκαρουν την σαβουρα δλδ γιατι τα καλα τα βαρουσαν κανονικα,

παντως γενικα ο γερμανος ειναι εντελως ασοβαρο καταστημα και απορω με οσους ψωνιζουν απο εκει

μα δεν παιζει ρε φιλε να τα δινουν ολα 2.09 .. αλλο 5 & 7 και αλλο 2..

θα το δειτε απο αυριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συμφωνω για τα καταστηματα Γερμανος οτι ειναι σε αλλο κοσμο. Απο εκει και περα στις 5 πρωτες σελιδες ( για xbox 360 ) απο οτι ειδα ειχε τα παιχνιδια με την τιμη που λετε, αμα ηταν λαθος ειτε θα ηταν σε ενα ειτε σε ολα πιστευω. Εγραψαν λαθος τιμη σε εικοσι παιχνιδια απο τα 200 που ειχαν στο site;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω για τα καταστηματα Γερμανος οτι ειναι σε αλλο κοσμο. Απο εκει και περα στις 5 πρωτες σελιδες ( για xbox 360 ) απο οτι ειδα ειχε τα παιχνιδια με την τιμη που λετε, αμα ηταν λαθος ειτε θα ηταν σε ενα ειτε σε ολα πιστευω. Εγραψαν λαθος τιμη σε εικοσι παιχνιδια απο τα 200 που ειχαν στο site;

 

Οψόμεθα....

 

 

BTW μπραβο στον leftys για το θέμα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο e-germanos μπηκα και εγω και ειδα κανονικα 2.09 €.

 

Αλλα νταξ οχι τπτ παιχνιδια της προκοπης.Απο την αλλη το ps3 ειναι ποσο...3 χρονια στην Ευρωπαϊκη αγορα;Ε νταξ τα περισσοτερα ειναι απο τα πρωτα(κατι MGS4 για Ps3 κατι pro08&NFScarbon2...)

 

Παντως εστω και ετσι καλυτερα να παει να το παρει κανενας με 2€ παρα να τους μεινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οψόμεθα....

 

 

BTW μπραβο στον leftys για το θέμα

 

παιδες εκανα και γω παραγγελια απο το site (ενταξει, "σηκωσα" πολλα, συνολο παραγγελιας 26 ευρω!!!) και περιμενω... αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι στο μηνυμα που ερχεται μετα την παραγγελια δεν αναφερεται το συνολικο ποσο της παραγγελιας και ετσι δεν εχω καποιο αποδεικτικο οτι η τιμη ηταν τοσο χαμηλη...

 

...ας ελπισουμε οτι οντως ξεστοκαρουνε και θα μας ερθουν τα παιχνιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθιστε ρε παιδια δηλαδη αυτο το πακετο http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=44303&selectedCategoryId=623 που επαιζε περι τα 80 με 100 ευρω αυτος το δινει 2.09;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην χαιρέστε δεν είναι σίγουρο οτί θα παρέτε κανένα στα χεριά σας μιας και είναι γνωστό οτί τα τσεπώνουν οι υπαλλήλοι με το που βγαίνουν ... για αυτό πολλά μαγαζιά ήδη "ξεστόκαραν".Ας το ελπίζουμε πως θα πάρουμε στα χέρια μας εστώ και ένα και εγώ εκανά μεγαλή παραγγελία και θα είμαι ευχαριστημένος αν έστω παραλάβω τα μισα..

edit:ρε παιδια πως μπορω να βαλω αντί για παραλαβή από το κατάστημα ,να έρθουν με αντικαταβολή στο σπίτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικα και εμενα με πηραν τηλεφωνο στις 9.30 και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει κανενα απο αυτα που παρηγγειλα(οχι οτι τα περιμενα)>.Πιστευετε οτι υπαρχει καποιος που θα παρει το παιχνιδι με την τιμονιερα η το time crisis(ps3) με το πιστολι στα 2 ευρω?Κλασικη χουστια του γερμανου και των golden boys γενικως.ΤΑ τσεπωσαν οι υπαλληλοι(αν υπηρχε κατι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!

Από 25 τίτλους που παρήγγειλα, για μαντέψτε πόσοι υπάρχουν?

ΚΑΝΕΝΑΣ!!!!!!!!!!!!!

Βοήθεια από τα κεντρικά... καμμία!!!!!

 

Τι θα κάνω τώρα αμέσως? Μα φυσικά καταγγελία!!!!!!!

1520 Γραμμή Καταναλωτή

http://www.efpolis.gr

Στειλτε email στο [email protected]

Πήρα τηλέφωνο, το σηκώσαν αμέσως και μου είπαν πως φυσικά μπορώ να κάνω καταγγελία μέσω email. Είναι τόσο απλό!!!!

Δεν μπορώ να με κοροϊδεύουν κατάμουτρα!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω τι γίνεται με τις online παραγγελίες, αλλά εγώ σήμερα το πρωί κατάφερα και πήρα στα χέρια μου, αφού προηγουμένως πήγα σε πέντε καταστήματα, έξι τίτλους για το wii. Γενικά, απ' ότι κατάλαβα δεν υπάρχουν πολλά. Α! Σε ένα κατάστημα μου είπαν ότι έχουν κάνει παραγγελία από τα κεντρικά και την Πέμπτη περιμένουν και άλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...