Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3ος συνεχομενος χρονος μουφας...
τελικα νομιζω οτι μ αυτες τις εξωφρενικες προσφορες απλως θελουν να γεμισουν τα μπουκ τους με ονοματεπωνυμα διευθυνσεις και μειλ για να μας τα πρηζουνε μετα ολο το χρονο για κοσμοτε κ.τ.λ.αφου και 4.99 η 9.99 με αξεσουαρ(τιμονιερες κ.τ.λ.)να πουλουσαν,με τον ιδιο ρυθμο θα ξεπουλουσαν,αλλα τωρα ανοιγει το υποψηφιο ταργκετ γκρουπ για σπαμ καθε ειδους... οι τιμες σε προιοντα απο 40-50 σε 2.99 ευρω πρεπει να μας προβληματιζει...πονηριες των γκολντεν ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Με τα χίλια ζόρια κατάφερα και έκανα την παραγγελία.

Σύνολο γύρω στα 54€ (ψώνισα μερικά παραπάνω, με τέτοια τιμή...).

Δεν αναφέρει όμως πουθενά στο mail που παρέλαβα την συνολική τιμή.

Λέτε να μου έρθει σύνολο 1000€ στο κατάστημα;

Αν τυχόν ζητήσουν παραπάνω, να τους θυμίσουμε ότι το να διαφημίζουν μια προσφορά που δεν ισχύει είναι αθέμιτος ανταγωνισμός/ψευδής διαφήμιση και καταπατά τα δικαιώματα του καταναλωτή.

 

jabar

Γι' αυτό έχουμε ένα επιπλέον mail για τέτοιες περιπτώσεις ή αν δεν έχουμε φτιάχνουμε ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

jabar

Γι' αυτό έχουμε ένα επιπλέον mail για τέτοιες περιπτώσεις ή αν δεν έχουμε φτιάχνουμε ένα.

ονοματεπωνυμα τηλεφωνα και διευθυνσεις θα μ ενδιεφεραν αν ημουν στη θεση τους...σαν τις συνηθως ομορφες κοπελιες στα πολυκαταστηματα που σου χωνουν στα ρουθουνια χαρτι <<δωρεαν επισκεψης>> στο διαιτολογικο αφεντικο τους η<< κερδισες>> κατι αλλο σου λενε αλλα...<<θελουμε οπωσδηποτε το τηλεφωνο σας>>κι αρχιζουν μετα τα τηλεφωνα 3-4 το μεσημερο.. ειμαστε απο το ταδε η απο το δεινα κ.τ.λ.πιστωτικες κινητα ιατρικα η διαιτολογικα κεντρα,οτι φανταστεις...κι ο πολυς κοσμος παρ ολο που ενοχλητε,δεν ξερει η βαριετε να στειλει τα στοιχεια του παρακατω

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΑΡΧΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ Αθήνα 5-9-2007 Ταχ. Δ/νση: ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1-3 11523 ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ.: 210-6475604 FAX: 210-6475628

(εχω τα παραπανω απ το 2007 κι ομως δεν τα στειλα ουτε εγω...

σορρυ για το σεντονι αλλα οι συγκεκρυμμενοι μου την εχουν σπασει για 3η χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα χίλια ζόρια κατάφερα και έκανα την παραγγελία.

Σύνολο γύρω στα 54€ (ψώνισα μερικά παραπάνω, με τέτοια τιμή...).

Δεν αναφέρει όμως πουθενά στο mail που παρέλαβα την συνολική τιμή.

Λέτε να μου έρθει σύνολο 1000€ στο κατάστημα;

Αν τυχόν ζητήσουν παραπάνω, να τους θυμίσουμε ότι το να διαφημίζουν μια προσφορά που δεν ισχύει είναι αθέμιτος ανταγωνισμός/ψευδής διαφήμιση και καταπατά τα δικαιώματα του καταναλωτή.

 

jabar

Γι' αυτό έχουμε ένα επιπλέον mail για τέτοιες περιπτώσεις ή αν δεν έχουμε φτιάχνουμε ένα.

 

αν σου έρθει 1000euro πολύ απλά δεν πας να τα πάρεις :D

 

στο mail λέει ξεκάθαρα, εάν μετά από 4 μέρες δεν έρθεις θα τα πουλήσουν, για αυτό όταν σε πάρουν αν σε ενημερώσουν ότι ήρθε, ρότα και ποσο κοστίζει η παραγγελια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτά δεν υπάρχει ούτε στο ebay... :P:-DΠατήστε να δείτε εδώ.

Χαχαχαχχαχαχ.

 

εχεις δικιο.το ebay ειναι πιο αξιοπιστο και sto ebay δεν βλεπεις λαθη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χρονια πολλα

εκανα και εγω μια παραγγελια μερικα παιχνιδια καμια 15 για pc ps2 kai xbox

μου εχουν στειλει email επιβεβαίωσης , και με πήραν τηλ από το κατάστημα που έβαλα για παραλαβή ..δεν πρόλαβα να απαντήσω ..αύριο θα περάσω από εκεί και θα σας ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εαν δεν παραλαβουμε μετα απο αυτο & δεν κανετε ΟΜΑΔΙΚΗ καταγγελια ΕΙΣΤΕ το λιγοτερο ***

 

Δεν επιτρεπεται να μας κοροιδευουν ετσι, παράγγειλα και εγω 2-3 πραγματακια αντε να δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εαν δεν παραλαβουμε μετα απο αυτο & δεν κανετε ΟΜΑΔΙΚΗ καταγγελια ΕΙΣΤΕ το λιγοτερο ***

 

παραλάβουμε - κάνετε...:lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

 

ξεκίνα εσύ...:X:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραλάβουμε - κάνετε...:lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen:

 

ξεκίνα εσύ...:X:p

 

ψιτ.. επειδη εγω δεν λεω πραττω κιωλλας..

check this out..

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=339359

 

σε λαθος ατομο πας να κανεις τον εξυπνο τους εκανα καταγγελια και μαλιστα επωνυμη

 

 

 

 

υ.γ

ΚΑΝΤΕ ΠΟΛΛΕΣ παραγγελιες και οχι 1 με 25 κομματια ας πουμε..

ετσι θα αναγκαστουν να σας καλεσουν πανω απο 1-2 φορες για να σας πουνε ξερετε δεν υπαρχει αποθεμα.. τουλαχιστον ας τους κοστισει χρονος + χρημα + να δουμε ποσο καλα οργανωμενοι ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...