Προς το περιεχόμενο

προσφορά Γερμανός: Ολα τα παιχνιδια (και καλα) σε τιμη σοκ!


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αυτό το πλευρό να κοιμάσαι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Επειδή είστε γουρσούσιδες και απαισιόδοξοι μπορεί να μην τα πάρουμε. Ο Γερμανός έχει όλη την καλή διάθεση να μας τα δώσει. Άσε που εμένα που παράγγειλα πολλά κομμάτια μπορεί να μου κάνει καλύτερη τιμή!

 

ετσι θα παρουμε τα παιχνιδια πιο ευκολα??? :P

Φυσικά. Χωρίς hacking θα μας τα φαν οι Nefelim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 628
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σήμερα περνούσα από το κατάστημα Γερμανός στη Περαία (Θεσσαλονίκη) και ρώτησα σχετικά με αυτό και μου έδειξαν 5 παιχνίδια (για PC) που ήταν στη προσφορα τον 2.10euro (Age Of Conan, LineAge, Alone in the Dark και αλλα 2 που δε θυμάμαι) και επειδή ο καλός μου ο θείος πάντα με σκέφτεται δεν μπήκα στο κόπο να τα πάρο και τα 5 αλλα για το gmt πήρα μονο το Alone In The Dark (το πρώτο μου game αυθεντικό :D)

 

Ευχάριστο για την είδηση guys :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αυτό αποκλείεται. Είτε θα τα πάρουμε με 2.10 έκαστο, είτε θα πάρουμε τ'.... μας! :)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 21:49 ----------

 

Παιδιά μόλις είδα και διαφήμιση στην τηλεόραση για την προσφορά.. Τι παίζει ρε γαμώτο? Στην διαφήμιση έλεγε:

 

Έλα από το κοντινό σου κατάστημα γερμανός για να πάρεις παιχνίδια για όλες τις κονσόλες με 2.10 για λίγες μέρες μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αυτό αποκλείεται. Είτε θα τα πάρουμε με 2.10 έκαστο, είτε θα πάρουμε τ'.... μας! :)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 21:49 ----------

 

Παιδιά μόλις είδα και διαφήμιση στην τηλεόραση για την προσφορά.. Τι παίζει ρε γαμώτο? Στην διαφήμιση έλεγε:

 

Έλα από το κοντινό σου κατάστημα γερμανός για να πάρεις παιχνίδια για όλες τις κονσόλες με 2.10 για λίγες μέρες μόνο.

 

Παντως απ'οτι βλεπω online δεν εχουν και μεγαλη ποικιλια. Μπορει να ξεπουλανε και να σταματησουνε την πωληση παιχνιδιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μεν κάναμε την παραγγελια, αλλα υπάρχει και η πιθανότητα...

 

Αν κάποια από τα εμπορεύματα που παραγγείλατε δεν είναι διαθέσιμα, τότε το κατάστημα Γερμανός που επιλέξατε για την παράδοση των παραγγελθέντων εμπορευμάτων, θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός δύο ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελίας ώστε να σας ενημερώσει για τον πιθανό χρόνο παράδοσής του.

 

και κάτι μου λέει πως δεν θα υπάρχει πιθανός χρόνος παράδοσης ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μεν κάναμε την παραγγελια, αλλα υπάρχει και η πιθανότητα...

 

 

 

και κάτι μου λέει πως δεν θα υπάρχει πιθανός χρόνος παράδοσης ;)

 

Λέει για πιθανό χρόνο παράδοσης και όχι για μη παράδοση, άρα ας ελπίζουμε..:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω και χρόνια κάθε φορά που εχει την ¨προσφορα" πηγαίνω νωρις το πρωι... ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν εχω βρει κατι... πλέον τους παίρνω στο ψιλό και δεν παταω καν στο ΜΑΓΑΖΑΚΙ τους... αντε γεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα στον κόπο και εβαλα μια παραγγελία. Ενιωσα σα να παιζω στοίχημα.

Αν δεν είναι λάθος του σιτε ( κατι μου λέει οτι ήθελαν να γράψουν 29,90 η 20,90) θα είναι μαλακία να το κάνουν αυτό.

Θα δείξει αν και μας βλέπω ομαδικώς να πέρνουμε 3.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[/color]Παιδιά μόλις είδα και διαφήμιση στην τηλεόραση για την προσφορά.. Τι παίζει ρε γαμώτο? Στην διαφήμιση έλεγε:

 

Έλα από το κοντινό σου κατάστημα γερμανός για να πάρεις παιχνίδια για όλες τις κονσόλες με 2.10 για λίγες μέρες μόνο.

 

Και μετα την διαφημιση στην TV, έπεσε το site!

:lol::lol::lol:

(θελει 5 λεπτα για να φορτωσει μια σελιδα κ συνηθως βγαζει database error...)

 

Τελικά μου φαίνεται οτι οι μονοι που θα παρουν κατι ειναι οι υπάλληλοι και οι σύζυγοί τους και τα παιδιά τους και οι 1ου βαθμου συγγενείς τους και οι κολλητοί τους και οι γκόμενές/οί τους :-)

 

Ε, μάλλον μαζεύεται πολύς λαός για να πάρουμε εμείς κάτι :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα στον κόπο και εβαλα μια παραγγελία. Ενιωσα σα να παιζω στοίχημα.

Αν δεν είναι λάθος του σιτε ( κατι μου λέει οτι ήθελαν να γράψουν 29,90 η 20,90) θα είναι μαλακία να το κάνουν αυτό.

Θα δείξει αν και μας βλέπω ομαδικώς να πέρνουμε 3.:-D

 

εμενα παντως μου φερνει παιχνιδια ενας πολυ πλουσιος θειος μου, οποτε δε θα σκασω κιολας κι ας παρουμε το joystick με τα τρια ! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...