Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσοι έχετε το μικρό των 16 γίγα όπως κι εγώ, δοκιμάστε σίγουρα το AirVideo...

Κάνει stream όποιο φάκελο θέλετε απ΄ τον υπολογιστή του σπιτιού σας στο iPad, και με live conversion... οπότε ταινίες, σειρές, κλπ, μπορείτε να τα βλέπετε χωρίς να κάνετε μετατροπές και προσθήκη στο itunes και συγχρονισμό κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε το μικρό των 16 γίγα όπως κι εγώ, δοκιμάστε σίγουρα το AirVideo...

Κάνει stream όποιο φάκελο θέλετε απ΄ τον υπολογιστή του σπιτιού σας στο iPad, και με live conversion... οπότε ταινίες, σειρές, κλπ, μπορείτε να τα βλέπετε χωρίς να κάνετε μετατροπές και προσθήκη στο itunes και συγχρονισμό κλπ...

 

+1 απο μενα.

Πολυ καλο προγραμμα και το πιο πολυχρησιμοποιημενο απο μενα στο ipad μου.

Ιδιως για οσους μισουν τα convertions σαν και μενα.

Και ας εχω την 32αρα στο δωματιο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yup

 

 

(Το μήνυμα που έχετε εισάγει είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε μεγαλώστε το μήνυμα σας ώστε να περιέχει τουλάχιστον 10 χαρακτήρες.)

<==== ΕΞυπνο! λολ.

 

τωρα πρεπει να πω και εγω κατι, μην μου βγαλει το μηνυμα με 10 χαρακτηρες. λολ

 

---------- Προσθήκη στις 11:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:32 ----------

 

στο σπιτι τι να το κανω... εχω την 40αρα... :-D

 

να το συνδεσεις με την 40'' αρα σου, και να βλεπεις τα εργα σου, η Youtube.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχθες εσπασα με το limera το ipad πεστε καμμια καλη εφαρμογη για ipad απο cydia και γενικα πεστε μου κατι για το cydia δεν εχω ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια κ απο μενα

Κατοχος ενος καινουριου 3G κ εγω ψαχνω για την καλυτερη λυση για προπληρωμενες καρτες για ιντερνετ

 

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/%CE%9A%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AE/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%99%CE%B4%CE%B9%CF%8E%CF%84%CE%B7/%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CE%A3%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%BF%CE%BB%CE%B1%CE%AF%CE%BF%CF%85-/Mobile-Broadband-%28WIND-ADSM%29/%CE%9F%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-/%CE%9F%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%AC%CE%BC%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1-%CF%87%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%BF.aspx

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8638

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/xml/Personal__articleadvanced__articleadvancedIOTGonRequest-p/section/Internet_E-mailwithLaptop

 

η πιο συμφερουσα φαινεται η wind

Ποιο πολυ απο ολα ομως με ενδιαφερει η ευκολια χρησης.Δλδ δεν θελω να μπλεκω με micro sim to sim adapters για να κανω ανανεωση χρησης.Ποια λυση σας φαινεται πιο αμεση για να τα κανω ολα μεσα απο το ipad??

τα scratch card βολευουν πολυ αλλα δυστηχως η wind που ειναι η πιο συμφερουσα κανει την ανανεωση χρησης μονο μεσω sms οποτε θα πρεπει να μπλεκω με αλλαγη καρτας απο ipad σε κινητο...

Eπισης οι εταιρειες ξερω οτι δινουν microsim στα συμβολαια.με τον παραπανω τροπο,στο προπληρωμενο καρτο ιντερνετ ξερετε αν δινουν??

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια κ απο μενα

Κατοχος ενος καινουριου 3G κ εγω ψαχνω για την καλυτερη λυση για προπληρωμενες καρτες για ιντερνετ

η πιο συμφερουσα φαινεται η wind

Ποιο πολυ απο ολα ομως με ενδιαφερει η ευκολια χρησης.Δλδ δεν θελω να μπλεκω με micro sim to sim adapters για να κανω ανανεωση χρησης.Ποια λυση σας φαινεται πιο αμεση για να τα κανω ολα μεσα απο το ipad??

τα scratch card βολευουν πολυ αλλα δυστηχως η wind που ειναι η πιο συμφερουσα κανει την ανανεωση χρησης μονο μεσω sms οποτε θα πρεπει να μπλεκω με αλλαγη καρτας απο ipad σε κινητο...

Eπισης οι εταιρειες ξερω οτι δινουν microsim στα συμβολαια.με τον παραπανω τροπο,στο προπληρωμενο καρτο ιντερνετ ξερετε αν δινουν??

 

thanks

 

Και εγω που το κοιταξα προσφατα σε καρτοκινητο η wind ειναι καλυτερη. (1,0GB για ενα μηνα -15Ε). Ανανεωση κανει με sms ή σε windshop. Φιλος μου υποστηριζει οτι και μεσω τραπεζης αλλα δεν το εχω ψαξει.

Μεχρι 31/1/11 η vodafone εχει προσφορα (αν και δεν το διαφημιζει και οι περισσοτεροι υπαλληλοι δεν το ξερουν , αλλα το ειδα με τα ματια μου στο συστημα τους σε vodafoneshop) με καινουρια συνδεση mobile internet 1,0GB για 1 μηνα -10Ε/μηνα !!.

Αυτο θα επαιρνα τωρα που ληγει η free2go καρτα μου , αλλα δεν πιανει 3G η vodafone στο εξωχικο μου :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και άργησε αρκετά τελικά ήρθε η ήμερα και πλέον η Apple έβγαλε την πολύ αναμενόμενη αναβάθμιση iOS 4.2.1 για iPad και πλέον οι κάτοχοι του μπορούν να απολαύσουν αυτό που απολάμβαναν οι κάτοχοι iPhone και iPod εδώ και καιρό .

 

Η νέα αναβάθμιση παρέχει το πολύ συζητημένο multitasking και βελτιώσεις στους φακέλους εφαρμογών σε ένα tablet που ήδη έχει κατακτήσει τον κόσμο και έχει φέρει επανάσταση στο κλάδο των tablets .

 

Μπορείτε να αναβαθμίσετε το iPad σας σε οποιοδήποτε υπολογιστή που είναι εγκατεστημένο το iTunes 10,1 .

 

ΠΗΓΗ http://ti-les-tora.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...