Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Ήθελα να ρωτήσω εάν έχω αγοράσει κάποιες εφαρμογές και μετά από λίγο καιρό κάνω jailbreak, θα μπορώ τότε να τις ξαναπεράσω κανονικά?

 

Μπορείς χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπαρχει κάποιος τρόπος (browser η ext) να βλέπουμε σελίδες που υποστηρίζουν ie8 ?? (π.χ ebanking)

 

ευχαριστω

 

η ALPHA BANK , η CITIBANK GR και η EUROBANK εχουν δικο τους free app στο itunes store. Οι αλλες δεν ξερω , καποια στιγμη θα ακολουθησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ALPHA BANK , η CITIBANK GR και η EUROBANK εχουν δικο τους free app στο itunes store. Οι αλλες δεν ξερω , καποια στιγμη θα ακολουθησουν.

 

Και η Εθνική έχει, το έχω εγκατεστημένο.

 

---------- Προσθήκη στις 11:12 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:10 ----------

 

Εντωμεταξύ άντε να ξημερώσει στις ΗΠΑ μπας και δούμε 4.2 σήμερα!!! :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Εθνική έχει, το έχω εγκατεστημένο.

 

---------- Προσθήκη στις 11:12 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:10 ----------

 

Εντωμεταξύ άντε να ξημερώσει στις ΗΠΑ μπας και δούμε 4.2 σήμερα!!! :) :) :)

 

Βαλε GM

 

Το μήνυμα που έχετε εισάγει είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε μεγαλώστε το μήνυμα σας ώστε να περιέχει τουλάχιστον 10 χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε GM

 

Το μήνυμα που έχετε εισάγει είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε μεγαλώστε το μήνυμα σας ώστε να περιέχει τουλάχιστον 10 χαρακτήρες.

 

Μπα, μου αρέσουν οι official λύσεις.....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

axxaaxaxax τι άλλο θα δουν τα μάτια μας!

 

αύριο έρχεται και το δικό μου. ελπίζω να με βολέψει στην πληκτρολόγιση γιατί απο κοντα δεν τα πήγαμε και τοσο καλά.

 

Έλα ρε συ,εγώ πιστεύω θα σε βολέψει χαλαρά αρκεί να το συνηθίσεις.(Εδώ εγώ βολεύομαι με iphone).

Αλλά ακόμα και να έχεις πρόβλημα,μπορείς να πάρεις το πληκτρολόγιο που έχει ώς αξεσουάρ η apple για το ipad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το iPhone γράφω παρα πολυ γρήγορα χωρίς κανένα πρόβλημα με το iPad που προσπάθησα με δυσκόλεψε αρκετά θαρώ. μαλλον θα είναι θέμα συνήθειας! no worries!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αύριο έρχεται και το δικό μου. ελπίζω να με βολέψει στην πληκτρολόγιση γιατί απο κοντα δεν τα πήγαμε και τοσο καλά.

 

Αν σκοπευεις να πληκτρολογεις συχνα και πολυ τοτε αγορασε τον keyboard dock.

Το εχω δει σε Αμερικανικες σειρες να το εχουν σε γραφεια και πραγματικα δημιουργει ενα πολυ ομορφο συνολο και σιγουρα πιο πρακτικο αν χρειαζεται να πληκτρολογεις συχνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκοπευεις να πληκτρολογεις συχνα και πολυ τοτε αγορασε τον keyboard dock.

Το εχω δει σε Αμερικανικες σειρες να το εχουν σε γραφεια και πραγματικα δημιουργει ενα πολυ ομορφο συνολο και σιγουρα πιο πρακτικο αν χρειαζεται να πληκτρολογεις συχνα.

 

bloothooth keyboard έχω άρα λύπει το dock μόνο φαντάζομαι χα!

ναι θα πληκτρολογώ αρκετά μιας και το παίρνω αρκετά και για εκπαιδευτικούς σκοπούς εκτός από διαβασμα ebooks στον κιντλ και PDFS.

 

 

με το jailbreak τι γίνεται; σε μακ πάντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

με το jailbreak τι γίνεται; σε μακ πάντα!

 

Jailbreak στο τελευταίο fw (3.2.2) υπάρχει! Αφού είσαι σε mac πας καρφωτός με pwnage tool σε custom firmware. Βέβαια σε λίγες ημέρες κυκλοφορεί το 4.2... και ίσως χρειαστεί να περιμένουμε λίγο για jailbreak εκεί, αν και λένε ότι το έχουν έτοιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...