Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κλειδί θα πρότεινα μόνο από το official site γιατί από κλειδομάγαζα μπορεί να φάει ban το κλειδί ακόμη και μετά από μήνες  (λόγο ότι κάποιοι που τα πουλάνε τα έχουν αγοράσει με κλεμένες πιστωτικές κτλ).

 

Αληθεια; δε το ηξερα.. οντως δικαιολογιεται καπως η διαφορα 25€. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια σημαντικότατη ερώτηση :

 

Είμαι κι εγώ φανατικός των elder scrolls. Στο skyrim είχα αφιερώσει χιλιάδες ώρες, αφού έπαιζα από 11/11/2011 που βγήκε

μέχρι τέλη του 2013 αποκλειστικά . Δεν πρέπει να είχα αφήσει τίποτε χωρίς να το τελειώσω . 

Στο on line , υπάρχει περίπτωση με το που θα μπεις και θα έχεις π.χ. ένα σπαθί που κάνει damage 10 

να βρεθούν μπροστά σου τίποτε τύποι με σπαθιά που θα έχουν damage 800 και θα σε κάνουν σάκο του μποξ;

 

ή κάτι άλλο παρεμφερές ;

 

 

Γιατί κάτι τέτοιο θα ήταν λόγος να διαγράψω άμεσα το κλειδί , για να μην το χρησιμοποιήσω ποτέ ξανά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια σημαντικότατη ερώτηση :

 

Είμαι κι εγώ φανατικός των elder scrolls. Στο skyrim είχα αφιερώσει χιλιάδες ώρες, αφού έπαιζα από 11/11/2011 που βγήκε

μέχρι τέλη του 2013 αποκλειστικά . Δεν πρέπει να είχα αφήσει τίποτε χωρίς να το τελειώσω . 

Στο on line , υπάρχει περίπτωση με το που θα μπεις και θα έχεις π.χ. ένα σπαθί που κάνει damage 10 

να βρεθούν μπροστά σου τίποτε τύποι με σπαθιά που θα έχουν damage 800 και θα σε κάνουν σάκο του μποξ;

 

ή κάτι άλλο παρεμφερές ;

 

 

Γιατί κάτι τέτοιο θα ήταν λόγος να διαγράψω άμεσα το κλειδί , για να μην το χρησιμοποιήσω ποτέ ξανά. 

 

Πλέον όχι, αλλά αν πχ πας ως νέος level 5 σε κάποια από τις χαρακτηριστικά "μεγαλες" περιοχές να φας κανένα world boss,  μπορεί να κολλήσεις λιγάκι.

 

Αλλά γενικά δεν θα έχεις πρόβλημα να κάνεις τα quest κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια; δε το ηξερα.. οντως δικαιολογιεται καπως η διαφορα 25€. 

 

Βασικά από official retailers είσαι καλυμμένος: https://www.reddit.com/r/elderscrollsonline/comments/36womu/deactivation_of_fraudulently_obtained_esotu_game/

 

ενώ π.χ από G2A έπεφτε ban.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά από official retailers είσαι καλυμμένος: https://www.reddit.com/r/elderscrollsonline/comments/36womu/deactivation_of_fraudulently_obtained_esotu_game/

 

ενώ π.χ από G2A έπεφτε ban.

εγω απο g2a το πηρα πριν λιγες μερες............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο g2a το πηρα πριν λιγες μερες............

 

Αν ο πωλητής έχει χρησιμοποιήσει κλεμμένη πιστωτική κτλ πολύ πιθανόν να γίνει ban (ακόμη και μετά από 1 χρόνο) αλλά είσαι καλυμμένος αφού στο παραπάνω link που έδωσα λέει: Affected users will receive an email with instructions on how to regain access to their game account via a valid game purchase.

 

Από αυτό καταλαβαίνω ότι αγοράζοντας από official πηγή το παιχνίδι στον κάνουν unban τον λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο πωλητής έχει χρησιμοποιήσει κλεμμένη πιστωτική κτλ πολύ πιθανόν να γίνει ban (ακόμη και μετά από 1 χρόνο) αλλά είσαι καλυμμένος αφού στο παραπάνω link που έδωσα λέει: Affected users will receive an email with instructions on how to regain access to their game account via a valid game purchase.

 

Από αυτό καταλαβαίνω ότι αγοράζοντας από official πηγή το παιχνίδι στον κάνουν unban τον λογαριασμό.

 

Το ποστ στο reddit ειναι 1 χρονο πριν...πιστευω να εχουν αλλαξει τα πραγματα...θα δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως βλέπω οτι η standar edition την βρίσκω και με 10 euro , αυτη θέλει συνδρομή η απλα δεν εχει το expansion μέσα που βασικά σε πρώτη φάση δεν με ενδιαφέρει αφού θα ήθελα να δώ το παιχνίδι πρώτα χωρίς να ξοδέψω καποιο μεγάλο ποσό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως βλέπω οτι η standar edition την βρίσκω και με 10 euro , αυτη θέλει συνδρομή η απλα δεν εχει το expansion μέσα που βασικά σε πρώτη φάση δεν με ενδιαφέρει αφού θα ήθελα να δώ το παιχνίδι πρώτα χωρίς να ξοδέψω καποιο μεγάλο ποσό ?

 

10 ευρω; Απο νομιμο site που προτεινει η εταιρεια; (καπου παραπανω ειναι η λιστα sites)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γίνει κατανοητό,αν και αναφέρθηκε και από τον Apoll ,το παιχνίδι είναι B2P.

Είτε αγοράσετε την βασική είτε την gold παίζετε όσο θέλετε χωρίς συνδρομή.

Η gold περιέχει τα DLC.

 

Υπάρχει και η συνδρομή αλλά δεν επηρεάζει,η οποία προσφέρει τα παρακάτω:

 

 

BONUSES INCLUDE:
  • Access to all DLC Game Packs available in the Crown Store as long as ESO Plus™ membership is current
  • 1500 Crowns per 30 day membership, all Crowns given at time of payment
  • +10% Upgrade to Character Progression
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφέρομαι στα κλειδάδικα , η απλή έκδοση τελικά θέλει συνδρομή η απλα δεν εχει τα bonus μεσα + expansion ?

 

Προσεχε απλα, μη φας ban καποια στιγμη αν το αγορασεις απο site που δεν ανηκει στη λιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεχε απλα, μη φας ban καποια στιγμη αν το αγορασεις απο site που δεν ανηκει στη λιστα.

δηλαδη εγω θα φαω ban, τσαμπα τα 25 ευρω? να μην παιξω καν αμα ειναι...ελεος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...