Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα παίξει το game στο release του αλλά μόλις έφτασα το max level το παράτησα γιατί δεν είχε πράγματα να κάνεις.

 

Πρόσφατα έπαιξα και έλιωσα το Legion του wow(mythic raiding) το οποίο ήταν αρκετά καλό αλλά το βαρέθηκα και αυτό.

 

Μπορεί κάποιος που γνωρίζει και τα 2 παιχνίδια να μου συγκρίνει το endgame τους?

 

Ευχαριστώ!

Τρελε μ πλακα κανεις?Δν εχει το εσο πραγματα να κανεις?

Μαλλον αλλο παιχνιδι εχεισ παιξει,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελε μ πλακα κανεις?Δν εχει το εσο πραγματα να κανεις?

Μαλλον αλλο παιχνιδι εχεισ παιξει,

 

Αναφέρομαι στο 1o release όπου πέρα απο τα PVP ranks και τα quest των άλλων faction δεν είχε κάτι άλλο. Μια σύγκριση των endgames ζήτησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κατεβαζω τωρα που εινα ιfree να το δοκιμασω...το παιχνιδι θελει παρεα για να παιχτει και να καταφερνεις τα Q?η μπορεις και solo ξερω γω?

Επισης ειναι pvp η Pve focused?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κατεβαζω τωρα που εινα ιfree να το δοκιμασω...το παιχνιδι θελει παρεα για να παιχτει και να καταφερνεις τα Q?η μπορεις και solo ξερω γω?

Επισης ειναι pvp η Pve focused?

 

Solo ειναι κυριως, πιο πολυ με single μοιαζει παρα με mmorpg :)

 

και για τα 2 ειναι το παιχνιδι, και pve και pvp.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα νεα αυτα...αν μ αρεσει θα το δωσω το 25αρι απλα ρωταγα γτ δεν μπορω να μπαινω απειρες ωρες την μερα και ηθελα να ειμαι χαλαρος και να μην εξαρτομαι απο αλλους η αλλοι απο το ποτε θα μπω εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η πιο πληρης μορφη του παιχνιδιου ειναι η gold edition?βλεπω στο g2a μια collectors στα 17,99 και παιζουν και gold στα 21...αξιζει η να παω για το βασικο παιχνιδι στα 9-10?

 

Επαιξα κανα 3ωρο μου αρεσε παραπολυ!

 

Επισης αν το αγορασω απλα κανω redeem το παιχνιδι στο site και δεν χανω την προοδο μου μεχρι εκεινη την στιμγ που εχω στο free trial σωστα?

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ακόμη δεν έχω καταφέρει να το κάνω εγκατάσταση...

 

Ήμαρτον. Το αγόρασα στο πρώτο εξάμηνο, το παράτησα λόγω ότι δεν είχαν gamepad support (έλεος)

και όταν εδέησαν να βάλουν δεν μπορώ να το κάνω εγκατάσταση με τί-πο-τα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες θα ξεκινησω και εγω σημερα, κονσολα ομως πσ4, μια ερωτηση, με βλεπω για nightblade, εχετε υποψη κανα καλο guide για pvp? τα περισσοτερα που κοιταω ειναι τοσο διαφορετικα δε ξερω τι να ακολουθησω  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ειναι επι πληρωμη υποθετω...αν και δεν εχω καταλαβει αν ειναι dlc η σαν δευτερο παιχνιδι ξεχωριστο...οποιος ξερει ας μας διαφωτισει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Morrowind είναι ένα νέο κεφάλαιο, chapter (ή expansion όπως το βλέπω εγώ) όπως το έχει ονομάσει η ZOS,το οποίο είναι μόνο επί πληρωμή,δεν μπορεί να αγοραστεί με crowns από το store του παιχνιδιού όπως τα dlc.

Τώρα για όποιον έχει το βασικό παιχνίδι ή οποιαδήποτε έκδοση αυτού για την αγορά του θα επιλέξει το upgrade,έτσι θα έχει την νέα περιοχή και το νέο class πάνω στο Tamriel.

 

Όποιος έχει σκοπό να παίξει για πρώτη φορά ESO τότε θα αγοράσει τον Ιούνιο την πλήρη έκδοση η οποία περιέχει και το βασικό παιχνίδι (Tamriel).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα!Παιζοντας χαλαρα σε ποσο καιρο θα φτασεις στην φαση που θα χρειαστει να αγορασεις το επομενο update?Εχω ψηθει τρελα να το αγορασω με ενα δεκαρικο και να παιζω χαλαρα 1-2 ωριτσες την ημερα,γινεται λετε ή πεταμενα λεφτα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ αξιζει καργα, ξεκινησα και εγω πολυ χαλαρα λογω της εκπτωσης, παρα πολυς κοσμος παντου, παρα πολα quest + exploration, πολυ ομορφος κοσμος, ειναι λιγο clunky combat + animations αλλα συνηθιζεις, εμενα μου αρεσε παρα πολυ και μου θυμισε εποχες wow bc. το κακο μεχρι στιγμης και το μοναδικο για μενα ειναι το Slow leveling 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...