Προς το περιεχόμενο

The Elder Scrolls Online


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικα αυτο θα λυσει το προβλημα σου,ειχα και εγω προβλημα και λυθηκε με αυτο τον τροπο

1) Run the downloaded "installer"
2) Look in c:\Users\(username)\AppData\Local\Temp (AppData is a hidden directory)
3) Find a directory similar to "I1427247224" with a date and time of when you did step 1
4) Inside that directory go to InstallerData/Disk1/InstData - you will see a compressed file called "Resource1"
5) Inside "Resource1" go to $IA_PROJECT_DIR$/src_path
6) Copy the folder "Launcher" to a drive and location you can get to (I chose the root of C:)
7) Inside "Launcher", execute "Bethesda.net_Launcher"
8) The "Launcher" will update and restart.
9) Once the "Launcher" is running again, click the INSTALL button

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θά το δοκιμάσω και θα επανέλθω. Ευχαριστώ πολύ.

 

update:

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει κανένας φάκελος similar to "I1427247224"  στον Temp...

Επεξ/σία από Federacion
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θά το δοκιμάσω και θα επανέλθω. Ευχαριστώ πολύ.

 

update:

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει κανένας φάκελος similar to "I1427247224"  στον Temp...

Το ελυσες το προβλημα;Απο οτι θυμαμε καθε φορα που προσπαθεις να το κανεις install εμφανιζετε ενας τετοιος φακελος,οποτε προσπαθησε πρωτα να το κανεις install και μετα δες αν εμφανιστηκε αυτος ο φακελος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  •  
  • Members
  • 190 μηνύματα
  • LocationEnd of world

Δημοσίευση 09 Ιανουάριος 2017 - 05:39 μμ

Οποιος Ελληνας παιζει εσο και θελει να μπει σε Ελληνικο guild,ν μου πει.

 

 Guild: Eternal Flames

Guild-master: @iliasthebest (εγω)

 

Ειμαστε ενα οργανωμενο Ελληνικο guild με ελαχιστα ξενα παιδια,(xp players),και με τσ.https://discord.gg/TtsSdnT

Αν θελετε να ερθετε στειλτε μ εδω "η μεσα στο παιχνιδι,.

Κανουμε τα παντα ,pve,pvp,dungeons,trials

 

Ευχαριστω πολυ,, 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ελυσες το προβλημα;Απο οτι θυμαμε καθε φορα που προσπαθεις να το κανεις install εμφανιζετε ενας τετοιος φακελος,οποτε προσπαθησε πρωτα να το κανεις install και μετα δες αν εμφανιστηκε αυτος ο φακελος.

 

Δεν το έλυσα, προσπάθησα να κάνω Install πολλές φορές αλλά δεν εμφανίζεται ο εν λόγω φάκελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σκέφτομαι να το αγοράσω, είμαι ανάμεσα στην απλή 10 Ε και την Gold edition 25E. Αξίζει να έχω την Gold από την αρχή; ή θα μου είναι χρήσιμη αργότερα αφού παίξω λίγο; πόσο κοστίζει η αναβάθμιση μετά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα κι εγω το free να δοκιμασω και μαλλον παω για αγορα

Εχει κοσμο γενικα το game ? Απο content τι εχει να κανεις για lvl up και μετα σε endgame? Οποιος εχει ορεξη ας πει , thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα , σήμερα ξεκίνησα, κανένα invite σε κανένα guild όνομα rainmangr

Ευχαριστώ

Θα σ στειλω εγω αμεσα,

Οποιος Ελληνας παιζει εσο και θελει να μπει σε Ελληνικο guild,ν μου πει.

 

 Guild: Eternal Flames

Guild-master: @iliasthebest (εγω)

 

Ειμαστε ενα οργανωμενο Ελληνικο guild με ελαχιστα ξενα παιδια,(xp players),και με τσ.https://discord.gg/TtsSdnT

Αν θελετε να ερθετε στειλτε μ εδω "η μεσα στο παιχνιδι,.

Κανουμε τα παντα ,pve,pvp,dungeons,trials

 

Ευχαριστω πολυ,, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) το παιχνιδι εχει παρα πολυ κοσμο ο οποιος δεν ειναι κατσικωμενος μπροστα σε ΑΗ ή να χοροπηδαει σε πολλεις περιμενοντας να κανει pop το lfg και τα σχετικα αλλα ειναι διαρκως εξω στον κοσμο και κανει το content

2) αν μπορειτε αγοραστε την gold edition καθως περιλαμβανει ολα τα dlc's και με κοστος ~25 το θεωρω αρκετα φθηνο

3) Ελληνικο Guild εχει τους Eternal Flames οπου κανετε whisper στον @iliasthebest για invite. Μπειτε αφοβα καθως αν θελετε να μπειτε και σε ξενο guild εχετε το δικαιωμα να εισαστε εως 5 ταυτοχρονα.

4) Για addons αντι του curse χρησιμοποιουμε το minion https://minion.gg/ ενω το αντιστοιχο site ειναι το esoui http://www.esoui.com/addons.php. Οποτε μην ψαρωνετε αν δεν ειναι του γουστου σας το ui, το κανετε οπως θελετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παίξει το game στο release του αλλά μόλις έφτασα το max level το παράτησα γιατί δεν είχε πράγματα να κάνεις.

 

Πρόσφατα έπαιξα και έλιωσα το Legion του wow(mythic raiding) το οποίο ήταν αρκετά καλό αλλά το βαρέθηκα και αυτό.

 

Μπορεί κάποιος που γνωρίζει και τα 2 παιχνίδια να μου συγκρίνει το endgame τους?

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...