Προς το περιεχόμενο

Dragon Age 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν θυμάμαι. Ρίξε ένα spiler και κάνε μία υπενθύμιση

 

Μάγος companion που σιχαινόταν τους templars που σιχαινόντουσαν τους mages και ήθελε να κάνει επανάσταση. Είχε βάλει βόμβα στο Kirkwall Chantry.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 714
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Μόλις χθες το τελειωσα αλλα με χάλασε λίγο το ότι αντί να σκοτώσω κάποιο κακό σκότωσα και μάγο και knight commander που καταλήφθηκαν από πνεύματα.

 

Θα προτιμούσα για τέλος κάτι σαν το δράκο στο side mission πιο δύσκολος μου φάνηκε :-( .

 

Υ.Γ

 

1) Το σπαθί τις knight commander στο τελος μπορείς να το παρεις και πως :wub: ?

 

2) Η μάγισσα στην αρχή που ήταν δράκος τι έγινε ?

 

3) Άσχετο λέω να παίξω το Sacred 2 αξίζει ?

Επεξ/σία από REDODIN7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3) Άσχετο λέω να παίξω το Sacred 2 αξίζει ?

 

Το 1 πάντως αξίζει, στο 2 κατά πολλούς πλανάτε μια μονοτονία στον αέρα, οπότε ούτε ζέστη ούτε κρύο... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@REDODIN7: Βάλε κανα spoiler ωρέ. Αν ενδιαφερόμουν να το τερματίσω θα ταν ψιλοξενέρωμα να ξέρω απ την αρχή την τελική μάχη :Ρ

Εχεις δικιο :lol:, εβαλα σποιλερ.

@activex το ξερω για το πρωτο ρωταω για το 2ο γιατι θα το παιξω σε ΧΒΟΧ 360, μετα το Dragon Age 2 ψαχνω για κανα καλο RPG.

 

Υ.Γ

 

Τελικα το σπαθι το παιρνεις ?

Με τι δρακομαγισσα τελικα τι παιχτηκε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Σχεδόν μετά από ένα χρόνο κυκλοφορίας, το παίζω το παιχνίδι και περιττό να πω ότι το 1 ήταν καλύτερο.. λολ.. τέλος πάντων στο θέμα μου.

Τώρα που είμαι στο act 3, διάβασα από τα καλύτερα site όλα τα walkthrough έτσι ώστε να μην χάσω κάτι το ιδιαίτερο και η επιλογή μου να είναι σωστή σε αυτό που εγώ θέλω.

 

Όλα, γράφουν ότι εάν επιλέξεις να βοηθήσεις τους μάγους και παραμείνει στην παρέα ο anders.. δαιμονισμένος παπάς.. Δεν σε δέχεται ο αδελφός σου «Carver» και εγώ ρωτώ.. γιατί σε εμένα εξελίσσετε διαφορετικά η ιστορία?

 

Λολ.. ο πρώτος που έτρεξε αφού επέλεξα μάγους ήταν ο carver! Και δεν γίνετε αυτή η μάχη που έχουν σαν πρώτη πρώτη, αναφορά στο walkthrough, μετά την επιλογή μάγων. Διότι ο Carver τους σκοτώνει με το σπαθί του και με παρακαλά να τον πάρω στο πάρτι μου.. λολ

Να συμπληρώσω, ότι είχα δεθεί με τον ρόλο του καρβερ.. λόγο ότι είναι μικρότερος αδελφός.. όπως και εγώ δηλαδή λολ.. και πάντα είχα προτεραιότητα στο reputation να το παίρνει αυτός +++ παρά οι άλλοι.. τους άλλους ανέβασα ρεπ στο act2.

Το γράφω αυτό, γιατί όλα τα walkthrough γράφουν.. εάν επιλέξεις τεμπλαρς.. τότε έρχεται ο καρβερ..μπλα μπλα μπλα..

Εάν επιλέξεις μάγους, ο καρβερ σε αρνιέται και δεν ξανασυναντιέστε.. μπλα μπλα μπλα..

Το έκανα βίντεο πάντως.. στο youtube..κάτι διαφορετικό τελικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας, μια ερώτηση.. έκανα εγκατάσταση σε laptop το παιχνίδι και μου βγάζει ότι υπάρχει ελαττωματική μονάδα όσον αφορά το MSVCR80.DLL

Έχει τύχει σε κάποιον άλλο κάτι παρόμοιο? και αν ναι πως λύθηκε?

κοίταξα στο νετ για κάτι λύσεις αλλά κανένα αποτέλεσμα.

δοκίμασα uninstall και install το παιχνίδι, patch του παιχνιδιού, install νέο directx ,install νέους drivers,install πιο παλιούς drivers αλλά και πάλι τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδώ βγάζει..

 

 

Υπογραφή προβλήματος:

Όνομα συμβάντος προβλήματος: BEX

Όνομα εφαρμογής: DragonAge2.exe

Έκδοση εφαρμογής: 1.3.6124.0

Χρονική σήμανση εφαρμογής: 4dca6cba

Όνομα ελαττωματικής λειτουργικής μονάδας: MSVCR80.dll

Έκδοση ελαττωματικής λειτουργικής μονάδας: 8.0.50727.4927

Χρονική σήμανση ελαττωματικής λειτουργικής μονάδας: 4a2752ff

Μετατόπιση εξαίρεσης: 00014c23

Κωδικός εξαίρεσης: c000000d

Δεδομένα εξαίρεσης: 00000000

Έκδοση λειτουργικού συστήματος: 6.1.7600.2.0.0.768.3

Αναγνωριστικό τοπικών ρυθμίσεων: 1032

Πρόσθετες πληροφορίες 1: 58a3

Πρόσθετες πληροφορίες 2: 58a32606a2cc0262b9d715f7d88cb697

Πρόσθετες πληροφορίες 3: 0c1b

Πρόσθετες πληροφορίες 4: 0c1bcbd19f4c08b07de6b0ce6a2c32e0

 

Ανάγνωση της δήλωσής μας προστασίας προσωπικών δεδομένων ενώ είστε συνδεδεμένοι:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0408

 

Εάν η ηλεκτρονική δήλωση απορρήτου δεν είναι διαθέσιμη, διαβάστε τη δήλωση απορρήτου χωρίς σύνδεση:

C:\Windows\system32\el-GR\erofflps.txt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εχω αρχισει να παιζω εδv και λιγο καιρο και καταλαβα οτι ειμαι στο Blind , θα ήθελα να παω στο κανονικο πως μπορω να παω και πως πηγα στο Blind ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...