Προς το περιεχόμενο

πανελλήνιες εξετάσεις


konstantina_ena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τει πληροφορικής Θεσσαλονίκης.Βέβαια οι στόχοι μου ήταν κάπως

απθ πληρ>πληρο ιωαννίνων>φυσικό ιωαννίνων>τει πληροφορικής θεσσαλονίκης αλλά έστω,δεν μπορώ να κάνω κατι τώρα!!

μπορεί κάποιος να μου πει για τα μεταπτυχιακά στο εξωτερικό?θα μπορώ να κάνω μεταπτυχιακό σε κάποια χώρα της ευρώπης πχ Αγγλία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ας ελπίσουμε να είναι καλό το Καποδιστριακό. Αν δεν απατώμαι, ήταν στη λίστα με τα 500 καλύτερα πανεπιστήμια.

 

Οι μεγαλοι οργανισμοι κ εταιρειες δινουν βαση στα 100 καλυτερα.Απο κει κ περα δεν δινεται βαρυτητα γενικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κατα την γνωμη μου φετος ειναι η ξεφτιλα των ΤΕΙ !!!!

 

Ειδα ΤΕΙ με βαση κατω απο 1000 μορια. Ελεος πια !!!!:cry::cry::cry:

 

592 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΗΜ. 975

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κατα την γνωμη μου φετος ειναι η ξεφτιλα των ΤΕΙ !!!!

 

Ειδα ΤΕΙ με βαση κατω απο 1000 μορια. Ελεος πια !!!!:cry::cry::cry:

 

αφου επεμεναν να καταργηθει η βαση του 10 καλα να παθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου επεμεναν να καταργηθει η βαση του 10 καλα να παθουν.

 

Απο ανεγκεφαλους αλλο τιποτα...

 

Καλά απίστευτα πράγματα..

ΑΕΙ με 2500 .. με 4000!

Έλεος.. απίστευτη ξεφτίλα!

 

Ποιο ΑΕΙ ειναι αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προαπαιτούμενες γνώσεις μπορεί να έχει άραγε κάποιος που βγάζει 2000 μόρια στις πανελλήνιες; Στην τύχη αν απαντάς βγάζεις περισσότερα μόρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ελεος.. τι γινεται εδω?? εκτος οτι ανεβασαν τις βασεις... εγω εβγαλα 1379 μορια και με βαζει στο μεσσολογγι..... την στιγμη που μπαινω και λαμια... και λαρισα.... τει πληροφορικης... τι μας λεει?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ελεος.. τι γινεται εδω?? εκτος οτι ανεβασαν τις βασεις... εγω εβγαλα 1379 μορια και με βαζει στο μεσσολογγι..... την στιγμη που μπαινω και λαμια... και λαρισα.... τει πληροφορικης... τι μας λεει?????

 

Με τι σειρά δήλωσες τις σχολές; Όσο για τα μόρια, προφανώς έκανες κάποιο λάθος έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι τοσα εβγαλα.... εξακριβομενο και απο την καθηγητρια μου..... δεν θυμαμαι την σειρα... γινεται να την μαθω με καποιο τροπο?? (αλλα πρεπει να ειμαι κ πολυ....@#$ για να δηλωσα πρωτα μεσσολογγι κ μετα λαμια....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλες δηλαδή 1,379 μόρια; Τη σειρά με την οποία δήλωσες τα τμήματα μπορείς να τη δεις από το αντίγραφο του μηχανογραφικού που έχεις πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προσχέδιο έστω, το μηχανογραφικό που συμπλήρωσες πριν πας για την κατάθεση; Αν δεν έχεις ούτε αυτό, δε γνωρίζω άλλο τρόπο. Προσωπικά θεωρώ απίθανο να γίνει κάποιο λάθος πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...