Προς το περιεχόμενο

πανελλήνιες εξετάσεις


konstantina_ena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ιντερνετ το απογευμα... μαλιστα... και απο που? :P γιατι παιρνω το σχολειο τηλεφωνο και τιποτα... μου βγαινει το φαξ.....

 

Εδώ σύμφωνα με τα όσα κυκλοφορούν στο internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

σας γραφω τι λεει η καθηγητρια μας ακριβως στο facebook: "Mετά από ενημέρωσή μου από το αρμόδιο γραφείο του υπουργείου παιδείας, τα αποτελέσματα του ΕΠΑΛ α' ομάδα θα βγουν στις 12 Ιουλίου. Μέχρι τότε υπομονή!!!"

Εκει ειμαι και εγω... οσοι ειναι μαζι μου.... ας περιμενουν με ηρεμια..... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αποτελεσματα με τις βασεις σε οσους/ες διαβασαν.

 

Μια ερωτηση: Η υποβολη μηχανιογραφικου ειναι υποχρεωτικη ? Με 4450 μορια δεν εχει νοημα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση: Η υποβολη μηχανιογραφικου ειναι υποχρεωτικη ? Με 4450 μορια δεν εχει νοημα νομιζω.

Δεν καταργήθηκε η βάση του 10? Η το εννοείς με την έννοια της αξιοπρεπούς βαθμολογίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν είναι. Όπως και να 'χει, δεν χάνεις και τίποτα.

 

Δεν ειναι για μενα στα ...52 μου αλλα για τον γιοκα μου και ειναι απολυτως φυσιλογικο.Δεν εχει να κερδισει και κατι.

 

Δεν καταργήθηκε η βάση του 10? Η το εννοείς με την έννοια της αξιοπρεπούς βαθμολογίας?

 

Και να καταργηθηκε δεν υπαρχουν σχολες με τετοια βαση.Ουτε οι ιχθυοκαλιεργιες και η ανθοκομια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι για μενα στα ...52 μου αλλα για τον γιοκα μου και ειναι απολυτως φυσιλογικο.Δεν εχει να κερδισει και κατι.

 

Και να καταργηθηκε δεν υπαρχουν σχολες με τετοια βαση.Ουτε οι ιχθυοκαλιεργιες και η ανθοκομια.

 

Το κατάλαβα για τον γιο. Ακριβώς επειδή καταργήθηκε η βάση του 10 προβλέπουν μεγάλες πτώσεις σε περιφερειακά τμήματα. Όσο για το αν έχει να κερδίσει κάτι, μπορεί να πάει να γραφτεί μόνο για το πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αποτελεσματα με τις βασεις σε οσους/ες διαβασαν.

 

Μια ερωτηση: Η υποβολη μηχανιογραφικου ειναι υποχρεωτικη ? Με 4450 μορια δεν εχει νοημα νομιζω.

 

 

Ας κάνει,γιατί οι κουτσές σχολές που δεν πατούσε κανείς πόδι,κάπως θα πρέπει να γεμίσουν.Γιαυτό άλλωστε καταργήθηκε η βάση του ''10''!

 

Btw,χωρίς να θέλω να θίξω,αλλά κάπως fail είναι τόσο λίγο.Εκτός φυσικά και αν δεν νοιάζει η βαθμολογία,οπότε χαλαρά(όπως άλλωστε πρέπει να είναι όλοι) . και πάλι χωρίς να θέλω να θίξω κάτι.

 

Επειδή τώρα είδα,την συνέχεια,θέλω να πω στον φίλο Γιάννης Platano ,ότι τίποτα δεν χάθηκε με τις πανελλήνιες ! Δεν είναι αναγκαίο κάποιο ΑΕΙ/ΤΕΙ,υπάρχει και τα ΤΕΙ δημόσια και μή. Βέβαια υπάρχει και το εξωτερικό,που αν το ψάξεις είναι τα ίδια λεφτά όσα και μέσα στην ελλάδα,και σε κάποιες φορές λίγο πιο φτηνά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάλαβα για τον γιο. Ακριβώς επειδή καταργήθηκε η βάση του 10 προβλέπουν μεγάλες πτώσεις σε περιφερειακά τμήματα. Όσο για το αν έχει να κερδίσει κάτι, μπορεί να πάει να γραφτεί μόνο για το πάσο.

 

 

Θα δουμε...Βασικα να παει φανταρος και μετα βλεπουμε...:mad::mad:

 

---------- Προσθήκη στις 14:09 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:06 ----------

 

Ας κάνει,γιατί οι κουτσές σχολές που δεν πατούσε κανείς πόδι,κάπως θα πρέπει να γεμίσουν.Γιαυτό άλλωστε καταργήθηκε η βάση του ''10''!

 

Btw,χωρίς να θέλω να θίξω,αλλά κάπως fail είναι τόσο λίγο.Εκτός φυσικά και αν δεν νοιάζει η βαθμολογία,οπότε χαλαρά(όπως άλλωστε πρέπει να είναι όλοι) .

 

Οταν γραφεις γλωσσα 9.1

ΟΔΕ 12.8

Μαθηματικα 1.2 και 2

Αναπτυξη εφαρμογων 0.2

Φυσικη 1.8

 

τι να περιμενεις ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δουμε...Βασικα να παει φανταρος και μετα βλεπουμε...:mad::mad:

 

---------- Προσθήκη στις 14:09 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:06 ----------

 

 

Οταν γραφεις γλωσσα 9.1

ΟΔΕ 12.8

Μαθηματικα 1.2 και 2

Αναπτυξη εφαρμογων 0.2

Φυσικη 1.8

 

τι να περιμενεις ?????

 

Δεν είναι ανάγκη να πάει φαντάρος από τώρα.Αν είχατε κόρη τί θα γινόταν;Εκείνη δεν μπορείς να την πας στρατό,για να βρεθεί μια λύση μετά,αλλά πρέπει να βρεθεί λύση το ίδιο γρήγορα.Έτσι πιστεύω.

Κοίτα,καταλαβαίνω σε τί θέση βρίσκεστε,πιστεύω έτσι ένοιωθαν οι δικοί μου γονείς,που δεν περίμεναν τους βαθμούς που έγγραψα .Τα είχαν βάψει μαύρα,αλλά λύση βρέθηκε..Δεν ξέρω αν ήταν η πιο σωστή,αλλά έφυγα για Αγγλία....αλλά στα 2.5 χρόνια γύρισα πίσω,γιατί δεν την άντεχα..Είμαι 21 χρονών,τώρα είμαι θεσσαλονίκη,σε ιεκ ξυνή,μόλις τέλειωσα το πρώτο μου εξάμηνο,και μπορώ να σας πω μαθαίνω,πράγματα αρκετά καλά κ ενδιαφέροντα,που όπως και στο πανεπιστήμιο κάνω τα ίδια. Μην σας πω ,ότι έμαθα πράγματα που στην ίδια σχολή στην αγγλία απλά δεν ήξερα καν!!

Ξαναλέω,τίποτα δεν σταματάει με το πέρας της κοροϊδίας που λέγετε πανελλήνιες..Υπάρχουν ένα σορό πόρτες!

Όσο για τις βαθμολογίες,ίσως να μην ήταν σωστή η κατεύθυνση που διάλεξε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...