Προς το περιεχόμενο

πανελλήνιες εξετάσεις


konstantina_ena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια!! Εδωσα 1η φορα εξετασεις το 08 και περσυ εκανα μηχ/κο 10% αλλα δν περασα εκει που ηθελα και φετος εδωσα παν/ες!

Τωρα στο μηχ/κο εκει που λει "τελευταια φορα ημουν υποψηφιος (συμπληρωνεται μονο απο οσους εχουν υποβαλλει μηχ/κο δελτιο προηγουμενο ετος)" τι πρεπει να βαλω 2008 η 2009??Λογικα αφου κατεθεσα περυσι μηχ/κο 10% το 2009 δεν πρεπει να βαλω???

Επισης επιλεγω το "αποφοιτος προγενεστερου ετους με νεα εξεταση" σωστα??

plz ας απαντησει καποιος αυριο πρεπει να παω να το καταθεσω και φοβαμαι μην κανω καποιος λαθος σε αυτα τα 2 :(

 

Στο πεδίο "Τελευταία φορά που ήμουν υποψήφιος", 2009 προφανώς, αφού τότε ήσουν υποψήφιος με το 10%. Για να μη γίνει καμιά στραβή θα τους ρωτήσεις εκεί. Για το άλλο, αυτό που λες επιλέγεις.

 

να ρωτησω

αυτες τις χαμηλοβαθμες σχολες

πχ φυτικης παραγωγης,ανθοκομιας

οποιος τις δηλωνει μπαινει?

 

Ανάλογα, εξαρτάται από τα μόρια που έχει βγάλει και τη βάση του τμήματος τη χρονιά που κάνει μηχανογραφικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 367
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι, εξαρτάται από τα μόρια τους. Θεωρητικά, όσες περισσότερες θέσεις έχει ένα τμήμα, τόσο περισσότερο μπορεί να πέσει η βάση. Αυτό δεν είναι απόλυτο όμως, αν όλοι οι εισακτέοι ενός τμήματος έχουν γράψει πολύ καλά, η βάση θα είναι υψηλή. Οι προτιμήσεις των υποψηφίων παίζουν πάντα ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Εγω μολις checkara περασα στη πρωτη επιλογη :D

Ηλεκτρολογων μηχανικων και Η/Υ Θεσσαλονικης

Ποσταρετε αν θελετε που περασατε παιδια :)

 

 

Ολοψυχα συγχαρητηρια φιλε μου....Πολυ καλη σχολη και φανταστικη πολη η Θεσ/νικη.Εχω σπουδασει εκει.

 

Ο γιος μου με ... 4600 μορια ΤΕΙ Αντυρρυπανσης Κοζανης ( τι Λωζανη τι Κοζανη που λεμε) και θα δωσω μαχη να μην παει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοψυχα συγχαρητηρια φιλε μου....Πολυ καλη σχολη και φανταστικη πολη η Θεσ/νικη.Εχω σπουδασει εκει.

 

Να σαι καλα! Σ' ευχαριστω. Ναι και γω με ηλεκτρονικα ασχολουμαι και πιστευω θα ειμαι μια χαρα. Ναι και η θεσσαλονικη ειναι τελεια. βρηκα και σπιτι 10 λεπτα απο τα πανεπιστημια. Στα ποσα χρονια την εβγαλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αδερφός μου Καποδιστριακό για Ψυχολογία, 2η επιλογή μετά τη Ψυχολογία Παντείου.

 

Αυξανομαστε κ πληθαινουμε βλεπω!Καλως ορισε στον κλαδο της Ψυχολογιας κ σιδεροκεφαλος.Τωρα αρχιζει το καλο πες του;)

 

Να αφομοιωσει οτι περισσοτερο μπορει.Ειναι απλα μια μαγευτικη επιστημη....ενα ταξιδι γνωσης κ αυτογνωσιας συναμα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυξανομαστε κ πληθαινουμε βλεπω!Καλως ορισε στον κλαδο της Ψυχολογιας κ σιδεροκεφαλος.Τωρα αρχιζει το καλο πες του;)

 

Να αφομοιωσει οτι περισσοτερο μπορει.Ειναι απλα μια μαγευτικη επιστημη....ενα ταξιδι γνωσης κ αυτογνωσιας συναμα!!

 

Ας ελπίσουμε να είναι καλό το Καποδιστριακό. Αν δεν απατώμαι, ήταν στη λίστα με τα 500 καλύτερα πανεπιστήμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...