Προς το περιεχόμενο

Driving και Racing Games (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


chiderboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για μενα παντος αξηζε τα 50€ το the crew, η μονη χαζομαρα ειναι τα καινουρια αμαξια τα πληρωνεις με λεφτα..

οσο για το gameplay, ισως μιλας για την φυσικη του παιχνιδιου, ναι δεν ειναι και η καλητερη :(

 

ειναι λιγο ρισκο το να αγωρασει το the crew (δεν υπαρχει και πειρατικο..) μπορει και να μην σου αρεσει..

 

ειχε πεσει στα 32€ σε καποιο sale το the crew προσφατα. απλα σιγουρεψου πως το θελει, δες τι αρνητηκα εχει (στα comment στο steam τα λενε ολα)

 

πχ αυτο που δεν μαρεσε καθολου ειναι οτι δεν μπορω να διαλεξω εγω με ποιο αμαξι θα παιξω, μου βαζει το πιο γρηγορο παντα.. οχι αυτο που θελω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά τα λεφτά για το GTA, ευχαριστώ πάντως για τις προτάσεις και αυτό για το the crew θα το ψάξω.

The Crew:

 

Πανέμορφα γραφικά

Μέτρια ιστορία

Fail gameplay

Υ.Γ: ΔΕΝ έχει new game. Άπαξ και το ξεκινήσεις, δεν μπορείς να ξανά παίξεις από την αρχή! :ph34r:  (Κλαίω από το γέλιο!! :-D :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος θα πατουσε new game σε ενα τοσο τεραστιο game? :shock:

και για να μην εχουνε βαλει ακομα παει να πει πως δεν το ζητανε αρκετοι, αλλα πραγματα οπως την επιλογη να βγαλεις ολα τα hud απο την οθονη μπηκανε επιδη το ζητησε η κοινότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος θα πατουσε new game σε ενα τοσο τεραστιο game? :shock:

και για να μην εχουνε βαλει ακομα παει να πει πως δεν το ζητανε αρκετοι, αλλα πραγματα οπως την επιλογη να βγαλεις ολα τα hud απο την οθονη μπηκανε επιδη το ζητησε η κοινότητα

Νομίζω πως κάθε παιχνίδι πρέπει να έχει new game. Εγώ ας πούμε το ξεκίνησα για να το δοκιμάσω πως πάει στο σύστημά μου και πατούσα skip στα cutscenes. Τώρα δεν μπορώ να τα ξανά δω και να παίξω κανονικά και να δω το tutorial. Δεν το κόβω normal αυτό..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχε πεσει στα 32€ σε καποιο sale το the crew προσφατα. απλα σιγουρεψου πως το θελει, δες τι αρνητηκα εχει (στα comment στο steam τα λενε ολα)

 

Αν δεν το έχεις αγοράσει ακόμα στο G2A το έχει μονίμως κάτω από 25€.

 

Ευχαριστώ όλους. Θα λάβω υπόψιν τα μηνύματα #174 και #175 και ελπίζω να μην απογοητευτώ. Πάντως με λίγο ψάξιμο το Split Second φαίνεται αρκετά ωραίο. Thanks και πάλι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις προάλλες τερμάτισα το NFS most wanted (2012) και μου άρεσε αρκετά. Επειδή δεν έχω συχνά πρόσβαση στην τιμονιέρα για το assetto corsa και είχα ψιλοπήξει στο simulation ήθελα κι ένα racing να είναι περισσότερο καυλάντα. Ε αυτό είναι έυκολο στον χειρισμό, διασκεδαστικό , με μπιτάτη μουσική και τρομερά γραφικά. Ωραίο arcade για να περνάει η ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πρόσφατο της σειράς NFS το Rivals,  τι λέει; το έχετε παίξει; 

 

Αν παίζεις με controller ή keyboard, είναι οκ.
Προσωπικά δεν το έπαιξα, αφου δεν υποστηρίζει τιμονιέρα. Και καλό να είναι ένα racing game, αν δεν υποστηρίζει τιμονιέρα δεν παίζεται για μένα. (αν έχεις συνηθίσει με τιμονιέρα)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πρόσφατο της σειράς NFS το Rivals, τι λέει; το έχετε παίξει;

Το έπαιζα, το έφτασα αρκετά μακρυά και μετά κράσαρε ο σκληρός :Ρ

Είναι πολύ όμορφο, η οδήγηση πολύ καλή (με keyboard που παίζω) και γενικά αν σου αρέσουν τα παιχνίδια ταχύτητας, πολύ καλή επιλογή. Πάντως δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβάζω τώρα από Steam το RaceRoom. Το έχει παίξει κανείς? Σας αρέσει? Ακόμα, το παιχνίδι που κατεβαίνει είναι 12gb, άμα πάρω εγώ το experience 2014 είναι άλλα 12gb εκείνο όπως γράφει στις λεπτομέρειες του?

 

Τέλος, είδα αυτό το battle και κόλλησα: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα ζητώντας κάτι διαφορετικό. Ένα παιχνίδι για παιδιά από 5 ετών. Του τύπου και τα δύο χέρια στα βελάκια και απλώς οδηγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα ζητώντας κάτι διαφορετικό. Ένα παιχνίδι για παιδιά από 5 ετών. Του τύπου και τα δύο χέρια στα βελάκια και απλώς οδηγώ...

Need for speed.

 

graphics-lol-358887.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...