Προς το περιεχόμενο

Άρωμα Άνδρα


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑρεμπιπτοντως καποιος ανεφερε για κρυσταλλους αποσμητικα. Ειναι κρυσταλλοι σε μεγεθος roll on αποσμητικου. Τους βρεχεις λιγο και μετα το χρησιμοποιεις σαν κανονικο αποσμητικο. Ειναι αοσμοι και υποτιθεται πως μαζευουν τις μυρωδιες αλλα δεν εχω καταλαβει με ποιον τροπο λειτουργουν (αν λετουργουν για την ακριβεια). Ετυχε να μου φερουν εναν τετοιο, αλλα δεν εχω παρατηρησει διαφορα γιατι δεν ιδρωνω και πολυ οποτε χρησιμποιω κλασικο αποσμητικο.

 

Καλα ειστε καφροι με τα tags LOL

 

κανονικα αποσμητικα εχω δει εδω που και καλα περιεχουν κρυσταλλους:rolleyes: εβγαλε η ρεξονα προσφατα και η γκαρνιε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
κανονικα αποσμητικα εχω δει εδω που και καλα περιεχουν κρυσταλλους:rolleyes: εβγαλε η ρεξονα προσφατα και η γκαρνιε

 

Οχι αυτο ειναι ολο το αποσμητικο ενας κρυσταλλος. Εναλλακτικες καταστασεις ΛΟΛ. (εκανα εντιτ και εδωσα και λινκ τσεκαρε το)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω Quicksilver για τις καθημερινές

 

quicksilver-mens-cologne.jpg

 

Και για καλές εξόδους Porsche design, την είχα μυρίσει σε δειγματάκι από ένα περιοδικό μου άρεσε και την πήρα από ebay γιατί δεν βρήκα μαγαζί εδώ που να την πουλάει.

 

24o9gtk.png

 

Κρατάει πάρα πολύ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
δεν μου βγαζει κατι....

 

http://usa.loccitane.com/FO/Catalog/Product.aspx?prod=17DO100PU

 

κατι τετοιο ειναι;

 

Ναι τετοιο αλλα σε πιο συμβατικο σχημα ειναι αυτο που μου εχουν φερει. Αλλα επαναλαμβανω πως δεν ξερω πως λειτουργει (η κοπελια που μου το ειχε χαρισει μου ελεγε κατι περιεργα για ενεργειες οποτε μαλλον δεν ηξερε και η ιδια), ουτε αν λειτουργει οντως. Ισως ο Andreas2 μας διαφωτισει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αυτη την στιμη εχω:

Jean Paul Gaultier Fleur du Male

clinique happy for men

d&g pour homme

d&g the one

paco rabanne 1 million

ck one summer την περσινη

ysl la nuit de l'homme

dkny summer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ δεν το προσέχεις, αλλά το προσέχει το υποσυνείδητό σου, το οποίο "επικοινωνεί" διαφορετικά με το περιβάλλον και πιάνει μυρωδιές που δεν τις προσέχεις εκείνη τη στιγμή (εξ ού και η "χημεία" που λέμε). Τα περαιτέρω είναι γνωστά από το DVD της ξανθιάς.

 

Χαρακτηριστικό παράδειγμα: έρευνα απέδειξε ότι υποσυνείδητα οι γυναίκες βρίσκουν ιδιαίτερα ερεθιστική (σεξουαλικώς) την μυρωδιά του...ιδρώτα! Είναι θέμα αρχέγονου ενστίκτου κλπ κλπ κλπ. Εννοείται ότι σε συνειδητό επίπεδο ξέρουμε όλοι το αποτέλεσμα μιας τέτοιας επαφής :eek: :eek: :fear:

 

andreas2 γίνε λίγο πιό συκεκριμένος για τους κρυστάλλους γιατί με ενδιαφέρει

 

λοιπόν οι κρύσταλλοι δεν είναι για να μυρίζεις ωραία(φυσικά βάλεις κανονικά το άρωμα σου στα χέρια και στο λαιμό)αλλά είναι για να εμποδίζει την ανάπτυξη των βακτηριδίων που προκαλούν της δυσάρεστες οσμές στις μασχάλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας πώ τι έκανα κάποτε. Κάθε 2-3 μέρες, πέρναγα απ' το Χόντος Ιπποκράτους και λουζόμουν με άρωμα από τα δείγματα. 'Εβαζα παντού, χέρια, λαιμό, σβέρκο, μαλλιά έτσι ώστε να κρατήσει η μυρωδιά 2-3 μέρες μέχρι να κάνω μπάνιο και ξαναπήγαινα για ανεφοδιασμό, διαφορετικό άρωμα κάθε φορά. Και ΤΖΑΜΠΑ και οσφραντική ΠΟΙΚΙΛΙΑ με ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ αρώματα. Σωστός ο φρη; Μπορείτε να ιδρύσετε εκκλησία προς τιμήν μου τώρα.

 

Φτωχό το κόλπο σου, εγώ έχω καλύτερη καβάτζα.

 

 

Αδερφή που δουλεύει στο χόντο! ΧοΧό!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...