Προς το περιεχόμενο

Άρωμα Άνδρα


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω δοκιμάσει πολλές , λόγο του πατέρα μου που δουλεύει στα αφορολόγητα ,αλλά δεν την αλλάζω με καμία :mrgreen: .Ελαφριά και sport .

 

CLINIQUE-HAPPY-FOR-MEN.gif

 

 

τουμπανο αρωμα, το πηρα τυχαια οταν ηρθα σεπτεμβριο και ειναι απλα top

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Mην την ανοιξεις.

Πολυ κλασικο αρωμα που αναγνωριζεται απο χιλιομετρα, αλλα θυμιζει ηλικια 17-20 (τοτε ειχε πρωτοβγει αν θυμαμαι καλα). Βασικα βγαινει ακομα αυτη?

Μπες σε κανενα Hondo's Center ή Notos Galleries και δοκιμασε την, αλλα για μενα δεν...

Ή αλλαξε την αν εχει καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

the one by dolce gabbana....... με το που την μυρισα ειπα: Αντρα με τετοια κολωνια τον ερωτευομαι χωρις να πληρει καμια αλλη προυποθεση!!!!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάναν δώρο μια CK One. Είναι σφραγισμένη, δεν την ανοίγω, δεν έχω ιδέα πώς μυρίζει. Λέει τίποτα ή να βγάλω καμιά υποχρέωση με δαύτη;

 

Μία CK one την έχω για αποσμητικό χώρου. :D

 

 

Μυρίζει λίγο χαζοχαρούμενα, δεν είναι για βαρβάτα αρσενικά σαν εσένα.

Αν δεν είχα 3 intense euphoria 100ρες καβάτζα και ΑΝ υπήρχε συγκεκριμένος λόγος μπορεί και να την έβαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι πρεπει να επισημανουμε οτι υπαρχει πρωινο και βραδινο αρωμα και δεν ειναι ενα για ολη την μερα. για λογους γκαλοπ εγω χρησιμοποιω hugo xy για πρωι και mont blanc individuel για βραδυ. η πρωινη εχει αρχιζει να με κουραζει και τελευταια δεν μου πολυαρεσει. καμια προταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fahrenheit χρησιμοποιώ όταν μου έρχεται να φορέσω άρωμα αλλά πριν μερικές μέρες δοκίμασα την Secret του μπαντέρα και ήταν καλή (για μπαντεροκολόνια τουλάχιστον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πίστευα σε οποιουδήποτε είδους δείγμα μέχρι που μου έδωσαν ένα μικρό μπουκαλάκι Dior Homme. Από τότε (~2 χρόνια) αυτή αγοράζω για καθημερινό άρωμα.

Περιστασιακά φοράω και την Platinum Egoiste της Chanel, όπως και τη Higher Energy της Dior και θέλω να δοκιμάσω και την Bleu de chanel. Η Fahrenheit δεν μου αρέσει ενώ θεωρώ μακράν χείριστη την Kouros της Yves Saint Laurent που μυρίζει κυριολεκτικά σαν κάτ@@ρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...