Προς το περιεχόμενο

Τελικός Κυπέλλου Ελλάδος ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ-ΑΡΗΣ


FUNKER_3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά πράγματα..

Ένα παιχνίδι είναι μόνο. Μια ακόμα γιορτή του ποδοσφαίρου. Πάμε να διασκεδάσουμε και να χαρούμε. Να παιχτεί όμορφο ποδόσφαιρο στα πλαίσια του fair play και να κερδίσει φυσικά ο καλύτερος. Στο τέλος να χειροκροτηθούν οι παίκτες και των δυο ομάδων για την προσπάθεια τους και να μοιράσουν από κοινού αυτόγραφα, στα πιτσιρίκια. Αυτά...

:devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Απλά πράγματα..

Ένα παιχνίδι είναι μόνο. Μια ακόμα γιορτή του ποδοσφαίρου. Πάμε να διασκεδάσουμε και να χαρούμε. Να παιχτεί όμορφο ποδόσφαιρο στα πλαίσια του fair play και να κερδίσει φυσικά ο καλύτερος. Στο τέλος να χειροκροτηθούν οι παίκτες και των δυο ομάδων για την προσπάθεια τους και να μοιράσουν από κοινού αυτόγραφα, στα πιτσιρίκια. Αυτά...

:devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω από το _3 στο όνομα σου, και οι δύο θέλουμε μια συγκεκριμένη ομάδα να είναι καλύτερη και να κερδίσει εκείνο το βράδυ (επιτέλους δηλαδή, μετά από 40 χρόνια...) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμέσως να το αποπάρεις το παιδί ;) Φίλαθλος είναι όχι οπαδός. Πάντως θα γίνει ωραίο παιχνιδι. Εγώ σαν ουδέτερος βλέπω τον ΚΟΥΠΕΡ να πέρνει το πορτοφόλι του Νιόπλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φετινή παρουσία των δύο συγκεκριμένων ομάδων στο ελληνικό πρωτάθλημα μας δίνει πολλές ελπίδες πως θα παρακολουθήσουμε ένα φανταστικό παιγνίδι.

 

Εγώ εύχομαι να κυλήσουν όλα ομαλά στις κερκίδες, να γίνει ένα καλό ματς και να νικήσει ο καλύτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι ο κατοχος καρτας διαρκειας θα παει με την καρτα του και θα παραλλαβει εισιτηριο ή θα παει με την καρτα του και θα παρει εισιτηριο χωρις λεφτα . Οποιος ξερει ας απαντησει . Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χετικά με τη διάθεση των εισιτηρίων του τελικού του Κυπέλλου Ελλάδος Hellas on Line' date=' η ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ενημερώνει τους φιλάθλους για τα ακόλουθα:

[i']Η διάθεση θα ξεκινήσει την Τρίτη, 20 Απριλίου και θα αφορά αποκλειστικά και μόνο τους κατόχους καρτών διαρκείας της αγωνιστικής περιόδου 2009-10. Επειδή ο αριθμός των διαθέσιμων εισιτηρίων είναι μικρότερος από τον αριθμό των κατόχων διαρκείας θα τηρηθεί αυστηρά χρονική προτεραιότητα στη διάθεση και κανένας κάτοχος διαρκείας δεν μπορεί να θεωρεί ότι έχει εξασφαλισμένο εισιτήριο. [/i]

Σε περίπτωση μη εξάντλησης των εισιτηρίων θα ακολουθήσει, την Πέμπτη, 22 Απριλίου, νεότερη ανακοίνωση για τον τρόπο διάθεσής τους στο κοινό την Παρασκευή 23 Απριλίου.

Προς αποφυγή παρερμηνειών, αυτό ΔΕΝ σημαίνει ότι οι κάτοχοι καρτών διαρκείας έχουν χρονικό περιθώριο δύο ημερών, καθώς, επαναλαμβάνουμε, θα τηρηθεί αυστηρή χρονική προτεραιότητα και τα εισιτήρια είναι πιθανόν να εξαντληθούν ακόμη και την πρώτη ημέρα διάθεσής τους.

Επισημαίνεται ότι μπορεί ο αγώνας να διεξάγεται στο ΟΑΚΑ, ωστόσο ο Παναθηναϊκός ΔΕΝ είναι γηπεδούχος και τούτο σημαίνει ότι οι θέσεις που αντιστοιχούν στις κάρτες διαρκείας ΔΕΝ ισχύουν, όπως ΔΕΝ ισχύουν και οι θέσεις parking οι οποίες τις συνοδεύουν.

Τα εισιτήρια (αξίας €20, €30 και €50) θα διατίθενται στους κατόχους των καρτών διαρκείας από τα γραφεία της ΠΑΕ στο ΟΑΚΑ, πάνω από την αίθουσα Κασιμάτη (είσοδος από Σ. Λούη, Πύλη Α) από 10:00 – 18:00 Απαραίτητη προϋπόθεση για την αγορά εισιτηρίου είναι η επίδειξη της κάρτας διαρκείας. Χωρίς αυτήν ΔΕΝ θα διατίθενται εισιτήρια.

Κάθε κάτοχος κάρτας διαρκείας δικαιούται ένα (1) εισιτήριο.

Κάθε κάτοχος VIP κάρτας διαρκείας δικαιούται δύο (2) εισιτήρια.

Οι κάτοχοι συνδεσμιακών καρτών διαρκείας (θύρες 1, 2, 14, 16, 33 και 35) θα απευθύνονται αποκλειστικά στους συνδέσμους τους για την προμήθεια εισιτηρίων.

 

Πας με την κάρτα διαρκείας σου και αν προλάβεις θα πάρεις ένα εισιτήριο το οποίο θα πληρώσεις ;)

 

Αδιάφορα παιχνίδι, ο βάζελος θα το πάρει εύκολα με τρία, τέσσερα μηδέν. Μετά τον περσινό τελικό το εφετινό δίωρο του κυπέλλου είναι δεδομένο χάσιμο χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν θα αναφερθώ στην ελληνική πραγματικότητα τώρα.

 

είμαι αθηναιος.. φίλαθλος του Ηρακλή έχω πολλούς φίλους απο θεσσαλονικη που θα κατέβουν για το παιχνίδι θέλω να πάω και εγω και σαν πάνω απολα φίλαθλος απο αθηναϊκές ομάδες προτιμώ το παναθηναϊκό..

 

το πρόβλημα.

έχω να πάω στο γήπεδο εδώ και 15 χρόνια και το σκέφτομαι να πάω γιατί άμα πάω θα πάω με τους αρειανους.

 

ρε παιδιά δεν θέλω να φάω ξύλο ούτε να καώ απο τίποτα ανεγκέφαλους οπαδούς.

δεν φοβάμαι τόσο το πηγεμό στο οακα αλλά το έλα σε περίπτωση ητας τον πρασίνων..

 

γιατί σε μια "ανεπτυγμένη" χώρα όπως η ελλαδα να πρέπει να έχω τέτοια άγχη?

αντί να χαίρομαι που θα είμαι σε ενα όμορφο τελικό κυπελλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνονται και τα δύο ;) Και πορτοφόλι και Κούπα. Πόσα εισιτήρια πήρε ΠΑΟ και ΑΡΗΣ ?

Ξέρεις ή θα έχεις ακούσει ότι ο Κούπερ έχει χαρακτηριστεί ο λούζερ των τελικών.Έχει χάσει κάθε τελικό που έπαιξε.Αν κερδίσει τον τελικό θα είναι μιά μεγάλη έκπληξη γιά μένα.

Εύχομαι να γίνει ένα όμορφο παιχνίδι και οι ποδοσφαιριστές να ξεδιπλώσουν το τελέντο τους που ομολογουμένως υπάρχουν παίχτες τέτοιοι και απο τις δύο ομάδες. Γιά τον Βύντρα δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά αλλά είναι πιά πρωταθλητής!Ποιός ? Ο Βύντρα! Ε συμβαίνουν κι αυτά.Σ'αμπως δεν πήρε ένα σωρό πρωταθλήματα ο Ανατολάκης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...